www.sudzibas.lv FlyBus Kavets atiešanas laiks

AtrisinātaFlybus - Kavets atiešanas laiks

Plkst.13.00 man bija paredzēta izbraukšana ar Flybus autobusu no Viļņas lidostas uz Rīgu. 2 stundas pirms šī laika man atnāca sms, ka izbraukšana tiek pārcelta stundu vēlāk - uz plkst.14.00. Tādējādi pēc ielidošanas Viļņā man nācās gaidīt nevis 2 stundas, kā iepriekš plānots, bet veselas 3 stundas līdz izbraukšanai uz Rīgu. Piedevām es biju vienīgā braucēja. Ja es tiktu laicīgi informēta, es būtu anulējusi rezervāciju un braukusi uz Rīgu ar LuxExpress no Viļņas autoostas, kas maksā divreiz lētāk - 10 eiro un atiet tajā pašā laikā. Es biju samaksājusi 10 eiro par to, lai tiktu mājās uz Rīgu ātrāk un bez pārsēšanās, bet iznāca, ka ieguvuma nebija nekāda, bet samaksāju 10 eiro vairāk. Pārbraucot mājās konstatēju, ka dienu iepriekš bija sūtīts man arī e-pasts par laika maiņu. Loģiski, ka atrodoties ārzemēs es e-pastus nelasīju. Turklāt, cik atceros, tad pēc noteikumiem anulācija jāveic 5 dienas iepriekš. Palūdzu firmai kompensāciju 5 eiro apmērā, uz ko saņēmu atteikumu, jo es esot tikusi laicīgi informēta. Nerekomendēju braukt ar šo firmu, samaksāsiet tikai dārgāk un nevar zināt, ko sagaidīt, labāk brauciet no Viļņas autoostas ar LuxExpress (pa 1 eiro kursē mikroautobuss pa tiešo no lidostas līdz autoostai, tāpat regulāri uz autoostu no lidostas iet 1.autobuss) - sanāks divreiz lētāk, krēsli ērti un vēl kafija par velti!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ADdegeeeee 07.01.2018

Uzņēmuma Flybus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Z zilais valis 04.05.2016

Un kāda tad ir loģika tajā, ka ārzemēs Tu e-pastus nelasi?

D DaigaZ 05.05.2016

Uh, kāda laba LuxExpress reklāma! Izcili! Tik detalizēti aprakstīts LuxExpress serviss. Vai tik sūdzības iesniedzēja nestrādā LuxExpress??? Pirmkārt, 21.gadsimtā e-pastu var lasīt arī atrodoties ārzemēs. Otrkārt, esmu braukusi ar Flybus gan uz Kauņas lidostu, gan uz Viļņas lidostu. Iesaku šo kompāniju, Ļoti labs serviss, autobusi bija laikā, bija ērti. Ir jāsaprot, ka viņiem autobusi ir pieskaņoti lidmašīnām. Un ja jūsu lidmašīna būtu nokavējusi, Flybus būtu gaidījis jūs. Bet LuxExpress būtu aizbraucis savā laikā. Un tad jūs visiem stāstītu, cik foršs ir Flybus, jo viņi gaida lidmašīnu :) Treškārt, vai pārcelšanu uz 1 stundu tiešām ir tik liela traģēdija?? Un pie tam spriežot pēc jūsu rakstīta, jūs tikāt informēti par izmaiņām. Starp citu, es tagad iegāju LuxExpress mājas lapā, biļetes no Viļņas uz Rīgu maksā 18-28 eiro...