www.sudzibas.lv Dace Kriķe Krāpniece un afēriste

Dace Kriķe - Krāpniece un afēriste

Uzmanieties no Daces Kriķes, kas uzdodas par auto piegādātāju no Vācijas vai auto servisa īpašnieci.

Dacei Kriķei izdevās izkrāpt no vairākiem cilvēkiem gandrīz 17 000 eiro. Veicot savas krāpnieciskās darbības, Dace Kriķe spēlē uz jūtām, tēlojot godīgu cilvēku, kuram dzīvē nav viegli gājis. Bieži viņai patīk runāt par dēla slimībām un tuvinieku nāvi. To viņa izmanto, lai izkrāptu naudu.

Ja gadās Daci Kriķi satikt, turiet savu maku ciešāk. Kas zina, kādas pasakas Dace izdomās, lai no jums it kā „aizņemtos” kādu latu. Neticiet Daces šņukstiem un asarām, un neļaujiet sevi vazāt aiz deguna. Rēķinieties, ka Dace Kriķe pratīs vienkārši pazust un nomainīt savu telefonu numurus.

Tomēr no ierosinātās krimināllietas, cerams, Dace Kriķe neizbēgs. Zaglim vieta ir cietumā.

D

Z zaķis 19.12.2011

viņa ir Impro gide ! mašīnas arī piegādā, izīrē.dēls točna bija slims, bet tas bija pirms 20 gadiem...Ja vajag viņu atrast-zvani uz Impro! nav ko te brēkt.

X XoXoJl 20.12.2011

Tjotka savos 54 gados normāli izskatās)))

R Rukis 21.01.2012

Kauna Jums nav: "nav ko te brēkt"!!! Esmu viens no tiem cilvēkiem, kuram Dace ir atņēmusi 10000€ zīdainīša naudas! (jo man tagad aizdevējiem tāāādi procenti jāmaksā par naudu, kuru iedevu tai cūkai lai viņa manai ģimenei mašīnu atved! Jo ķīlas - atvestās mašīnas - ta nav!) Un man vienalga kur viņa gide vai ar ko vēl nodarbojās - man tagad 5 gadus jādomā kā savus bērnus pabarot! Bet Jūs atļaujaties pateikt "nav ko te brēkt"!!!

V Valdis123 10.02.2012

Dace Kriķe (dz.1957) tiešām ir krāpniece, turklāt liela mele un krāpniece.
Nekad un nekur neizmantojiet viņas pakalpojumus un jo īpaši neielaidieties ar viņu naudas lietās. Nauda pazudīs, bet pretī būs pasakas par to, kur tā ir palikusi un tukši solījumi, ka tā tiks atgriezta.
Tiešām labi, ja šo krāpnieci vienreiz iesēdinātu.

Psihs 10.02.2012

Tāda simpātiska resnīte.A izrādās-blēde!Skumji...