www.sudzibas.lv SIA Autopirts Zādzība no klienta auto

SIA Autopirts - Zādzība no klienta auto

SIA Autopirts Daugavgrīvas ielā 31g ir zagļu firma, kur strādā darbinieki – klientu auto apzadzēji!
Pirms 2 mēnešiem, kad biju nopircis kuponu vietnē ķīmisko tīrīšanu par 24 latiem (pa 2 lāgiem tīrot, neiztīrīja, neizžāvēja, un a/m joprojām smird pēc pelējuma), man no a/m tika nozagts plānotājs ar gandrīz 500 latiem un banku kartēm.
Kad skatījāmies videoierakstu, bija redzams, ka abi zagļi-tīrītāji (viens mazs, bezzobains ar tetovējumiem, otrs – garš ar auskariem ausīs) bez iemesla aizdzen apzagto a/m uz to Autopirts zonu, kur abas videokameras nedarbojas. Jautājums – kāpēc? Otrs jautājums – kāpēc īpašnieki nesalabo 2 no 6 kamerām, uzticas saviem narkomāniem vai dalās ar “peļņu”?
Līdz šim cerēju uz kādu pretimnākšanu no īpašnieku puses, taču šie tikai pasmaidīja un ieteica man risināt šo problēmu tiesiskā ceļā, un Valsts Policijas izmeklētājs telefoniski tikai nobēra mani ar pārmetumiem, ka pats vien esot vainīgs, un viņš neko nevarot palīdzēt. Pat uz liecību sniegšanu ne reizi neaicināja.
Es gan nepateicu pozitīvo – tad, kad saņēmu savu a/m “izmazgātu”, abi narkomāni – zagļi, spīdošām acīm, nosiekalojušies, ar noļukušām līdz ceļgaliem biksēm (garais, ar auskariem) ar lepnumu man paziņoja, ka esot uz sava rēķina nomazgājuši virsbūvi – bonusā! Lai gan neviens viņiem šādas bonusu dalīšanas neesot uzticējis, kā vēlāk noskaidroju pie īpašniekiem. Tā ka mans zaudējums ir nevis 500, bet vien 495 lati :)
Autopirts īpašniekiem vajadzētu saprast, ka ietaupījums uz algām un visādu asociālu elementu nodarbināšana ilgtermiņā rada milzu zaudējumus, bet nu paši lieli puikas ...
Perkamkopa.lv, kur šī zagļu firma patreiz tirgo savu pakalpojumu, manu komentāru vienkārši izdzēsa – nauda jau nesmird, vai ne PērkamKopā ;)? Tas nekas, ka nākotnē vēl vairākus “lētās” mazgāšanas tīkotājus var apzagt. Ka tik rubulītis ripo!

S sdexter 07.04.2012

Отдавал машину на химчистку по купону, забрал грязную, как буд-то ничего вообще не чистили. Коллектив - полнейшее быдло. Не советую!