www.sudzibas.lv Lex System sūtījumu piegāde

Lex System - sūtījumu piegāde

Firma Lex System.lv izpilda loģistikas pakalpojumus t.i. veic sūtījumu piegādi.
Saskāros ar šo firmas darbību un esmu ļoti neapmierināta. Š.g.20.decembrī plkst.10.30 šīs firmas noliktavā ienāca man adresēta paka no Vācijas. Sazinājos ar firmas klientu apkalpošanas nodaļas darbinieci Jurgitu Žitlinsku, kura pateica. ka paka būs dienas laikā /t.i. līdz 17.00/. Visu dienu gaidīju. Plkst.16.30 zvanīju šai darbiniecei ar jautājumu kur ir mana paka. Saņēmu atbildi, ka nezina un, lai es gaidot viņas zvanu. Gaidīju un tā arī nesagaidīju. Zvanu sagaidīju tikai 21.decembrī plkst.15.00 t.i.pēc 23 stundām. GLS piegādes sistēmā redzams, ka paka 21. decembrī plkst.9.40 atkal izsniegta kurjeram piegādei. Šobrīd ir jau plkst.20.00, bet paka vēl nav un visticamāk arī nebūs. Kopumā esmu veltigi kavējusi darbu 2 dienas un gaidījusi savu sūtījumu un nesagaidījusi.
Tas man radīja ievērojamus materiālus zaudējumus, jo paka bija paredzēta sūtīt tālāk, un transports nostāvēja veselu diennakti un turpinās stāvēt vēl.
Par dīkstāvi man būs jāmaksā.
Ļūdzu vai nav iespējams pateikt kad un apmēram ap cikiem varētu piegādāt man adresēto sūtījumu, darbiniece atbildēja, ka viņa nezin un jāgaida visas dienas laikā t.i. 9-17.oo.
Savā firmas mājaslapā tiek reklamēta piegāde uz jebkuru Latvijas vietu 24 stundu laikā, klaji meli.
BRĪDINU, ESIET UZMANĪGI UN NEUZĶERIETIES UZ ŠO FIRMU.

I