Lex System - Zagļi

Sveicināti!
Cilvēki neiesaistities ar šo uzņēmumu, jo viņiem ir tāda pieredze zagt klientu paciņas.
Tā diemžēl nav pirmā sūdzība par viņu darbiem, bet gan vesala rinda, tikai neviens neko nedara, varbūt būtu laiks šo zagļu bandu pielikt pie vietas.
Meitene vārdā Jurgita melo visur un vienmēr (laikam tāds darbs).
Firmas logo ir LEXsystem GmbH kaut gan ar Vāciju nav nekāda sakara jo īpašnieks ir prasts Lietuvas pilsonis.
Varbūt izlasīs kāds no iekšlietu struktūrām.
Bizness viņiem nav slikts savākt citu naudiņu un tad, atgrūst 100Eiro par 1000Eiro vērtību.

G

S stingraa33 08.02.2012

piekrītu

A aabols 10.02.2012

Jurgita zināma :) Kā kāds piemin LEX Systems - skaidrs, ka Jurgita tur ierullē :)

I Iagm 01.03.2012

Jurgita Žitlinska- fantastiska darbiniece, to vien māk kā braukt augumā savā pusē neko nepārbaudot un ne par ko neatbildot. Tonis- pilnīgs kolhoza, nevis biznesa.
Sadarbību pārtrauksim, jo šāda attieksme ir nepieļaujama. Par laimi ne ko nav nozaudējuši, bet ir piegādājuši vēlāk... un veselu dienu nevarēja sūtījumu atrast!