N nejautaa 28.02.2011

taa ir taa firma, ko man liekas ari raadija Bez Tabu, kur nozaudeja preci un visi izliekas par beigtiem, it ka nekas nav noticis, jo taa gadoties un tas ir normali.Ko par leetu naudu tik neesi gatavs latvieti zaudet?Pat davinat pasaulei preci.Skopais maksaa dubultaa.

Z zigvards 01.03.2011

Ja ar Lex system labak nepities vienas problemas iedzivosieties, par letu navdu nevar sniegt kvalitativus pakalpojumus .
Latviesu parvadajuma kompanijam tikai cakare tirgu, ar savam letajam cenam.

N nora 01.03.2011

nosutijam preci ar Lex system.Teica, ka nakamaja diena mans klients to sanems, bet nekaa, saka, ka prece kaut kur vel vizinas.Varbut to ved caur Luksemburgu.Bet man vajadzeja no Rigas uz Kraslavu.Pat ar lenako vilcienu tas buutu atrak.Tad nesolat, ko nevarat izpildit.Aiazgaju atpakal uz dargaku parvadajumu firmu, vismaz ar garantiju.Un mans klients ir apmierinats

J jaja 04.03.2011

šis leišu šaraškinu kantoris ir pilnīgs blēžu kantoris, jo preces nevar nozaudēt tik viegli kā viņi izteicās Bez Tabu, viss ir smalki uzskaitīts, kur kāda paka atrodas, bez tam krāpj latviešu uzņēmējus un nenorēķinās par sniegtajiem pakalpojumiem. Nesūtiet caur viņiem, jo Jūsu paka var nenonākt pie adresāta!

L Lex system klients 12.03.2011

Runa jau nav par to ka var aizsútít léták. Neviens jau mani nebrídinája ka manu pacinu atdos kaut kádai partner kompánijai kura to pazaudés. Un sútiju nevis tápéc ka bútu léták( samaksáju uk pasta nodalá par piegádi 55ls), bet tápéc ka tas xbox bija domáts ká dz dienas dávana brálim. Un man bija patiesám liela skrobe kad man tika pazinots ka mans sútíjums ir pazudis. Ceru ka kádam tas bez tabu sizets palídzéja.

B Bijušais klients 11.04.2011

Vienu sūtījumu pazaudēja ar galiem, otru nedēļu veda no Ventspils uz Rīgu. Klientu menedžeris un pasūtīšanas sistēma ļoti OK, bet pārējais garām

Ļoti aktīva klientu piesaiste - jau bijām kļuvuši par viņu klientiem (viņi mūs uzrunāja) un aktīvi izmantojām pakalpojumu, kad vienā dienā pienāk zvans - "Labdien, vai nevēlaties kļūt par Lex Systems klientu?" Tas jau lika aizdomāties par viņu iekšējās informācijas apmaiņas līmeni.
Lai arī pirms tam bija dažādas sīkas problēmas ar piegādēm, punktu uz "i" uzlika tas, ka sūtījumu nevarēja no mums paņemt 5(!) darba dienu laikā! Adresāts savu sūtījumu jau gaida, bet tas vēl pat nav pieņemts no mums...
Nu, piedodiet, bet mēs tā vairs nevaram turpināt.

K Kalnz 10.05.2011

nekad NEIZMANTOJIET šīs firmas pakalpojumu COD - Cash on Delivery, kas nozīmē, ka viņi piegādā preci paņem no klienta naudu un normāli vajadzētu būt tā, ka samaksā nosūtītājam. Ir pagājis jau vairāk nekā mēnesis, bet joprojām nav samaksāts. 2 nedēļas bārsta ar tukšiem solījumiem - Tad grāmatvede mainās, tad vēl kaut kas. Un tā visu laiku. Apsveram iespēju iesniegt pretenziju un tiesāties, jo izskatās, ka iesūkuši.

S Strelnieks.lv 19.08.2011

Lex Systems izmantoju tikai pāris dienas un jau esmu apdedzinājies.

Visupirms 10. datumā pieteicu sīkpakas transportu. Gaidīju līdz 17. datumam, kad pēc vairākkārtīgas zvanīšanas beidzot ieradās pakai pakaļ! Pa vidam vēl paspēju pieteikt vēl vienu sīkpaku un 12. datumā vēl pakas savākšanu no Igaunijas!

No sākuma gaidīju, cik tad ilgi brauks pēc pakas. Pēc tam ņēmu un zvanīju vienreiz, otrreiz, pie reizes prasīju kur tad ir mana Igauņu paka, vai tā ir savākta?!
Pēkšņi tajā dienā, tika paziņots, ka paka tiks savākta tai pat dienā! Ok, nulle problēmas. Nākamajā dienā - 17. datumā šie ieradās ar visu igauņu paku, un savāca tās divas, kuras pie manis gaidīja teju nedēļu, kad savāks... Klientiem paziņoju, ka jau nākamajā dienā tai jābūt pie viņiem, taču šodien man jau sāk zvanīt!
Sāku čekot pēc paku kodiem, tās ir vakardien 1900 izsūtītas! Taču tagad atkal nākas taisnoties klientiem, kuriem arī ir diena izčakarēta!

Bīstamākais ir tas, ka pirms ieskatīšanās šeit esmu pieteicis paku no Igaunijas, ceru, ka tā atnāks pēc iespējas ātrāk!

Izvelieties pasmaju kurjerpasta kompaniju ID Komercpasts, precizitate un atrums garanteta nekadas problemas apkalpo visu Latvijas teritoriju, pamediniet un nenozelosiet.