www.sudzibas.lv Atlas motors Zema kvalitāte

Atlas motors - Zema kvalitāte

Labdien.
Vēlētos Jūs informēt, ka labāk šajā kantorī neko nepirkt un nemainīt, jo garantiju viņi nedod nekādu(palasam likumdošanu) un CENAS. Tās ir fantastiskas,nodefektē vienu, bet pēc tam izrādās ka nomainīja vēlpus mašīnu, lai gan nebija runāts. Pēc tam var uzzināt ka daudzas detaļas pirkuši Auto Plus, Kubera Auto, APE motors- lai tikai nokāst naudu. Saprastu ja tirgotu vēl par tādu naudu kā tur tirgo, bet nē-plus kādi 50% uzcenojums.
Tur neiesaku braukt labot.
Tagad labojos citur un esmu apmierināts.

K

Y YoYo 10.01.2012

Nelej čugunu!
Es gadus 5 pie viņiem skrūvēju savus amerikāņu auto un viss štokos.
Protams vienmer var atrast Viķku kas ar melnu muti kaut kādā tumšā garāžā to izdarīs lētāk!
Bet NEKAD man nav bijusi situācija, ka serviss uz savu galvu kaut ko maina man nezinot.
Vienmēr vienojamies, kas jādara un gadījumā ja vēl kas atklājas no servisa tūlīt seko zvans ar detalizētu situācijas izklāstu un paredzamajām izmaksu izmaiņām.

M Mar 22.08.2017

Man taisija savirzi. Bija sarunāts 32€ un aptuveni 1.5h darbs.
Rezultātā man neviens nepazvanija ka nolūza skrūve aizmugurējai pusei pie savirzes regulācijas un skrūve maksāja 14.80€ .
Bišku nepatīkami bija bet toties pēctam kad savirze bija uztaisīta un stūre vilka uz vienu pusi servisa pieņēmēji risināja situāciju un noteica kapēc savirze ir precīza bet velk uz vienu pusi. Jo brežu cilindrs tajā pusē neatlaiž kā nākas un disks ir daudzreiz karstāks-pēc tā arī pateica.
Citā servisā mani atšūtu,gandrīz varu galvot.
Bet tā cenu nesaskaņošana NAV Zolīda! To viņiem jāņem vērā ja brib lai viņi skaitītos llļoti labs serviss!

M Mar 22.08.2017

Sorry pārakstijos. Gala cenu no 32€ man pateica 45.80.