Atlas motors - Liels FUI

Sievietēm un jaunām meitenēm neiesaku tur braukt.Neko neskaidro un ceļ cenas...
Pārbaudīja elektriku - to, ko bij vēruši vaļā-neaiztaisīja ciet-tā arī atstāja.
Pēc elektiķa pārstāja strādāt pārslēgšanas mehānisms..kad atbraucu tai pašā dienā atpakaļ-viņiem saslima elektriķis, un kad zvanīju nākamo dienu-man tika teikts, ka slimos viņš nedēļu točna.Mašīnu tā arī nesaremontēja!Problēmu neatrada.Totoes pabrīdināja, ka ja problēmu atradīs, tad tikai meklēšana maksās 60 LS.Biju citā servisā pēc šitā, visu atrada un saremontēja tikai par 30 ls.Un attieksme baigā foršā, visu izskaidroja kā cilvēkam.Par ko es varēju tik sapņot Atlas Motorā..

T

A ArijsNeimanis 29.12.2009

Nezinu par ko jus tur runajat bet Atlas motors servisa elektrikis ir loti labs un ja ne vins pats tad Pienemeji to4 visu siku un skaidri izskaidro! Loti reta servisa ir tik laba atieksme pret klientiem ! Atlas motors tiesam ir viens no labakajiem servisiem ko zinu!

M maris 05.05.2010

Jā, atlas motors ir riktīgs sūds, šaubu nav, un viens autoelektriķis, laikam Ārijs vārdā vispār ir narkašs pilnīgs vai arī vienkārši dzērājs ar pamatīgu stāžu. Nevienam neiesaku braukt uz to sūdu bedri.

J jurka 21.07.2010

Piekrītu Terēzei!!! nedēļu slimos! un tieši uz jauno gadu? - tad jau tiešām nav lāga. Un mārim arī!

U Una 01.03.2011

Atlas Motors neiesaku nevienam!
Aizvedu pie viņiem mašīnu, jo bija problēmas ar automātisko kārbu..it kā vadība sbloku esot mainījuši, par ko es samaksāju 150Ls!! Knapi paspēju izbraukt no viņu servisa, kad mašīna atkal neiet..griezos apkārt un vedu atpakaļ..šie taisīja no jauna un solīja, ka nu gan viss būšot kārtībā, protams, nākošā dienā atkal vecā problēma ir atpakaļ un nekas nav salabots. Tā es pie viņiem trīs reizes braucu, neko man nesataisīja un, protams, naudu arī atpakaļ neatdeva.
Aizvedu mašīnu uz Vittrans, kur notika tieši tāda pati čakarēšana un beigās izrādījās, ka mašīna no Vittrans aizvest uz Atlas motors, kur tā nostāvējusi 2 nedēļas un nekas nav darīts!
Sacēlu tur riktīgu skandālu un paņēmu mašīnu, kurai bija pilnīgi tukša bāka izbraukta, elektronika vēl negāja tā, kā vaja, un vēl akumulators tukšs, tā es uz ielas paliku ar nelabotu mašīnu un vēl tukšu akumulatoru.
Dārgie draugi, nekad neizmantojotie šos divus autoservisus - Atlas Motors un Vittrans, jo tie abi ir vislielākie krāpnieki un cilvēku čakarētāji!