Kravu pārvadājumi LV- IRL - Brīdinu citus

Labdien, gribu padalīties ne visai jaukā pieredzē par paciņu pārvadātāju (LV-IRL) Kārli Burkevicu un Ilgu Burkevicu!
Cilvēki skatoties acīs apsola ka paciņa tiks piegādāta adresātam 17. Decembrī, kad 18. Decembrī jau sāk viņiem rakstīt un zvanīt neviens neceļ! Beigās tik atnāk sms ar kaut kādiem mistiskiem attaisnojumiem!
No īrijas tika solīts izbraukt 13./14. datumā galu galā 18. datumā cilvēki vel nav izbraukuši! Un nu jau saka ka LV būs tikai kaut kad Janvārī!
Paciņa beigās tika atgūta ar lielām pūlēm, bet protams samaksa par paciņu atdota netika!
Un saprast var daudz, rodas problēmas ceļā utt. bet tad vismaz pabrīdināt cilvēkus vaig, un naudu ar vaig atgriezt ja jau nespēj turēt savu pakalpojuma sniedzēja pienākumus!
Ar šo te gribu pabrīdināt cilvēkus lai rūpīgi izvēlas kam uzticēt sūtījumus saviem mīļajiem uz svētkiem!

K

I irenavanaga 12.01.2012

Es, savukārt, gribu brīdinat cilvēkus par tikpat jauku pārvadātāju Aināru Bodnieku, kurš rīkojās tieši tāpat, savāca mantas, naudu un solīja uz Ziemassvētkiem tās nogādāt LV. Scenārijs tieši tāds pats, mantas netika nogadātas, klausule netika celta, šajā gadījumā arī sms netika sūtīta. Mantas ar pūlēm atguvām atpakaļ, atkal maksājot par to naudu.Šis tā sauktais pārvadātājs atgriezt atpakaļ naudu nemaz negrasās, kaut gan dzīvo pāris māju attālumā no manīm. Tā ka cilveku nekaunībai un cūcībai nav nekādu robežu. Zaglis un krāpnieks.

I irenavanaga 12.01.2012

Aizmirsu piebilst, ka minētais parvadātājs brasukā LV-UK

V VAITWOLF 19.01.2012

savukart ari es, esmu kluvis par upuri.scenarijs tads pats butiba.tikai te piedalijas Ilga Burkevica un vinjas dzives biedrs Carlos Burkevics.Ilgu B var atrast ari ka Ilgu Zvaigzniti.Carlosu ka KARLI MENDES.