preces ar transportu no Riga uz Dublinu - zag$ana

Nekad nesutiet pakas uz Iriju caur eutransport.lv, jus pazaudejat gan naudas, gan preces!No sakuma vini pienem paku no jums, bet uz otru vai tre$o reizi atvert, un lidz gala pietura jums atnak tikaj puse!
Neotpravlajte tovari s firmoj EUTRANSPORT, vas obokradut na vtoroj-tretij raz, i posilka budet napolovinu pusta!OTVETSTVENNOSTI NIKTO NENESJOT, DAZE HOZJAIN FIRMI VALDIS BU$MANIS.nIZE EGO OTVET NA MOJ e-mail:
Ko tu man draudi ? Konfektes tev pazuda ? Es jau sākumā noticēju, kad pazvanīja mamma un žēlojās par konfektēm. Tad zvanīju un jautāju šoferiem..protams umņik, konfekti u bednova propaļi.Vot takie" izvinenija".

R

G GRAFS 05.12.2011

RAVIL BUTU KAUNEJIES MATEI PACINAS PRASIT. SAC STRADAT. IR TADI MUZIGI APGADAJAMIE .

G GANKSTERIS 05.12.2011

ravil ja tu butu mans dels nosistu. muzigais prasitajs. mans dels man no arzemem konteinerus suta. tas ir puika. sis matei pacinas dinge. zel ka tevs tevi palagos neatstaja. prezervativs parplisa???

G GADIGAMATE 05.12.2011

ravil ja sunim nav ko darit vins laiza pautus . ceru ka saprati. no tadiem ka tu tik sukataji izaug.

P plastalins 06.12.2011

VALDI BUSMANI ATSUTI MAN DATUS PAR SO RAVILU. IGI NESU NEVIENU AR KAJAM SPARDIJIS. TADUS IR JARSTE AR MIETU.

V Valdis Bušmanis 01.03.2012

Ravils ir viens no tiem, kas slēpa cigaretes sūtijumā. Protams viņam palīdzēja Latvijā tuvinieki. Tādēļ jau ir visa tā brēka.

I ingus 18.10.2012

Valdis normāls un viņa šoferīši ir normāli... un ja ir kādam aizdomas ka paciņā ir cigaretes vaikas cits ... Protams ka to paciņu labāk pārbauda šoferis nekā vēlāk Anglijas muitnieki ...