Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Alfas kebabs - Mati

Mati Sveiki. Sausmigi neapmierina ka eju uz kebabu un meitenes bez cepurem strada,un ar liktiem nagiem. Tomer strada pie partikas un jabut kautkadiem noteikumiem tomer ta ir partika ko citi ed.

S sabinite 09.06.2014

Veikalam meta Jēkabpils - nelaipnas pārdevējas

Sveiki,gribēju pasūdzēties par Jēkabpils metas veikala pārdevējam,vienmēr ka ieeju šajā veikalā izeju pati bez garastāvokļa.tur meitenes dusmīgas,nepieklājīgas,nekad nepalīdzēs kaut ko atrast.

V vince37 07.06.2014

Mudīte Êrenfrīde - Mudīte Êrenfrīde tirgo nekvalitatīvas mantas

Mana draudzene tsjā calis.lv pirka dazas lietas un izrādās, ka izmêrs par mszu. Tsd vêl, dzird3ts, ka tā pati Mudíte Êrrnfríde arî piedāvājot aukles pakalpojumus Sakaspilī. Arī neesot kvalitātes.. Ja kādam pret Mudīti Ērenfrîdi ir kādi iebildumi, tad Mudīte Ērenfríde uzreiz skrien rakstīt iesniegumu uz policiju. Vai tas ir normāli?

sia rda r.d.a - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien (pirmdiena 02.06. ) iegriezos R.D.A, kas atrodas RĪGĀ,Brīvības gatvē 409. Situācijas apraksts: Nolēmusi doties ārā no veikala neko nepērkot vēl tomēr uzkavējos pie kases blakus esošā groza, kur saliktas šallītes. Sāku skatīties (cik lielas, kādās krāsās utt., lai prece apmierinātu manas vēlmes un, diemžēl, nepaceļot šalles nevar redzēt to kopējo izskatu). Tad no mugurpuses ,vēsākam laikam paliekot, aizvērt durvis devās darbiniece Taiga (vārdu piefiksēju). Pat vēl netikusi līdz durvju...

Nodus - FORŠA PĀRDEVĒJA

Nu foršā pārdevēja Nodusā pie apaviem Cēsīs! Pajautāju pēc kurpēm , iedeva! Nederēju gribēju palūgt citas . Nu ko Jūs domājāt pārdevējai blondīnei sava privātā saruna no mobīlā , nebija laika man! Zvanīja draudz..jautāja laikam ,kas nu bija ,Viņa atbild zini pazvanīju telefonu sola atslēgt ..nu neklusījos tālāk.Tizli kad pārdevēji strādā sev ne klientam!

K Katrss 01.06.2014

Mango - Mango

Nopirku veikalā Mango tuniku no jaunās kolekcijas. Audums 100% viskoze, tādēļ cerēju, ka nebūs problēmas ar pūkošanos utt. Pēc pirmās mazgāšanas garumā sarāvās par 10 cm. Iesaku nopirktās drēbes (jebkurā veikalā) censties pavalkāt un izmazgāt pirmajās 2 nedēļās, lai ir kāda iespēja atgriezt, jo ražošanas brāķi un nekvalitatīvs audums ir ļoti daudzos veikalos.

Divas Dīvas - Nemaksā algu

Brīdinu šuvējas lai negriežas darba attiecībās ar Viju Kranāti, šūšanas salona īpašnieci. Pati jūtos šobrīd apkrāpta, jo 3 mēnešu laikā nesaņēmu pat pusi no nopelnītās naudas, tikai tukšus solijumus. Diemžēl visu šo laiku gaidiju līgumu, ko tā arī nesagaidiju, un šai situācijā neko arī tālāk nevaru iesākt, kā vien pabrīdināt pārējos cilvēkus. Strādāju vēl vairāk kā vajadzēja taču neviens to nenovērtēja, un nu esmu palikusi muļķes lomā. Darba kolēģe šobrīt ir tādā paša situācijā. Klienti ka...

P people101 26.05.2014

Mango - Nekvalitatīvas drēbes

E eevy 24.05.2014
Komentāri 3 Apģērbs

Ray-Ban.Latvia - viltojumi

Pasūtīju internetveikalā Ray-Ban brilles, atsūtīja kaut kādus lētus plastmasas izstrādājumus, kas pat vizuāli neatbilst attēlotajiem katalogā !

D doris 24.05.2014

SIA VIGO " KOA - veikals

veikals Drausmsīga iestāde. Preces ved vecas un sapelējušas, pārdevējām liek ar ar eļļām mazgāt gan apavus gan kastes, lai izskatās jaunas. Darbaapstākļi drausmīgi, algas nepārsniedz 200 eiro. Arī apavu un apģērbu kvalitāte drausmīga, pašas veikalu vadītājas nes mājās mazgāt un labot. Nevienam neiesaku ne apmeklēt, ne doties strādāt šajā uzņēmumā.

G gryndy 23.05.2014
Komentāri 1 Apģērbs

Clean Control - Были отрезаны и не возвращены пуговицы от костюма!

Были отрезаны и не возвращены пуговицы от костюма! 14,05,2014 в химчистку CLEAN CONTROL был сдан мужской костюм, 21,05,2014 костюм был получен без пуговиц, никаких предупреждений со стороны работников химчистки не было! На месте пуговиз видны нитки и видно, что пуговицы были срезаны! На наше требование о возврате пуговиц было услышано хамство, и дан телефон 67516835 по данному телефону стоит автоответчик! Что делать в данной ситуации? Кому жаловаться?

Fancy - Neesmu saņēmusi pasūtīto un apmaksāto preci

12.03.2014.g.internetveikalā "Fancy" pasūtīju apakšveļu,bet joprojām to neesmu saņēmusi.:(Pasūtījums ir apmaksāts.Provizoriskais pasūtījuma piegādes laiks bija 4-8 nedēļas,bet nu jau rit 3 mēnesis.Sazvanīt nevar,uz e-pasta vēstulēm arī neatbild.Agrāk arī šajā internetveikalā biju pasūtījusi apakšveļu,ļoti patika,preci laikus saņēmu.Nu bet tagad uzticība ir zudusi. Ceru,ka pasūtīto preci saņemšu.

V viņa777 21.05.2014
Komentāri 0 Apģērbs

Apģērbi un apavi visai ģimenei - Necieņa pret klientu, rupja attieksme, pilnīgs RU

Neiesaku apmeklēt šo lēti - smirdīgo veikaleli "Apģērbi un apavi", A. Čaka ielā 115, Rīgā. Pārdevēja no PSRS laika Universālveikala, jūtās ka dieviete, katrs klients viņai kā potenciālais zaglis. Apkalpošana nelaipna, neapmierināta par jebkādu jautājumu, izņemot, ka vēlaties maksāt naudiņu. Ja kāds ir skatījies filmu "Назад в СССР", tad sapratīs, par ko ir runa, tā teikt, biju tik pat šokēts ..... Biju tur divas reizes, bet vairs ne un ne!!! Šādi miskastveikaliņi ir pārāk daudz, lai apmeklētu vēl tādus, kur miskaste ne tikai preces, bet vēl personāls!

D Dr.R 21.05.2014

Apavu remonts - Nesalabota kurpe

Aiznesu salabot kurpi, bet kurpnieks laikam pat nebija atvēris maisiņu, tikai izrakstījis čeku par 3 eiro. Pie tam vaina nebija nekāda īpaši sarežģītā - piešūt ādas kurpei notrūkušo mēlīti.

F foma 20.05.2014

SIA A.T.A.H - LAICIGI NEPARSKAITA ALGU

PIEKTDIEN 9.05.2014 VAJADZEJA BUT ALGAI BET VEL JOPROJAM NEESMU SANEMIS AR CIENU GUSTINS UN BUMBULIS PALDIES PAR SAPRATNI

G gagarins 12.05.2014
Komentāri 1 Apģērbs

Clean Control - UZVALKS BEZ POGĀM!!!!!

UZVALKS BEZ POGĀM!!!!! Nodevu Clean Control (Mols) ķīmiskajā tīrītavā uzvalku, kurš iegādāts Ls-180 vērtībā un ir vilkts mugurā 2 reizes. Saņemot atpakaļ uzvalku to nepārbaudīju, jo biju pārliecināta, ka visam jābūt kārtībā. Nākamās dienas rītā bija jādodas uz pasākumu un kad uzvalks tika uzvilkts mugurā konstatējām, ka tam vairs NAV NEVIENAS POGAS!!!! Zvanīju uzreiz uz attiecīgo ķīmisko tīrītavu jautājot, kur ir uzvalka pogas, man atbildēja, ka viņi neatbild par to, ja tās ķīmas rezultātā tiek sabojātas, izkūst utt...

B bububa 02.05.2014

Peek@Cloppenburg - apģērba kvalitāte

Šodien iegādājos [slēpt]@Cloppenburg nemaz ne lētu apģērbu - Marco Polo. Nopirku džemperi un T-kreklu. Man pat prātā neienāca, ka katra vīle jāizskata. Aizbraucu mājās, priecīgi nogriezu birkas un velkot atklājās, ka džemperim apkakle atirusi, domāju, ko nu vairs, birkas nogrieztas un labs gabals braucams līdz veikalam. Samierinājos. Tad izdomāju apskatīt T kreklu- protams, ka sānā rotājās neliels, taču caurums. Es patiešām esmu sašutusi.

L lindao 22.04.2014
Komentāri 2 Apģērbs

CENTRO - Darbs Centro

Nevienam neiesaku iet stradat uz centro. Stradaju RigaPlaza Mukusala 71 par vecako. Parrunaas vaditaja Marina runa tik skaisti, ar tadu smaidu, sola tadus zelta kalnus, ka liekas kur nu vel jaukaku un labaku darbu vares atrast. Bet patiesiba ta ir visistaka elle zemes virus. Ja darba laiks grafika ir lidz 21:15 reali strada lidz 23.00 majas tiec ka gribi, strada vini lidz pedejam klientam, ja t/c strada lidz 21:00 centro vienmer lidz 21:20 un ilgak, klientus ara dzit kategoriski aizliegts, pec...

K kerija111 16.04.2014
Komentāri 2 Apģērbs

Veikals "Olga" - Pārdevēja

Tādu pārdevējas attieksmi es vēl nebiju pieredzējusi.Pārdevēji ļoti bieži nāk klāt un jautā ,ko piedāvāt,bet te,nākot iekšā veikalā, jau pie durvīm,viņa uzreiz uzplijās ar jautājumu,ko man piedāvāt.Es nepievērsu uzmanību un devos skatīties man interesējošo apģērbu. Otrai pārdevējai tika izteikti komentāri par mani ,ka es tik skatoties,ka varu mājās TV skatīties,nevis nākt uz veikalu un tml.Es neizturēju un pateicu,ka viņa ir ļoti nepieklājīga,ka viņa tā uzbāžas pircējam un vēl komentē...

D Dita.A. 15.04.2014

Ketija Kellija Matišiņeca - krāpniece

Šī meitene apkrāpusi ļoti daudz meitenes, gan caur atverskapi.lv portālu, gan arī citos veidos. Mani apkrāpa pa 70eur. Aizsūtīju viņai pa pastu drēbītes, solījās uzreiz atsūtīt naudu, bet beigās sanāca tā, ka meloja man 3,5 mēnešus. Meloja pilnībā par visu, noteikti neielaisties ar šo meiteni nekādos darījumos! Diezgan ticami prot melot, izdomās jebko! Kad sapratu, ka ir krāpniece, solījās man atsūtīt naudu, lai tikai viņai nesanāktu darīšanas ar policiju, bet beigās atkal man sameloja un tā...

K kachinj 11.04.2014