www.sudzibas.lv Terranova Necieņa pret darbiniekiem

Profester Invest "Terranova" - Necieņa pret darbiniekiem

Noteikti neiesaku nevienai meitenei iet tur strādāt, kaut kas nepatiks no vadības puses, nogriezīs algu līdz pēdējam. Plus vel par iztrukumiem, darbiniekus pataisīs par zagļiem. Pati nostradaju tur 3menesus, pat skatities uz turieni vairs negribas. Viss vienmer tur bija slikti. Un par vadību inesi un anastasiju vispār labāk neizteikšos. Briesmones, galvenais ir ienākumi un vienalga kā darbinieks jūtas, slimo mirsti vai nost, liks nākt uz darbu. Kolēģi mainās ik pa nedēļai, jo vairs morāli nevar pavilkt spriedzi. Un alga vispār ir krimināla. Uz līguma 2, 20€, bet mutiski sola 3€, par kko tādu vsp var aizmirst. Ja iesi prom, stundas nogriezīs līdz tam, it kā būtu strādāts tikai uz pus slodzi. Nu protams, ja patīk ziepēt visiem pakaļā, tad droši var iet. Un par piemaksām ko sola katru mēnesi, var pat necerēt. Alga neienāk laikā, jāzvanās un jājautā kad beidzot būs. Uz saviem 200€ tik vari rēķināties.

V