www.sudzibas.lv Terranova Slikts serviss

Terranova - Slikts serviss

V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

N

A as 12.06.2004

Stranno, v Staroj Rige v Terranove napisano v primero4nih, 4tobi nepodoshedshie veshi otdavali prodavcam... S podobnim ni4em ne stalkivalas'.

O Olga 14.06.2004

A tebe 6to trudno samoj povesitj??? Ruki otvaljatca?! U menja tam znakomaja rabotajet i u nih ja znaju to4no RABOTI hvatajet! Postoj ti kak oni po 12 4asov!

A a 21.06.2004

A ja vot toze schitaju chto eto rabota prodavcov, razveshivatj obratno veshi, esli prodavshica ne hochet etogo delatj, ja poveshu na pervuju popavshujusa veshalku, ej potom ze samoj boljshe raboti budet potom... vot tak, kazdij pustj zanimaeca svoim delom.

N Natalija 24.06.2004

4to zna4it "ne ix rabota"? Kakaja ze u vas togda znakomaja tam rabotaet? Milaja, ja sama prodavec v magazine odezdi, poetomu porjadki i pravila znaju! Vewi prodavci dolzni ne tolko zabiratj u klientov, no i razvewivatj po razmeram, i vnimatelno za nimi sleditj!Ix ne zrja tam 10 wtuk rabotaet!Pro 12 4asov skazu vot 4to: a na figa bilo tuda idti rabotat, esli dlja nix eto prosto ne po silam??? I ewe zametka avtoru: v sledujuwij raz zovite ili menedzera, ili ewe lu4we zapomnite imja prodavwici i pozvoni po telefonu magazina (obi4no estj na 4eke) i poprosite pogovoritj s rukovodstvom! A to oni tam uze sovsem zaznalisj, ja smotru!Narvutsa ze odnazdi!

G garais 26.06.2004

Par vecriigas terranovu. Nu ir tur taadi uzraxti... traucee, vai? Vai tad taa nav labaak, nekaa piekrautas pilnas ar dreebeem kabiines? Vai arii kaa origo, kur pashiem jaaizneesaa...

J jūlija 14.07.2004

Es arii uzskatu, ka tas ir paardeveeja darbs izneesaat dreebees atpakalj un likt atpakalj plauktos, jo Tu jau atnaaci pameeriit, nevis tur plauktus sakaartot...:))

A aNDRISlIEPA 27.08.2004

Es strādāju veikalā "Terranova", kurš atrodas Marijas ielā. Sākumā mēs paši iznēsējām drēbes, taču, kad sākās trakās atlaides nav iespējams vairs to izdarīt, jo katrā zālē atrodas tikai pa vienam pārdevējam, kuram ir jāatbild par kārtību zālē un cilvēki es atvainojos ir tādi "mežoņi", ka izvanda pat plauktus, kuri atrodas augstāk nekā viņi to maz var aoizsniegt... Un pārdevējs, kurš stāv pie pielaikošanas kabīnēm neatbild par drēbju izkāršanu atpakaļ, bet gan uzmana, lai kabīnē uzturētos tikai 1 cilvēks un lai neienes vairāk kā 4 mantas. Bet pat to cilvēki nevar ievērot un tad vēl sūdzas par mums pārdevējiem. Ienes 10 mantas un tad nu to čupu pats vairs negrib izkārt un nomet, kur pagadās. Protams, ka tā ir vadības vaina, ka zālē pie mims ir tik maz pārdevēju... Taču padomājat cilvēki ne tikai par savām tiesībām, bet arī par mums. Nostāvēt 9 stundas dienā zālē, kurā nav ventilācijas un tad vēl pēc veikala aizvēršanas mums jāsakārto viss veikals un tas aizņem vēl kādas 2-3 stundas. Un ticat man alga arī nav no lielajām. Un ja vēl vadītājas attieksme pret dažiem būtu labāka... Lūk tā!

I igita 19.11.2004

Kāda ir veikala Terranova mājaslapa???

K Kate 11.12.2004

Gribeetu uzzinaat, cik tad terranovaa maxaa? Liidz shim domaaju, ka taa buutu man laba vietinja, kur pastraadaat. Luudzu, atsuutiet kaads kaadu info uz [slēpt]@tvnet.lv Ljoti gaidiishu!

G ggg 09.02.2006

Uz veikalu iet iepirkties un sakiet ko gribiet bet es savas 12 stundas arii stradaju un man nav vajadzigs papildus darbs skraudit pa veikalu lai pa plauktiem saliktu atpakalj drebes! kaa pricejs es eju pirkst mantu un apkalposhanu! Un tad paceljas jautajums - ar ko terranova atshkiras no citiem veikaliem, kur shads jautajums vispar netiek pacelts? Ar ko konkreta veikala pardeveji atskirtos no citu veikalu pardevejiem, kur shadas serviss ir pati par sevi saprotama lieta?

O Ozzy 12.02.2006

Common - terranovaa iepirkshanaas liidziiga bara gaajienam - jeb praidam - kaadu apkalposhanu var prasiit par preci kura maxaa 6.99? :)))

M Margo 15.05.2006

Nado uvazhatj 4uzhoj trud i ponimatj, 4to esli prodavec ne smog etogo sdelatj, zna4it, libo eto v dannom magazine oficialjno ne vhodit v ego objazannosti, libo on fizi4eski etogo sdelatj ne uspevaet. A esli uzh on vizval pretenzii, to i vijasnjatj situaciju na meste nado, s samim prodavcom ili menedzherom. Da i voob6e, za takie ceni 4to vi e6e hotite? Esli uzh ot 1-j minuti razve6ivanija odezhdi otvalivajutsja ruki, mozhno napravitsja v butik, tam vas s ljubovju oblizhut vse 3 sku4aju6ie prodav6ici.

L lana 19.05.2006

Povesitj vewi za soboj eto obiknovennaja kuljtura!!! A ostavljatj ih valjatsa vezde izvinite svinstvo U vas doma toze na polu valjaetsa? Net? Togda po4emu v drugom dome (4itajte magazine) mozno kinutj na pol?

H Heli 30.06.2006

Vi znaete vsex vas pro4itae6 a6 so stula upast mozno! Ja naprimer kogda 4e to meriju potom otdaju prodav6ice i s etim u menja nikogda nebilo problem a esli nikto neberet to ostavljaju tam na meste ili ve6aju na pervuju ve6alku tak kak ja nepri6la v magazin 4tob rabotaj zanimatsja temi kto tam rabotaet! Esli vam takaja rabota nenravitsja 4e ze vi tam rabotaete ! I voob6eto esli prodav6ic 10 6tuk to 4e oni tam delajut vse! Odin raz ja bila v etoi Terranove tak tam eti prodav6ici bol6e jazikom baltali ! A potom e6e i zalujutsja 4to 12 4asov rabotajut!Vo francii kazdaja prodav6ica zdraste i dosvedanija govorit, razve6ivaet ve6i skladivaet po polkam i rabotaet ne men6e vas!

P petja 05.12.2006

Tak, vo francii i zarplati drugie i ljudi ne takoe beskulturnoe chmo, kak ti. Oni tam prodavci, a ne uborwici! Esli ti, mondavoha, smogla s veshalki vzatj, chtob sbe na zhopu natjanutj, tak imej silu i polozhitj na mesto. Nashli sebe nizshuju kastu. Prodavec prodejot, a ne begaet za kazdoj tvarju i ne sobiraet to, chto oni donesti nazad ne mogut!

D Darina 10.12.2006

Razve ne jasno..4to za toboj dolzhny povesitj? Esli 4elovek idjot na etu rabotu zna4it on dolzhen osoznovatj, 4to emu prijdetsja v takom gadjushnike za vsemi begatj i razveshivatj! V shkole nado bylo u4itsja 4tob potom za drugimi ne veshatj trjapki v takom gadjushnike!

S spindzele 08.01.2007

Kur var uzzinaat, kad ir atlaides teranova ?? :)

D d 20.02.2007

ja dumaju 4to razveshivatj na mesto ( v tom 4isle) eto dejstviteljno rabota prodavca,no vot neuzeli pokupatelju tak trudno polozitj na mesto ve6i kotorie on trogal????

A anna 02.03.2007

1)Veikalā strādājošā personāla pienākums ir uzraudzīt preci, lai tā būtu kārtībā un pienest no noliktavas trūkstošās lietas, BET to cilvēku pienākums NAV tēlot aukli un aiz katra pircēja pakārt atpakaļ viņa nopirktās lietas.2)Ja cilvēks drēbes pēc pielaikošanas aiznes atpakaļ un smuki noliek vietā, tas rāda viņa kultūras līmeni, bet, ja kāds tās nomet zemē vai pakar uz pirmā pakaramā...nu piedodiet cūkas jūs esat.3)Ja tomēr ir tik neiedomājami jāsteidzas, ka ir par grūtu ar savām kuslajām rociņām nolikt vietā apgērbu, kuru paņemt gan varējāt, tad var pieiet klāt pie pārdevējas un laipni palūgt to izdarīt...nevis kā sunim pastiept lupatu un uzskatīt par pašsaprotamu, ka viņam pēc jums, princesītēm, jānovāc

K Katrīna 21.04.2007

Beidzot normāla atbilde jums! ! Es uzskatu ka tā ir, gan pircējam gan pārdevējam jāizsturās ar cieņu nevis jātēlo baigās kundzītes!!! Paņemsim piemēru , Piebāzts autobus kur jūs pat apgriezties nevarat un jums aizmugurē stāv Sieviete kurai jākāpj ārā, un viņa jums pretenzijas rāda:[1] "Vācies malā, ko te stāvi kā lelle, garām nelaid!" vai arī Sieviete normāli palūdz:[2] "Atvainojiet, vai varētu palaist garām?" Kurš jums variatns labāk patīk? Kā uz kuru piemēru jūs atbildētu! [1] atbilde drīzāk buutu aptuveni tāda :"ko tu te bļausties, neredzi vietas nau kur pabiidiities!" [2] Tu vienkārši pacentīsies pabīdīties lai sieviete tiek ārā! JĀDOMĀ ar Smadzenēm nevis ar Lepnumu! Ja jūs piemēram pieietu pie pārdevējas ar tām mantām un laipni palūgtu tās aiznest tam drīzāk viņa to izdarīs, a ja jūs uz vinju kā uz kautkādu suni , tad vinja driizaak pateiks ka tas nav vinjas pienaakums vai arii "atvainojiet, es tagad nevaru" piemeeram vinjai cits darbs uzlikts! Cilvēki iemācaties kas ir Laipnība!!!!!!!!!!! Ja jums grūti vajag vnk lapni palūgt!!!!!!!! Pacentieties pret visiem cilvēkiem tā izturēties!!! Es tīri pabieži esmu bijusi Terranova un ticiet tik daudz to pircēju jo īpaši mana vecuma un un arī pieaugušas sievietes, Nu tik lepnas nu tik lepnas! Smiekli metās! A kuras normālas pat prieks, var redzēt ka pieklājīgs cilvēks!!!!! Apdomājiet savu rīcību!!!