www.sudzibas.lv Terranova Slikts serviss

Terranova - Slikts serviss

V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

N

J Jolanta 24.04.2007

B Buuuce. 24.05.2007

Kāda, lūdzu, butu Terranovas mājaslapa? :)

A Atis 20.10.2007

"Cienijamie gudrinieki", kas baarsta gudraas fraazes par " nav mans pienaakums" utt...Juus kaadreiz esat straadaajushi veikalaa vai vispaar straadaajushi??1kaart- cilveekiem tur pietiek darba arii bez suudu vaakshanas aiz katra..2kaart- TRN NEKAD vienlaiciigi nestraadaa 10 (?!) cilveeki, pat atlaizhu laikaa..3kaart- varbuut arii saaksiet nokaartoties uz ielas un kur pagadaas tikai tapeec, ka sakopt tur nav juusu pienakums..?!Nozheelojami..

A Andra 22.10.2007

Jaa jaa mes visi esam paardeveji un zinam kads ir pardeveja darbs, pienakumi utt... bet sorry... terranova ir pavisam savadaks veikals!! sheit prece apgrozaas nenormaalaa atrumaa ( paskataties uz ielam... pus Riiga vienaa terranovaa) taapec nav iespejams apgjeerbu sakartot pa izmeriem un arii klientu dienaa tur ir nenormali daudz un katram nav iespejams pieverst tik lielu uzmaniibu kaa dazji labi veeletos...

jaa un dazji tur raksta ka drebes jasviezj zemee... sorry taada gaadijumaa pashi tadas vilksiet muguraa!! :))

A Aiva 07.01.2008

..man kka galīgi nepatikās tas teksts par to,ka tā pārdevēja pati vainīga,ka strādā tādā vietā....ka būtu labāk skolā kārtīgi mācijusies...blaa...blaa..blaaa..un tad jau sasodītit tālu dzīvē tiktu..ir tak tik daudz skolnieku,studentu,kas pēc skolas strādā!!ne jau aiz tā ka nav ko darīt,bet finansiālu apstākļu spiesti..strādāt un mācīties ir ļoti grūti..saku pēc pieredzes..brīžiem pat šķita,ka salūzīšu pavisam,bet tāda ir tā dzīve un kkā jākuļas uz priekšu!!un ziniet....tādos brīžos nav vaļas kkādām princesēm aiz pa....dupšiem skraidīt,kur nu vēl smaidīt un nedod dievs labdien teikt!!Iedomājaties tik....visiem tagad TRN labdien teikt??:D:D da tā pati neapmierinātā princese atpakaļ labdien 100% nepateiktu!!:D:D
P.S. un kur gan vēl skolniekus/studentus pieņem darbā??pārsvarā jau tikai tirdzniecībā!!Neiesi jau pa taisno māju projektēt vai jau nedod dievs (atkārtojos) cilvēku operēt!!nu,protams,vēl jau var iet par apkopēju strādāt,bet tad jau JUMS jaukajām princesītēm garlaicīga dzīve kļūtu!!:D:D

Lai veicas Jums,princesas..bet mēs tāpat talāk dzīvē tiksim!!:p..

P pips 08.01.2008

Tak nefig ustraivatsa na takuju rabotu, PRODOVEC PO 12 4JASOV VIDE6 LI RABOTAET :)) puskaj podruga i6et narmaljnuju rabotu gde po 8 4jasov rabotajut a ne xodit odezdu po ve6olkam razve6ivaet

M margo 08.01.2008

Da kakie u nas prodovci, kuda nezajde6 stojat kak migeri zliji i kosjaca, i6ite togda podxodja6aju rabotu dlja vas.

M Makonic 11.01.2008

Sen jau bija jāpierod, ka lielākā daļa cilvēku ir cūkas... kaut gan... cūkas ir daudz tīrīgākas pat par dažu labu cilvēku :D :D Ar strādāju vietā kur apgrozās daudz cilvēku njā gadās arī idioti.

Pa veikalu paskraidīt un sagrābties mantas laika ir, stundu pavadīt uzlaikošanas kabine ar var, bet mantas nolikt vietā laika nepietiek. A moš vienkārši nepietiek smadzeņu lai atcerētos kur katra lieta stāvēja :D :D

D Danjka 12.01.2008

Pati strādāju veikalā un mācos. Pārdēvēja pienākums ir izvietot preces, jo nevis cilvēks skraidīs pa visu veikalu un liks preces atpakaļ. No veikala puses vnk vajag stendu kur cilvēki liktu tas drēbes. Kā atceros TRN tādi stendi ir. Protams izmētāt drēbes ir cūcīgi! Es pati eju izvietot savas pielaikotas drēbes kad man no rokām nekrīt somas u.c. Bet kad cilvēks ir pārguris vai vnk negrib iet un meklēt to stendu kur tās ir izvietotas-nu tā ir viņa izvēle. Tad lai noliek spec. stendā un pārdēvējs izkārtos!

B belka 13.01.2008

Blin, da 4e vi paritesj, ja li4no sama videla v civilizovannih evropejskih stranah ljudi vobwe gde popalo v magazine ostavljajut vewi posle primerki, a objazannostj prodavca poiti i razvesitj vse obratno, gde eta vewj i dolzna bitj. 4e blin za savdep tut ustraivaete?! nafig togda powli rabotatj prodavcom, esli ne nravjatsa objazannosti?! sama sebja inogda lovlju na tom, za4em ja daze na vewalku vewaju i zastegivaju nepodowedwuju mne vewj, tupo brosaju gde popalo, pustj sami razbirajut i vewajut, u menja vremeni netu 4uzoj rabotoj zanimatsa. tak 4to pokupateli, beregi svojo vremja, i zabudjte pro savdepovskije pravila, vi pokupatj prihodite, a ne objazannosti prodavca vipolnjatj!

F flauta 13.01.2008

Cik cilvēki tomēr ir necilvēcīgi! pirms spriediet, kādi ir pārdevēju pienākumi, padomājiet! man liekas...es domāju...traļi vaļi...pārdevēji paši zina, ko un kā viņiem jādara.

Mani tomēr izbrīna jūsu ( ar maziem burtiem, jo cieņu neesat pelnījuši) attiekme pret citu mantu. vai patiešām nekad neesat aizdomājušies, ka pastāv nerakstīti likumi, piemēram, par to, ka pēc sevis jāatstāj kārtība, laipni jāizturas utt.???

Šāda veida komentārus:

"Iesaku tas drebes, ko pardevejas nespej sakartot atpakal atstat turpat kabiine vai vienkarshi nolikt tas, kur jums ir pashiem eertak. Anglija tadas drebes tiek vienkarshi nosviestas uz griidas. Pircejs nav atbildiigs par kartiibu veikala, citaadi vinam buutu jamaksa alga."

"Es arii uzskatu, ka tas ir paardeveeja darbs izneesaat dreebees atpakalj un likt atpakalj plauktos, jo Tu jau atnaaci pameeriit, nevis tur plauktus sakaartot...:))"

Un tamlīdzīgus raksta cilvēki, kuri nav audzināti un neprot uzvesties.

Normāls cilvēks nekad neatstāj "bardaku" veikalos, neizmētā preces, nesmērē tās un nesalauž...jo galu galā TĀ NAV JŪSU MANTA. KAMĒR NEESIET TO IEGĀDĀJUŠIES, JUMS NAV NEKĀDU TIESĪBU IZTURĒTIES PRET SVEŠU MANTU AR NECIEŅU!!!

Iesaku tiem "labajiem" cilvēkiem nopirkt kāroto lietu un savā mājā (droši vien, ka cūkkūtī) to nomest, kur pagadās un dzīvot tā arī turpmāk

Varu iedomāties, kādu kaifu jūs gūsiet, kad jūsu draugi jūsu mājā sāktu rakņāties pa skapjiem, visu izvandot, virtuvē rītu un traukus atstātu uz un zem galda utt. Pēe! Pretīgā sabiedrība! Jūsu vieta - svalka. Punkts

B bilobilo 15.01.2008

Es gan domāju, ka pašam pircējam jānoliek drēbe no kurienes paņēma, ja nepērk! Nevis aiziet un nomest kā mežonim.

Z zane 15.01.2008

Ja veikala ir kadas nekartibas pie ta visa vainiga ir prieksnieciba viennozimigi - nenodrosina pietiekosu darbinieku skaitu, ekonome lidzeklus... nju ko jus piesienaties pardevejam? Aizsutiet vadibai e mail un pajautajiet- kapec veikala nevar nodrosinat normalu apkalposanu?

D dipuā 15.01.2008

Varbūt tu kā brīvprātīgais vēlies to darīt??? Uzņēmējs jau nu noteikti labāk zina, vai viņam atmaksājas algot vēl pāris cilvēku, lai piekārtotu drēbes... no malas jau visiem liekas, ka uzņēmēji dzīvo bez problēmām, pelna daudz, atpūšas t.i. viss ir vislabākajā kārtībā

A AKAK 25.01.2008

Piemēram es arī cenšos drēbes atdot pārdevējai,un nevienā veikalā problēmas nav bijušas, drīzāk ar smaidu pieņem! TRN savādāk...
Man piemēram nav grūti tās drēbītes aiznests..bet ir divi iemesli kādēļ to neesmu darījusi un atstājusi uz pirmā pakaramā- jasteidzos, vai otrs, ļoti vienkāršs-veikalā drēbju ir daudz un dažreiz es vienkārši neatceros kur paņēmu! un protams ir vieglāk atstāt nevis skraidīt pa veikalu meklēt īsto vietu! Ja mēs te visi veikalu sāktu kārtot- ko tad tās pārdevējas darītu, darbiņa vairs nebūtu!

I ilona 04.02.2008

a takih fiv- prodavcov po4ti v kazdom magazine :)
vi k nim s takoj ze naglastju obras4ajtes...mne odna takos skazal,tip ne moja rabota...tak ja na pol vse brosila i po6la....

N Nagla 06.02.2008

Komentāros nevarīgās pārdevējiņas skalda savus pienākumus, ka kārtot drēbes atpakaļ neesot viņu pienākums un klientus apzīmē vārdiem - "Pēe! Pretīgā sabiedrība! Jūsu vieta - svalka. Punkts" :)) Un stāsta par savstarpējo kultūru :)
Nu nav tas klienta pienākums glīti salocīt visas parpaliņas un novietot pie īstās krāsas un izmēra tās atpakaļ plauktā.
Nu neiestāstīs man to neviens.
Pārdevējas pienākums ir pīkstināt preci pie kases aparāta un ar dzelzs seju to ievietot maisiņā? Un vairāk nekas? Ir tak jārūpējas par kārtību veikalā. Es esmu klients un klientam VIENMĒR taisnība, ja vēlies sauc apsardzi, bļauj un kliedz, ja samests kas zemē, bet liekas, ilgi tur vairs nestrādāsi :))
P.S.Un ja neties galā ar darba pienākumiem, tad ej prom un meklē darbu, ko VARi izdarīt, ja jau par pārdevējas/klientu apkalpotājas darbs tev ir par grūtu, imho...

D Dita 07.02.2008

Par ko tad jums maksā???
Par,to ka klienti paši iznēsās atpakaļ drēbes??
Tas ir pārdevēju darbs un par to jums arī maksā!
Man tie uzraksti ir pilnīgi vienaldzīgi,jo strādāju prestižā veikalā,kur apkalpošana ir augstā līmenī,un sagaidu tādu arī no citiem uzņēmumiem!
Visos veikalos ir daudz klientu un daudz darba,vienkārši ir jāstrāda,nevis jāslinko!

D dipuā 07.02.2008

jūs patiešām esiet aprobežoti, jāciena ir jebkurš darbs
tādi kā divi iepriekšējie komentētāji noteikti uz ielas arī papīrus mētā, jo , redz, sētniekiem alga jāmaksā utt. u.tjpr.
man domāt, jūs laikam esat gatavas uzlaikot drēbes, ko tā saucamie klienti nomet zemē, apsmirdina ar nemazgātajām padusēm, appuņķo un vēl sazin ko dara???? TĀ JŪS VARIET DARĪT SAVĀ MĀJĀ!

K Karīna 14.02.2008

Narod da nerugajtesj! Terranova eto ze hlam, tam i vewi uzasnije i obsluzivanije uzasnoje!prodavci sebja vedut tam kakbudto oni ne rabotajut, a prosto tusujutsa, u prodavcov rabota obsluzivatj, ja toze rabotala prodavcom, pravda v dorogom magazine, i znaju obazannosti prodavca, i obazanosti klijenta! Jesli hotite prosto prodavatj tak idite v Maximu ili Rimi, budew sidetj u kassi i nikto tebja ne tronet! Za granicej v magazin zahodiw i radujewsa, 4istota poradok i prodavci zdarovajutsa, neudobno bez pokupok uhoditj!:) A Terranova etoz ne magazin, paru raz zahodila v etot strah, vigladit tam vsjo kak v Sekonde, i vsjo raskidano po vsemu magazinu, idow i spotikajewsa ob wmotki kotorije na polu valajutsa! Tut daze rugatsa ne4ego, prosto ne hodite v etot magazin!;) Devo4ki uvazajte sebja, ne posewajte etot magazin!