www.sudzibas.lv Terranova Slikts serviss

Terranova - Slikts serviss

V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

N

S signe 05.11.2008

Lai kļūtu par pārdevēju, nav jābūt profesionālai izglītībai, ko jūs gribat!

A Aija 12.11.2008

Īstenībā ir divu veidu pārdevējas - kurām tas ir jādara, bet viņas to negrib darīt, jo 1)slinkums 2) nogurušas, vai arī otrs veids(par ko laikam šī "intelektuālā" foruma tauta nebij iedomājusies) - pārdevējas, kurām tas nemaz NAV jādar, jo tā ir izlēmis viņu DARABADEVĒJS. Un tagad pasakiet man, lūdzu, cik daudzi no jums tērētu savu enerģiju, lai darītu darbu, kurš jums nav jādara, tikai lai apmierinātu dažu labu jaunkundzīti????
P.S. Turklāt, jūs visas, kurām neapmierina apkalpošana Terranovā, ko tad jūs sperat kāju tai veikalā? Ja jau tā ir tāda miskaste... tad ejiet uz veikaliem, kur jums būs atbilstoša apkalpošana, bet arī atbilstoša preču cena!

A Aija 12.11.2008

Jā, nu visiem jau tik viegli runāt "... vajadzēja mācīties, lai nevajadzētu tādā miskastē strādāt...ja navrostrādāt 12h, ņem puslodzi.." ... mīlīši a jūs neiedomājāties, ka tās meitenes mācās(iespējams, lai kādu dienu vairs nevajdzētu strādāt tādā miskastē) un plus vēl strādā... ņem puslodzi..pff..par ko tad lai tas nabaga meitēns samaksā par īri, par mācībām...
jā, tādi jau tie latvieši ir, ktrs uztraucas tikai par sevi... un citu nelaimi sapratīs tikai tad, ja pts reiz tādā situācijā nonāks... pfff...un tš vēl saucas cilvēciskas būtnes.. pat dzīvnieki ir cilvēcīgāki!!

J Juicy 13.11.2008

eto objazannostj prodavcov vsjo razve6ivatj i t.d! esli xotjat normaljnuju zarplatu to zarabativatj nado svoim trudom! a prijti i ujti s raboti eto na trud! nu 4to oni tam delakut 2- 3 4eloveka za kassami sedjat, ostaljnije tam kak raz dlja togo 4to bi za odezhdoj i porjadkom sleditj!

J Jelena 24.11.2008

o4enj interesnaja tema nazrevaet po povodu terranovi! da i voobwe magazino v celom! mne naprimer ne slozhno pom, erevwuju odezhdu povesitj obratno, ja vsegda pitrajusj eto sdelatj, toljko ko mne vsegda prodavwica podbegaet i prosit ej otdatj vewi, 4tobi ona smogla ih sama razvesitj! vidimo vi vse takie ne udovletvorennie sdesj zhiznju, 4to toljko i srivaete zlo na ljudjah-prodavcah! torgovki vi vse sdesj bazarnie!

K kristīne 30.11.2008

pārdevēji nav nekādi pakalpiņi!
tas, ka klienti nomet pielaikotās drēbes kur pagadās, liecina tikai par to, ka ir neaudzināti cilvēki! fui...riebjās uz tādiem skatīties! un pēc tam tik sūdzās par pārdevējiem :" kāda attieksme? utt." dots pret dotu! ja jūs uzvestos pieklājīgi veikalos, tad arī pārdevēju attieksme pret jums būs labāka!
es pielaikotās drēbes vienmēr aiznesu atpakaļ vietā, un protams, nenosviežu! un neņemu vairāk kā 3 drēbes, tādējādi man nav slinkums aiznest tās 3 drēbes atpakaļ!
varu apgalvot, to ka tie kuri sāk strādāt par pārdevēju, nu kaut vai tajā pašā drēbju veikalā, pēc tam iepērkoties, izrāda cieņu pret pādevējiem, jo paši jav zin kā tas ir strādāt par pādevēju!

E Elina 04.12.2008

Mne kazhetsja, jesli klient pri6ol v magozin, nu k primeru raz teme o Terranove, i re6il uzh 4to to pomeritj, to mne kazhetsja eto zhe nebudet trudnim delom povesitj ve6j obratno! Ja vsjegda ve6aju obratno, odezhdu kotoruju nezhelaju pokupatj, mne eto ne trudno! :) Da i devu6ki dorogije, vedj vse zhe mi rabotajem, ( i mnogije kto pisal zdesj kommentarije v sfere obsluzhivanija, nu ne vse zhe mi idealjnije) i mozhem vse kak i Magozin Terranowa, a to4neje rabotniki okazatsja v takoj zhe situacije! Ja sama v banke rabota, tozhe klijentov obsluzhivaju, i u nas o4enj mnogo klijentov nedovoljnih, ja ponemaju ih! No vsje davajte zhitj druzhno! Krizis v strane, a nas4et temi to 4to zdesj obsuzhdajetsja, eta polnaja jerunda, jestj i pohuzhe dela i situaciji! Beregi tebja, i glavnoje budte Zdorovi, eto glavnoje i vsje budet horo6o, i nastrojenije, i rabota, u4eba i t.d i t.p :)

E Elina 04.12.2008

Un vel gribu pateikt, ka pilnigi piekritu ar Aiju :) malaci, ļoti labi pateica! :) Bet viņa ir tieši pateica, kā nepatik, tad neej uz Terranovu, aizej uz citu veikalu! :)

K Kristiine 04.12.2008

AK diēēvs! WTF? :D:D.. Es kā pircējs tomēr palieku neitrāla. Protams pārdevējas nevar rauties uz pusēm utml., bet jābūt pieklājiibas normam no abam pusem. Bet kas tas par sviestu? Ienaak kautkadas siikas uzmera 10 dreebes nopeerk vienu? Juus ar galvu draudzejaties? :D
Kaa vinjas "siikaas" var ar kkaadaam ekstrasensa speejam redzet vai vinjam apgerba gabals piestaav vai nee? Nee nu juus diivainas esat
juus moz toze pa6as jau ieejot veikalaa ar saviem parcilveciigajiem sensoriem redzat kas jums piestaavees un kas nee? :D:d ne nu te taisni vai jasmejas!!
Un par to veel.. cipa ienaak siikas un meera bet nepeerk.. Nu blja davaj dzen vinjas ar mietu aaraa.. Gribu redzeet.. Da uz to duu6as moz nepietiek :d .

A Agate Deksne 05.12.2008

Nekad neiepērkos tik lielos tirdzniecības veikalos. Šausmīgi nepatīk tā drūzmēšanās...

S Sabīne 09.12.2008

Ja tiešām cik es iepērkos ''Terranova.'' visas drēbes ir labas..
UN tas nau slikts serviss. ...
Un ja es strādātu tur tā pat atbildētu kā viņi. ;P
Tākā paši vien darat ko vajag.
Un dēļ tā ka nau īstenojuši cilvēka prasmes, nenozīmē ka serviss ir slikts.
Jādoma pašam, kas viņi kautkādi kalpoņi.

I ilze 14.12.2008

nagliji prodavshcici tut vsjo pra nih http://www.neverlands.ru/cgi-bin/go.cgi?uid=1706718

T toony 14.12.2008

Sabīne, es skatos, ka tev nav ne mazākās poņas, kas ir SERVISS.

T toony 14.12.2008

Ilze - stulbene kaut kāda...

E EņģelīC 14.12.2008

Nu vellos! Jaasaak lamaaties, lai jums visiem pielektu??? Vienu brridi straadaju vienaa Alfas apgjeerbu veikaliem.. Un tieshi tur straadaajot sapratu, ka lielaaki cuukas par cilveekiem nav un nebuus!! Lai piedod lopinji-cuukas, kas iisteniibaa ir kaartiigaaki, nekaa vairums cilveeku :( Tieshi taa, nav tev jaagraab 10 apgjeerbi meeriit un peec tam paardeveejam jaavaac tava nekaartiiba! Es vnm kad eju meeriit kaadu apgjeerbu kaadaa veikalaa, VNM aiznesu atpakalj, jo zinu, cik tas ir tizli neesaat taas chupas ar dreebeem atpakalj.. Un ja veel kaadai smird paduses, tad veel arii tas topinjsh vai dzhemperiitis arii smird.. Pretiigi.. Cilveeki, kas aiz jums vaac maajaas juusu bardaku? Kaiminjsh?Nju baigie malachi! Pietiek jau ar to, ka daudzaas kafejniicaas atstaaj netiiros traukus un aiziet, kaut arii ir paluugts aiznest tos pie netiirajiem.. Nju i ljautinji (sick)

T toony 14.12.2008

Nepatīk - ej strādāt par veikala vadītāju, tad tev tas nebūs jādara.

I Inga 23.12.2008

Pardeveejas darbs nav tikai pie kases staveet bet ari palidzet klientam..
Kapec citos veikalos es preci adodu pardeveejam a trn man jaskrien jaliek!!.
Pastaasties ar ko tad juus atskiraties>>??

P psc 27.12.2008

kadi mes paliekam iedomigi un izlepusi...jau pat gruti pec sevis nolikt drebes...tiesam ka tadi mezonji...es ari atlaizu laika iegaju piemerit drebes, tur apgriezties nebija vietas, jo tadas slinkas cuukas nevar atpakal nolikt...pardeveji nevar visu uzspet un vai tad tiesam tik gruti pasam to izdarit!?

B bbb 08.01.2009

blon dinka

T toony 08.01.2009

Psc, jā, grūti! Man varbūt jau pilnas rokas ar maisiem un apģērba cenā ir ierēķināta alga šiem te pārdevējiem, lai viņi darītu to, kas viņiem jādara.