www.sudzibas.lv Terranova Briesmīgs serviss

Terranova - Briesmīgs serviss

Ar tādu attieksmi vēl nekad nebiju saskārusies nevienā veikalā. Lielākoties visās pielaikošanas kabīnēs rakstīts "neinest vairāk par ... drēbēm". Lai redzētu, kā manai draudzenei izskatās izvēlētie apģērbi, pielaikošanas kabīnē iegājām abas kopā. Uz ko pēc 3 minūtēm mums viena no veikala darbiniecēm (Solveiga) sāka agresīvā tonī teikt "pielaikošanas kabīnē nedrīkst atrasties vairāk par vienu cilvēku. Es trešo reizi vairs atkārtošu". (minēšu, ka pat nebija otrās reizes). Kā es varētu zināt veikala noteikumus, ko drīkst vai nedrīkst darīt ? Un vai tiešām darbinieces var tā atļauties izturēties pret saviem pircējiem ? Piebildīšu arī to, ka es neuzskatu, ka mums ar draudzeni būtu jāzīlē, kura no vairākām cenu uzlīmēm ir īstā preces vērtība. Vienkārši briesmīgi.

Kolta 25.09.2018

Varējāt pasaukt visu ģimeni kabīnē. Vispār uzlaikošanas telpas ir paredzētas vienai personai nevis veselam pagasta miestam.
Par cenu zīmēm runājot- meitenīt , skatieties uz EUR, lidz šajai dienai mūsu naudas vieniba nav mainījusies.

S Solveiga666 01.10.2018

"Sievietīt", euro simbolu māku atšķirt, tādēļ, ja nesaprotat, par ko ir doma, labāk mēli aiz zobiem paturēt. Kā palasīju dažus jūsu komentārus, jums laikam patīk laiku tērēt, lai tikai cilvēkiem iekostu. Bet pasaulei jau arī vajadzīgi šādi varoņi :)
(Uz šo atbildi nemaz no jums negribu saņemt , jo gan jau pareizi domu atkal nemaz nesapratāt :) )

really? 26.09.2018

Tad nu gan dziives trageedija ;D

WТF 26.09.2018

Nelieši! Nedeva jums padraiskoties kabīnē?