www.sudzibas.lv Terranova Slikts serviss

Terranova - Slikts serviss

Labdien!
Veikals Terranova tirdzniecības centrā ALFA.
Vakar nopirkām meitai džinsus, kad atbraucām mājas pa mērīt izrādījās ka mazliet par mazu. Uz nākamo dienu aizbraucām uz veikalu ar domu ka varēs bez problēmām samainīt uz nākamo izmēru (visas birkas uz džinsiem bija ka vajag un čeks bija līdzi arī) uz ko pārdevēja teica ka viņi apģērbu nemaiņa un neņem atpakaļ un parādīja pie kases uzrakstu kur tas ir rakstīts...

Vai tā darās? Nav saprotami kāpēc nevar samainīt vienkārši uz citu izmēru ja prece ir tā pati... tad mēs vienkārši atstājam tos džinsus viņiem lai dara ko grib ( pārdod vai vēl ko) jo mums tos likt nav kur...

Un iegājot blakus H&M veikalā viņiem rakstīts ka preces var atgriezt līdz 30 dienām. Un vispār Latvijā taču pastāv likums par nopirktam mantām. Tā kā ļoti nepatīkami sanāca.

"parādīja pie kases uzrakstu kur tas ir rakstīts... " - pirms tam šī uzraksta nebija?
"Vai tā darās? " - jā, praktiski visās humpalu bodēs arī ir tādi uzraksti.

R Roberts Kurmis 06.03.2017

Nevaru pateikt vai uzraksts bija vai nebija, bet nevaram arī saprast kas par problēma iedot citu izmēru... Pat veikalos kur zeltu pārdod var apmainīt nopirktas dārglietas.

donna b 05.03.2017

Kapec ar meitu dzinsus nevarejat pielaikot uzreiz, pirms pirkuma? Un ja, ir veikali kas var mainit preci, ta ka HM, bet tas nav veikalu pienakums, ja pircejs grabj kas pie rokas un aizbeg no veikala vez pielaikosanas.

R Roberts Kurmis 06.03.2017

Meitas ar mums kopā nebija, protams ka pielaikotu ja būtu iespēja. Ir tāda lieta ka likumi un pēc tā visām precēm ir vismaz 2 gadu garantija un etc. veikali nevar izdomāt savus likumus ka viņiem iegribās.

A Ana 06.03.2017

Robert, nevajag sprēgāt par likumiem, ja acīmredzami pats neesiet ar tiem iepazinies. 2 gadu garantija un preces atgriešana atpakaļ ir divas pavisam dažādas lietas. Latvijas likumdošanā nav tāda punkta, ka veikalam obligāti būtu jāpieņem atpakaļ/jāmaina iegādātās preces. Tas ir atkarīgs tīri no pašu veikalu politikas. Likums par 14 dienu atteikšanās iespēju darbojas tikai uz internetā (proti, distancē) iegādātām precēm.