www.sudzibas.lv Terranova Slikts serviss

Terranova - Slikts serviss

V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

N

I INKOGNITO 14.02.2008

Mne ranshe nravilosj, kogda jesco tam cto to iz muzskoj odezdi mozno bilo kupitj, togda castenjko cto to pokupal! Sejcas muzskaja jestj tolko v Origo... Skidki u nih horoshije, ja ulovil odni dzinsi za 7 Ls, poslednije bili i podoshli!Cto to mozno najti... S grubostju prodavcov ne stalkivalsja...

T Tamara 14.02.2008

Ljudi nekepjatitesj! Vedj vse mi rabotajem, i obsluzhivajem klijentov, no tak zhe i sami javljajemsja klijentami! Rasslabtesj i vsje budet ok! I 4to polu4ajetsja, 4to na drug druga budem zhalovatsja??? Vot vi predstavte 4to rabotajete k primeru v kakojnibudj firme, a drugoj 4elovek v magozine, I vi pri6li v magozin bitovoj tehniki kupitj fotoaparat, i nuzhdajetesj v konsuljtacije ob fotoaparate o jego instrukcije, no prodavec konsuljtant Vas polnostju ignorirujet, (Obidno pravda??). Opjatj takizhe tot prodavec konsuljtant pri6ol k vam v firmu i vi jego tozhe ignorirujete... vot i vsje.

K karolina 21.02.2008

A vot v Evrope, nu v nastojawej, a ne v toj gde mi vse sej4as zivjem terranova samij populjarnij magazin! Tam skidki takie, 4to vam i ne snilosj! A u nas v Latvii ja daze ne hozu tuda, potomu, 4to znaju skoljko etot tovar stoit na samom dele i ne ho4ju, 4tobi na mne nazivalisj !! V sezoni letnih i zimnih skidok tovari terranovi stojat kopejki, a u nas kak vsegda .. lohotron.. i mezdu pro4im vo vseh zapadnih magazinah tovar kotorij vam ne podowjel ostavljajut v primero4nih, a ne begajut sami pokuteli s trjapkami po zalu

K Kristīne 21.02.2008

Es nekad nekarinu atpakaļ... Nometu uz grīdas vai tuvākā plaukta. Tas ir smieklīgi. Es pārsvarā nemaz neatceros kur kas stāv.

M meitene 26.02.2008

šis veikals ir SLIKTĀKAIS VEIKALS EVER!!! nekad neko drausmīgāku neesmu redzējusi..

Un pašas vainīgas meitenes un puiši! Vajadzēja mācīties, kad bija laiks, lai nebūtu tāds suņa darbs jāstrādā! neviens tur tevi nevelk iekšā aiz rokas - gribi ej un strādā un līdz ar to atbildi par saviem pienākumiem. Cita lieta, ja veikala īpašnieki nav noteikuši, ka par to jāatbild pārdevējiem.. bet noteikti jau nu ne pircējiem :D

D Diana 03.03.2008

Я тоже работала продавцом в разных сферах. И никогда не понимала причитаний по поводу маленькой зарплаты и тяжелой работы, как оправданий хамства и лени. Это все зависит от культуры и воспитанности определенного человека.

Если в данном магазине начальник решил, что продавцы не должны разносить одежду по местам, после примерки посетителем, то здесь не вина продавца. Но это ненормально, когда тебе протягивают одежду, говорить, что "мы этого не делаем". Неужели так трудно отнести? Ведь продавец уже должен знать, где и что висит. А покупатель не всегда запоминает места, где нашел понравившуюся одежду. Ему приходится рыскать по магазину, чтобы найти, куда это повесить.

И я согласна, что это "не обязанность" покупателя. Он не работает в этом магазине. И не он должен следить за тем, чтобы все было на своих местах. К тому же не всегда у покупателя получается красиво сложить одежду и красиво повесить на вешалку. Продавцу, (если он хорошо делает свою работу) все равно придется все поправить или перевесить.

Теперь по поводу дешевизны продаваемой одежды. Неужели вы думаете, что ее продают себе в убыток? У них прибыль не меньше, чем в других магазинах, поэтому это не повод ухудшать сервис.

Не понимаю взаимных обвинений со стороны продавцов и покупателей. Здесь даже дело не в том, кто, кем работает и кто, что делает. Ваши высказывания показывают ваше отношение ко всем людям! А данная ситуация - просто повод прицепиться к человеку (продавцу либо покупателю). Нормальная ситуация - это когда покупатель (просто человек) доброжелательно просит у продавца (просто человека) сделать что-то, а продавец так же доброжелательно помогает. Покупатели - это не элита, которая может свысока потребовать слуг (продацов) выполнить их желания. А продавцы - это не хозяева, которые могут потребовать от гостей (покупателей) вести себя тихо и не приставать к продавцам, когда те того не желают :)

Z zanete 03.03.2008

Zinu, cik gruti stradat ir lielos veikalos un pat mazos! pati stradaju veikala sportland un man ari besii, ka man pircejs iegruz kaudzi ar savam uzmeritajam drebem un ta vienkarsi pasaka, lai aiznesu vieta, kur staveja, jo man tapatas nav, ko darit! Piedodiet-atvainojiet man darba ir dafiga un vairak un nav viegli nostradat pa 12 stundam uz kajam vairakas dienas pec kartas! Vienmer pec darba jutos ka izspiesta janjoga, jo visu laiku gruz jauno preci un vel tie tizlie pirceji ar savam iedomigajam runam par to, ka mums tapat nav ko darit! Vai nav necienja pret musu darbu? Un, ja vel normali maksatu...

M mafia 12.03.2008

eu, vai tad ir labāk, ka cilvēki, iznākot no kabīnēm, sakarina tās drēbes pa visām malām-ne tur, kur tām jāatrodas, vai labāk ir atdot pārdevējam, kurš tās noliks tur, kur tām jābūt?? un ja trūkst pārdevēju, tad problēma ir vadībā-nav motivējoša atalgojuma, līdz ar to nav pārdevēju, bet šajā biznesā ir likums-klientam vienmēr taisnība, tā kā, ja nu reiz strādā tur, tad tas ir jāievēro. skumji, bet tā ir. pati zinu, kā tas ir, tāpēc nu jau sen vairs tādu darbu nestrādāju.

D Daina 14.03.2008

Smieklīgi te skatīties kā Terranovas darbinieces pašas sevi aizstāv! Nu nevajag muldēt, neko jūs tur nedarat!!Kad drēbes pa zemi mētajas, viss plauktos ačgārni sagāzts(jo ne vienmēr var atcerēties kur konkrēti paņēmi, tāpēc arī klienti noliek atpakaļ nepareizās vietās) un izskatās kā izgāztuve, tad šīs "čaklās un darbīgās" pārdevējas stāv barā, klačojās, ņirdz un vēl pie tās nenormālās mūzikas piedejo..Un pat ja kādā brīnumainā veidā vēlies kaut ko iegādāties, tad paskatās uz tevi tā, itkā es būtu atnākusi pie šīm uz mājām ēst prasīt un vēl atļāvusies svarīgu sarunu iztraucēt!!!!!
tās kas te bļāva, ka skolnieciņiem un studentiem arī jāstrādā, tad vajag laikam izaugt vismaz līdz vecumam, kad ir saprašana, ko nozīmē strādāt un kā jāizturās pret klientu!!!(es nerunāju par tādiem gadījumiem, kad atnāk 15gadīga karaliene un pieprasa viņai bez maz vai klanīties-pati 2 gadus esmu strādājusi dažādos veikalos un zinu, ka visādi gadās)
Cilvēciska, draudzīga attieksme ir normāla parādība, un vienalga, cik liela alga un grūta dzīve!!!!!!!!!!!Vajag tad mežā dzīvot, ja to nesaprot.....

A Andris 15.03.2008

Tai pardevejai vajag aizbraukt uz spaniju kad tur ir atlaides. Ko tur daudz dirst paskatities kadas vinas tur ir nagi garaki ka pirksti un ja kas japadara arprats esmu slima tas nav mans pienakums, tipa cilveki iet uz vinam skatities un vinas tur tuse. Esmu bijis loti daudzas valstis bet Latvijas veikalu pardevejas tas ir tads ipatnejs lopins vajag izplatit pa zoodarziem ar uzrakstu slinkes no drebveikala. Vares sapuceties un stavet visu dienu tikai nez vai par to maksas:)))

R Raivis 26.03.2008

Blatnih hujev menwe sosat nado bilo, 4to b tak vistebivatsa

A anastasija 07.04.2008

manupraat ir nedauz jaasamazina apgriezieni tur straadaa ljoti jaunas meitenes kas darbu savieno ar studijaam kapeec gan juus tieshaam nevareetu pawas sakaart taas dreebes atpakalj tas ta4 ir elementaari un ja jums tas nav pa speekam un ja kautkas nepatiik tad iepeerkaties tur kur jums nav pretenziju pret paardeveejiem!

A anastasija 07.04.2008

kaadeelj jaadam jaauznjemaas adbildiiba par to ka juus saviem speekiem pat pakalju nevarat noslauciit.

E es 12.04.2008

Ko tad Jūs ejat uz tiem veikaliem? Ejiet uz tirgu, tad pēc Jums visu savāks un klāt pienesīs uz paplātes - vai tad tādu attieksmi Jūs negribat? Pārdevēja ir priekš tam, lai pārdotu, nevis savācēja, lai savāktu aiz Jums Jūsu bardaku. Ja aizmirsi, tad laipni atrisini šo problēmu. Pārdevēkām bez tam ir daudz darba. Visi tie cilvēki, kuri tā apceļ pārdevējas laikam paši nekad nav strādājusi tirdzniecība vai nav strādājuši vispār (sēž vecākiem uz kakla). Ja zinātu, ko nozīmē strādāt par pārdevēju un katru dienu saskarties ar tādu attieksmi, tad neko tādu neatļautos darīt un apcelt citus.

M Mdaaa 13.04.2008

Cienījamie, Es, Anastasija, u parējie, varbūt tomēr beigsim dzīvot "по понятиям" un tomēr atcerēsimies, ka dzivojam valstī, kurā ir likumi, kurus ir jāizpilda. Vai tad, kad Jūs pieņem darbā, Jūsu līgumā nav uzskaitīti Jūsu pienākumi? Un Jūs apstiprināt ar savu parakstu, ka ar tiem piekrītat. Tad ko Jūs tagad gribat? Haljavas nav un nebūs.

L Liva 13.04.2008

Atradushi ar ko chiiksteet!! Nesuudzieties te par algaam un smago darbu- nepatiik nestraadaa!!! Es arii straadaaju 12 stundas un 11 no taam esmu uz kaajaam!!! Un? Kaadu tas interesee?! Mani absoluuti neinteree, tas ka jums truukst darbinieku utt- taas ir juusu ieksheejaas probleemas. Es kaa pirceejs eju uz veikalu iepirkties. Manupraat, veikala darbiniekam pat buutu jaastaav pie katras pielaikoshanas kabiines, ja gadiijumaa man izveeleetais apgeerbs neder vins man vareetu atnest citu izmeeru. Tas luuk manupraat ir paardeveeja darbs. Juusu interesees ir paardod, tad kaadeel publiski chiikstat?

I izabelll 16.04.2008

Arī es pati strādāju veikalā un manā pārsvara iepērkas cilvēki, kuriem ir vidēji ienākumi un esmu novērojusi, ka lielāko tiesu cilvēku kultura ir zem katras kritikas tas vien, ka viņs ir klients un kaut ko pērk nedod viņam tiesības mūs pazemot, arī ieejot veikalā ir jābūt kaut kādam kulturas līmenim . Arī man kā pārdevējam ir tiesības saņemt cilvecisku attieksmi !!!

S SantaLāce 19.04.2008

Interesanti cik tad maksā preces teranovā? 1.99, 3.99 ?
Gribat servisu apmeklējat normālus veikalus ar normālām cenām!

Uzskatu, ka Teranovas mērķis ir nodrošināt cilvēkus ar apģērbiem visām vecuma grupām, par pieņemamām cenām.

Kulturāli cilvēki iepērkas veikalos ar augstākām cenām, un viņi arī Teranovā ir kulturāli. Tie, kas skrien pēc "deficītiem", jebkurā vietā būs cūkas, arī ar augstu apkalpošanas līmeni.

katra situācija ir individuāla.. uz katru sliktu pārdevēju ir vismaz 5 slikti klienti, kas paši noteikti ir vai ir bijuši pārdevēji!!!

M Maaris. 20.04.2008

Es pats ari stradaju veikala un zinu kada ir klientu attieksme pret pardeveju. diena reti sanemu pat labdien velejumus. labi, tas ta, saprotu, reizem aizmirstam pieklajibas normas. bet pats personigi ieejot veikala novietoju preci atpakal vieta ja neperku. stradajot partikas veikala esmu redzejis daudz ko. piemeram, margarins atstats pie shokoladem vai ari otradi. bij pat gadijums, kad maize ir iemesta pie saldejumiem. nu sorry, ja jau pircejam ir laika pat maizi iemest saldetava tad atradisies laiks pasham novietot atpakal. ta ka nestresojat te damites bet ja tik tiesam nav laika, nu paludzat lai pardeveja noliek preci atpakal... busim cilvecigi un cienisim viens otru...

K Keria 07.05.2008

Narod, Terranova eto dishovij magazin, kakoj urovenj magazina takoe i obsluzevanie!
Jesli ne nravitsa Terranova prosto ne xodite tuda!!!