www.sudzibas.lv Terranova Slikts serviss

Terranova - Slikts serviss

V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

N

T toony 15.08.2008

Pilnīgi jāsmejas. Nu tad ziniet ko? Es strādāju par viesmīli, darba diena ir 14-18 stundas dienā. Un ko man tagad teikt klientiem? Esmu piekususi, man grūti, esmu noskrējusies, tāpēc ja paši traukus piecūkojāt, tad paši nu tagad novāciet. Apkalpojošā sfēra tāda nu ir, ka ir jāapkalpo, ja nepatīk, tad ej strādāt par kādu sekretāri no 8.00 līdz 17.00 un viss būs kā vajag! Es tiešām neiešu tagad prātot kā tā drēbe bija uzkarināta un kur viņa atradās - vai nu atdošu pārdevējai (ja tāda ir uz vietas) vai pakāršu kur pagadās. Pa zemi mētāt protams nav smuki... veikala vadībai manuprāt būtu jāpiedomā pie šīs situācijasm - vai nu speciālu pakaramo, plauktu, kur atstāt pielaikotās drēbes, vai paziņojumu kur likt to mantu, vai katrai garderobei klāt jauku meiteni, kuran labrāt paņems šo drēbi.

N Nata 21.08.2008

Cilvēki, milie, veikali ir lieli es pat ne vienmier atceros no kura plaukta es to mantu paņēmu, ja es meklēšu paries parāk ilgs laiks.. Un rokas parasti ir aizņemtas, kad es eju iepirkties.. Bet es arī stradāju 6 dienas nedeļā pa 10 stundam dienā un šopingam paliek ļoti maz laika.. Protams, ka uz grīdu mantas nemetīšu, be terēt laiku veikala sakartošanai arī nav mans pienākums...

E esmeralda 23.08.2008

Olga, shto takoja 12 4asov rabotaj! eto huinja! parabotaj 18 h! i eto tochno rabota prodovca, razveshavatj oderzdu!takih prodovshic nada mitloi gnatj! a to iz za nih terranova na pamoiku pohozha!

M marite 25.08.2008

Esmu pati redzejusi, ka cilveki savac 10 dreebes(kaut gan uz kabinites uzrakstits ne vairak par trim), pec tam vel tas nosviez zemee. un es eju nakama kabinite un man pretiigi no taa, ka tas ir atstajis pirms manis savas drebes. ko rokas nokritis aiznest tur kur panjema!! panjemt var, bet nolikt nevar! sausmas

M marite 25.08.2008

Klienti rupji izturas pret pardeveju veikalaa, bet ja ta pati pardeveeja jus satiks uz ielas var arii taa norauties no vinjas pa galvu ka tik turies :D

E estelle 26.08.2008

Kakije tut vse umnije sobralisj!!! "Govorjat: nado bilo idti u4itsa i polu4atj professiju, 4tobi potom ne rabotatj v terranove!!" Tam po4ti vse devushki sovmeshajut u4ebu s rabotoj mezdu pro4im...
Na s4et togo 4to kto-to dumajet 4to tam rabotajet 10 dev4onok i im ne 4em zanjatsa - hujnja polnaja!!! Na kasse dev4onka, i 2 po zalu nosjatsa, nado sklipsirovatj do figa odezdi... na s4ot bardaka... da tam takoj potok ljudej, ne uspel vinesti eti grjobannije shmotki za klijentami, 4erez 5 minut takoj ze bardak, da tam dev4onki prosto fizi4eski ne mogut uspetj ubratsa...

D didi 28.09.2008

Nu, miiliishi..ja nepatiik, nestraadaajiet..
Anglijaa atlaizhu laikaa iet trakaak, dreebes lido pa gaisu, meetaajas pa zemi..bet, neviens (atskaitot paarapziniigos latvieshus) pirceejs pat nedomaa pacelt taas samestaas dreebes, jo tas ir t.s.veikala asistentu darbs!!Un arii panjemt dreebes un izkaart atpakalj zaalee, arii ir vinju darbs!!!Un nejauciet kasieri ar dreebju lociitaaju!!!Kasiere-paardeveeja staav pie kases, paareejaas paardeveejas..jaa, ko muusu veikalos dara paareejaas paardeveejas????

I Ieva 04.10.2008

klau.. jus ejat iepirkties pa leto un gribat sagaidīt EXTRAS.. HELLOW nolaidieties uz zemes... Nez kadi pashi esat darbaa... S×Ū dī GI!

M miha 04.10.2008

Ieva gan ieperkas tikai second hend;)))

M minna 08.10.2008

ko tad jūs gribējāt.. man liekas ka pat tirgū labāka apkalposhana:D

K Kristina 09.10.2008

Ārprāts, smiekli nāk! "Nav mans pienākums..." Izlutinātā tauta, nevar atpakaļ lupatas nolikt, ko paši paņem. Drīz pat kurpju šņores nevarēs aizsiet. PFF!

H hilda 10.10.2008

Da, tak i jestj .., pa etomu ja bol6e njepakupaju odzhedzhdu. Tam to4na plahoij serviss . Njestandartnije adzhezjdi.

B beibe 16.10.2008

Kada te var but runa par cilveeciibu???
TU EJ UZ DARBU, nevis draudzeeties, klachoties utt.
Es arii nekad nelieku mantas vietaa, bet uzkarinu uz tuvaakaa pakaramaa, ja nav speciaals pakaramais dreebeem, kuram neveelies pirkt.
Nu ko juus te chiikstat- tas nav mans pienaakums...dziive nav rozhu daarzs!!!Jums laikam nav nekaadas saprashanas KAS IR BIZNESS, jo biznesaa klients ir jaaplido, un ja juusu priekshnieks uzzinaatu, ka juus pasakat- tas nav mans pienaakums juus nafig aaraa izmestu no darba un pat savus 150ls juus nesanjemtu. Un ko gan vairaak te maksaat...nenormaali gruuts darbs :D ja gruti 12 stundas nostaveet, njem pusslodzi.
Un tas ir fiziski gruts darbs, nekadas zinasanas tur av nepiecieshamas, lidz ar to nav ko raudaat par mazu algu.

D Daina 20.10.2008

Ai baigais notikums!!! Vienai nepanjema uzmeritaas drebes atpakal!!! tagad balagaans uz 5 lapaam!!! tak tak saprotams, ka vinjas tur ir pārcepušās es vienkarshi uzkarinu kur pagadaas un viss nav probleemu!!! labi ka dazos veichos pie kabinem ir vienkarshi nolikts tas stienis un ja nevelies pirkt to ko uzlaikoji vari vienkarshi pakarinat uz tā stieņa un visss!!!

S sausmas 24.10.2008

Olga dura polnaja, ty gavno i debilka!!! Eto ih rabota IH RABOTA, IM ZA ETO DENGI PLATJAT, NENRAVITSA, PUSTJ IDUT V MAXIMU NA KASSE, TAM SIDJASHAJA RABOTA, LEGCE,

S saktis 24.10.2008

Agnese MALACIS!!! Pareizi 100% piekrītu visam teiktam!!! viss ko es gribēju teikt!

E estelle 01.11.2008

Atliek tikai ierekt!! :D:D:D

D Daniela 02.11.2008

Piedodiet, bet jūs tiešām nezināt, ko nozīmē būt par pārdevēju.
Par minimālo algu vergot no rīta līdz vakaram, un ja vēl ienāk kādas sīkās tikai lai paskatītos, kas viņām labāk piestāv un nemaz neko nepirkt, tad tas ir ārprāts.
Visbiežāk paņem uzlaikot nezcik preces un nopērk vienu. Un ja tagad pārdevējam būs jāskraida pakaļ katram klientam, lai sakārtotu un pakārtu katru viņa humpalu, tad nu atvainojiet, bet ne jau par miljonu tās pārdevējas tur vergo.

B beibe 04.11.2008

nu tik tiesham-neviens neliek iet tada darba stradat, ej par apkopeeju, ja negribi cilveekus apkalpot.
Ja ej pieteikties darba tada vieta, tad ari reekinies, ka par to algu tu tur un griidas slauciisi un visu paareejo. Nesaprotu kadel jauniesi vispar tados iet stradat, ari bez vidusskolas pabeigtas izgliitiibas vai kaa studenti bez augstaakaas veel, var atrast mieriigi normaalu darbu, kur kaut vai par tiem pasiem 150-200 ls tu nebuusi ka suds uz kocina. Kad beidzot kads saks sacelties un streikot bez maz vai, tad ari priekshnieciba pardomaas. Un tikai tad, kad juus PARDEVEJAS kaut ko saksiet dariit lietas labaa, nevis raudaasiet anoniimos forumos.
Starp citu, pedejai komentetaja- es varu nemt kaut 10 drebes uzlaikot un nopirkt vienu, kas tas par sviestu, cik gribu tik njemu un meeru, kaa es varu zinaat vai man piestaav vai nee, varbuut viena tikai piestaav.
Un sitie teksti-pastraadaa par paardeveeju un sapratiisi.
Pastraadaa par medmaasu, tad savu muuzu nekad nepiiksteesi cik suuri gruuts darbs paardeveejai.
es neesmu medmaasa, ir savs bizness, bet nu tici man, ari es daru to-KAS MAN NAV JADARA, bet savadak jau naudu nenopelnisi, vienmer darisi kko vairak ka vajag.

1 123 04.11.2008

Agnese, Tev neliekas, ka paardeveejs ir firmas seja? Ja aiz letes staav nekompetents vai slinks paardeveejs, tad tikai vi'ns ir vainiigs vai vadiiba, kurai vienalga, kas to preci tirgo? Kaa ir tajaa Biznesaa?