Aiva Paleja - Krāpniece

Aiva Paleja no gulbenes vai kā viņa pati sevi sauc "miss Aiva Paleja".Pāradā pusei latvijas sakot ar saviem bijušajiem draugiem, beidzot ar visiem tiem ātrajiem kredītiem un banku. zinu ka arī uzmetusi tos cilvekus, ar ko īrēja kopā dzīvokli rigā. Aiztinās prom nesamaksājusi savus parādus. Visiem stāsta ka pirms tam strādājusi par baigo kruto personigo asistenti, kas pelnijusi milzīgu naudu.... tagad nāk gaismā, ka patiesībā saistīta ar escort servisu. Slimīga mele, kas melo par visu un visiem. Ja kādam ir interese tad atstājiet savus kontaktus te...varu vēl ļoti daudz ko pastāstīt! Ja satiekat šo meiteni, bēdziet no viņas pa gabalu. viņa jūs izmantos un vazās aiz deguna!!! Cilveks aizņemas naudu, kad nauda jātdod tad izvairās, neatbild uz zvaniem un vestulēm, ja atbild tad aizbildinās un melo. neaizdodiet šim cilvekam neko, uzmanieties!

S sauliite11 06.01.2016

klaji meli!!!!!!!!

I iepūt man 05.11.2016

Pilnīgi piekrīru visam!
Tagad viņa sevi dēvē par Elizabete Kacs vai Elizabete Paleja (iebrauca tādos sūdos, ka vādu nācās nomainīt).Draugs, Krists Mickēvičs, iesēdās par narko tirzdzniecību, Cietumā apprecējās ar viņu, sīku narko žurku, vergoja viņam 3 gadus, paralēli laižot viņam pa kreisi un dzīvojot kopā ar kaut kādu PVN mahinatoru un blēdi Kociņu.
Visiem iesaku uzmanīties no viņas!!! Zog, melo, apkrāpj, apvārdo!
Viņa ir PRO, jo melo tik labi, ka pati notic visiem saviem meliem un uzskata, ka dzīve ir skaita, neskatoties uz to, ka ir viena soļa attālumā no cietuma vai lodes pierē, jo tiešām ir cilvēki, kas ļoti vēlas viņas un drauga pazušanu
UZMANIETIES NO ŠIEM VISIEM PERSONĀŽIEM!
Ja ir info par Aivas:Elizabetes atrašanās vietu, tad uzraksti komentāros kā ar tevi sazināties. ATLĪDZĪBA GARANTĒTA