www.sudzibas.lv Bonni Nelaipņa apkalpošana

Bonni Kāzu Salons - Nelaipņa apkalpošana

Sveikas visas līgavas! Ja vēlaties iegādāties kleitu par ne-astronomiskām summām, nekādā gadījumā neapmeklējiet kāzu salonu "Bonni", Rīgā, Avotu ielā 9, pretējā gadījumā sabojāsiet sev garastāvokli šajā tik īpašajā kāzu gatavošanās laikā.Šodien devos meklēt sev piemērotu kāzu kleitu, doma bija iekļauties 300 euro, ja nu galīgi nesanāktu, biju gatava iztērēt 400 euro, bet tas būtu ļoti īpašā gadījumā. Mans uzskats par kāzu kleitu ir šāds - tai nav obligāti jābūt ļoti dārgai, lai tā man patiktu, kā arī skatos uz šo apģērba gabalu no praktiskās puses: es to tomēr uzvilkšu tikai vienu reizi dzīvē, tāpēc nav vērts par to lieki izšķiest naudu, kā arī zinu, ka noteikti ir skaistas, elegantas kleitas mana budžeta robežās (par to arī pārliecinājos,apmeklējot citus Avotu ielas veikalus). Tātad situācija sekojoša: ar draudzeni nonācām uz Avotu ielas, pirmais veikals, kurā gājām iekšā - kāzu salons "Bonni". Ļoti skaists interjers, skatlogi arī jauki noformēti, nodomāju, ka varētu kaut ko piemērīt, lai saprastu, kas man piestāv, kas nē, neskatoties uz cenu, tomēr vienu reizi mūžā šī iespēja dota, kad var no sirds izpriecāties, laikojot dažnedažādas kāzu kleitas. Ieejam iekšā, mūs sagaida pārdevēja tumšiem matiem, sasveicināmies, saku, ka gribētu, lai palīdz atrast man garu, elegantu kleitu bez liekiem spīdumiem utml, viņa mani pārtrauc un uzreiz jautā : "Budžets?". Es atbildu, ka pagaidām nevaru pateikt, gribu piemērīt jebkādas, īpaši to vienu, kas skatlogā. Pārdevēja vienalga uzstāj, ka vajag zināt, cik es gribu iztērēt. Es pastāstu, ka 300-max 400 euro. Pārdevēja nekavējoties atbild, ka tā,kas skatlogā stāv, maksā 650 euro,un aizved mani uz stūri pie ģērbtuvēm(izskatās, ka tās kādas atliktās kleitas) un rāda, ka manās cenās būs tikai tādas - ātri parāda visu rindu un jautā : "Nu,kaut ko laikosiet?". Saskatījos ar draudzeni, jau sapratām - mūsu pārdevēja laikam ar kreiso kāju no gultas izkāpusi vai arī vienkārši ļoti nepieklājīgs cilvēks. Labi, vienalga izvēlējos divas kleitas,ko piemērīt. Devāmies mērīt, tur atkal pārdevēja parādīja savas izcilās apkalpošanas manieres strupi norādot, kur manai draudzenei jāapsēžas un, ka man jāvelk nost kurpes, lai neko nesasmērētu. Saprotu, iemesls ļoti normāls,kāpēc jānovelk apavi, bet to var pateikt arī laipnāk... Piemērīju tās divas kleitas un tomēr gribēju to vienu,kas skatlogā. Likās, ka pārdevējai žēl man to dot, sajutos ļoti slikti, vienalga uzstāju, ka vēlos redzēt, kā man tā izskatās. Beidzot atļāva man uzvilkt. Apskatījos, papriecājos par jauko kleitu, bet atmosfēra salonā likās tik saspīlēta, ka labprātāk devāmies prom. Par laimi, pāri ielai jau bija daudz saprotošāka un jaukāka meitene, kurai nebija bail jautāt jautājumus un palīdzību, izvēloties to, kas man vislabāk piestāv. Vēlos piebilst, ka nekad iepriekš neesmu rakstījusi nevienu sūdzību par apkalpojošo personālu, taču šī pārdevēja mani pārsteidza un aizvainoja. Ieteiktu salona vadībai pārdomāt sava veikala politiku un pārdošanas stilu, kādu viņi vēlas tai uzturēt. Ja politika balstās uz "lielāka summa,ko grasās izdot=labāka attieksme"...ziniet, tas ir ļoti pretīgi no Jūsu puses.

K Keiti 06.05.2015

Šodien arī nonācu šajā salonā un tagad mājās nolēmu pameklēt atsauksmes, vai man vienai tā nelaimējās ar apkalpošanu.

Jau pēc pirmās apsveicināšanās ar pārdevēju likās, ka īsti labi nebūs. Meitene izklausījās ļoti asa un nestrāvoja cauri sirsnīgas apkalpošanas manieres. Arī pirmais jautājums par budžetu, bet tas vēl OK. Tad es viņai parādīju bildi, ko aptuveni vēlos. Izstāstīju, ka vislabāk vēlos ziloņkaula balto. Tad pārdevēja teica, ka īstenībā eksistē tikai 2 balti toņi - piena un šampanieša. Visi citi ir acu apmāns!!! Hmm, tur es viņai klaji iebildu un tas saspīlējumu starp mums radīja vēl lielāku.
Man ļoti nepatika, ka es pati nevaru apskatīt kleitas un izvēlēties, ko uzlaikot, jo neviena no 3 ko viņa man atnesa man nepatika. Pēc 3 saspīlējums jau bija tik liels, ka es neizturēju un pateicu, ka viņa ir ļoti asa un es vairs neko nemērīšu. Pēc tam nevarēju sagaidīt brīdi, kad varēšu izskriet no salona...