www.sudzibas.lv Bonni Bonni - kāzu kleitu salons

Bonni - kāzu kleitu salons - Bonni - kāzu kleitu salons

Nikomu ne sovetuju pokupatj svadebnoe platje v salone Bonni. Otnoshenie i kachestvo prosto uzhas! Nedavno iskala sebe svadebnoe platje. Odnim iz salonov, v kotorom ja merila platja bil "Bonni". Platja tam ne deshevie, no ja bila gotova zaplatitj dostatochno dorogo za platje, glavnoe chtobi ponravilosj. V itoge kupila u nih platje za 500 ls (eto bilo so skidkoj, nachaljnaja cena bila 650ls), zaplatitj prishlosj nalichnimi, t.k. iz za togo chto oni mne dali skidku, cherez kassu oni ne mogli provesti denjgi, no kvitanciju vipisali. Platje ochenj krasivoe, s vishivkoj, shlejfom, no mne ochenj dlinnoe. Oni mne poobeshjali chto shveja podkorotit platje i vsjo budet ok. No eta usluga u nih dorogaja - gde to 30 ls + nuzhno bilo nesti platje samoj v himchistku, t.k. ego mnogo merjali i ono zaterlosj (himchistku oni konechno ne oplachivajut). Ja reshila otnesti platje v drugoj shvejnij salon, gde ceni bolee razumnie. Kogda ja tuda prishla i odela platje, chtobi otmeritj dlinu, shveja bila prosto v shoke. Okazalosj pri bolee detaljnom rassmotrenii, chto vsja vishivka perekoshena, odna chastj platja dlinnee drugoj, verh korseta rastjanut i t.d. A shlejf iz za osobogo pokroja vobshe neljzja podkorotitj. Mi poshli vmeste s etoj shvejoj v salon, gde poprosili ih objasnitj kak tak poluchilosj. Tut zhe stolknulisj s sovershenno otvratiteljnim otnosheniem prodavshici, kotoraja stala unizhatj shveju, nas i otkazivalasj vobshe chto to kommentirovatj. Skazala chto esli mi hotim kachestvo - nado pokupatj platje za 1000 ls, togda mozhno chto to trebovatj. Ja vsegda schitala chto ljubaja veshj, osobenno svadebnoe platje dolzhno bitj sshito kachestvenno, pustj dazhe ono stoit 200ls. A tut okazalosj eshe chto eto dazhe ne dizajnerskoe platje (nesmotrja na prishituju birku), a poddelka, v chem sama prodavshica i priznalasj. Dlja menja bil shok chto za 650ls platje malo togo chto okazalosj brakovannim, tak eshe i poddelkoj! Vobshem prodavshica skazala chto nichego objasnjatj ne budet, no vernet vsju summu. Prishlosj mne za mesjac do svadjbi shitj sebe svadebnoe platje v drugom salone, t.k. uzhe prosto pobojalasj pokupatj gotovoe.
Tak chto luchshe poishite drugoj salon, esli ne hotite v denj svadjbi uvidetj chto vashe platje okazivaetsa brakovanoe.

S Solvita 09.10.2010

Man bija ļoti līdzīga situācija, kad meklēju savu kleitu, ... izgāju no šī salona kā ar ūdeni aplieta. Liekas šim salonam ir tāda politika, ja klients neiegādājas pie viņiem tās dārgās kleitas, tad pret viņu var izturēties arī nicinoši, vismaz pēc sava šī salona apmeklejuma tāds iespaids radās.

J Jelena 13.10.2010

Uzas ja v shoke... za tokije ceni tokoje obsluzivanije, tak obojtisj s nevestoj...

L Lisa 13.10.2010

Kogda sebe iskala platje toze bila v etom salone, ceni tam bili nu oooocenj sumasedsije - v konce sebe kupila platje na mnogo lutse i desevle cem u nih. Nado prosto projti neskolko salonov dlja sravnenija.

N Natali 29.12.2010

Nedavno stalknulos s etim salonam - horoso cto vovremja zametila, platje kotoroje bila gotova kupitj okazalosj uze bilo grjaznim, i potom uze pregledevsij vidno cto platja ne pervoj svezesti. Fui... etomu salonu.

I Ilona 08.01.2011

Neskolko ne udevlena tokomu otnoseniju, nedavno sebe iskala platje stolknujasj s ocenj pohozej situacijej. Posle posescenija dannogo salona - nastrojenije bilo isporceno na vesj denj.

V Vita 05.02.2011

Klassnij salon ! Klassnoe obsluzhivanie ! Boljnie ljudi so4injajut vsjakij bred ...
Shli dvoe. Uvideli luzhu . Odin uvidel v nej grjazj, drugoj uvidel zvezdi !
Boljnih ljudej hvataet ...I kto ih zamuzh beret ?
Uda4i vsem svadebnim salonam i toljko zame4ateljnih nevest ! U horoshej nevesti i zhenih horohij !

ž Žagata007 15.09.2016

Ха! ВИТА, ВЫ ТАК ПИШЕТЕ ПОТОМУ ЧТО ВЫ ЮЛИНА АОДРУЖКА? Или потому что вы американские работаете? Что одно, что другое является правдой. Ну во всяком случае в далёком 2011.
А сервис у вас на самом деле ужасный.

I Inna 06.02.2011

Skol'ko ljudej stol'ko i mnenij. Lichno majo mnenie devchonki rabotajut super shustro bistro slazhenno i oni ne dolzhni nravitca klientke ej dolzhen nravitca ejo zhenih, klientke dolzhna nravitca ih rabota 4tob platje bilo odeto tak kak nado a del'she rehaet nevesta nravitca ej ono ili net.

PS : Prezhde 4em obsuzhdat' ljudej postavte sebja na ih mesto ne tak to vsjo i legko v etom mire kak kazhetca.
Vsem nevestam uda4i kto viberaet sej4as platja zajdite proverte obsluzhivanie ujti mozhno vsegda poka po krajnej mere nenashlos' polaumnih kto pishet 4to ih neotpuskajut poka oni ne kupjat platja :)

A ALLA 06.02.2011

Спасибо, Вита, за чуткий коммент!! Салон Бонни очень лоялен к клиентам.И то что Вы пишите, Людмила, пардон полный бред! Свадебный салон имеет шикарное зеркало и увидеть как на Вас сидит платье Вы могли сразу же !!Не придумывайте каких-то растянутых шлейфов и перекошенной вышивки -это поклёп и это раз!Новое платье никто в химчистку тоже не несёт -это два!!Вы знали и видели что платье не новое.Мне самой предлагали раз не можете себе позволить это новое платье, то вам дадут его поносить за полцены на оговоренный срок т.е. платье как бы "зарезервируют" до даты Вашей свадьбы.Вы оденете на свадьбу абсолютно новое но вы должны будете его вернуть и подшивать как Вам хочется Вам не разрешат.Просто Вы Людмила "клюнули" на дорогое но уже б/у платье .И не надо тут всех подстрекать, Вам сказали что услуга швеи стоит 30 латов?Сказали, дорого да?Решили сэкономить?Нашли "беса в болоте" -более экономичную швею и помотали себе и без того натянутые нервы.Кстати отношение к невестам в салоне особое, девочки очень тактичные и поддерживают дружескую атмосферу на протяжении всего процесса примерок, а также после покупки и после услуг швеи.Таких красивых свадебных платьев нету нигде в Риге -это мой респект хозяйке салона.

I Irina 16.02.2011

Alla>Bonni
Вам скромности не занимать - по поводу того что в этом салоне "самые красивые платья". Мне лично хорошее воспоминания не оставил этот салон "Bonni" не только по поводу платьев но и по поводу обслуживания. Я своё платье тоже покупала в одном из салонов Риги, и платья там были намного красивее, а главное все чистые.

I Irina 03.09.2011

Alla>Bonni
От такого высокомерия от Ваших слов "самые красивые платья в Риге" мне просто нет слов...Вы бы ещё сказали что у Вас самое лучше обслуживание.
Совсем недавно была в поисках свадебного платья и посетила Ваш салон также. И знаете от высокомерия ваших продавщиц так плющило и говоря о платьях, я там нечего такого особенного не видела. Настолько натянута я себя не чувствовала ни в одном другом салоне. И так как я посетила довольно много салонов, могу Вас огорчить во многих Рижских салонах были красивее платья чем у Вас, а обслуживание Ваше вообще не подлежит не какому сравнению с другими.

A abc 2 13.05.2012

Ужасное обслуживание со стороны продавца! Портит всё настроение! Относится пренебрежительно к клиенту! Недовольное лицо, негатив. У меня было чувство как будто я ещё и должна им - что покупаю платье! Продавец девушка с рыжими волосами - Светлана. В салоне прекрасные платья, но не хочется ничего покупать из-за такого отношения. Салон будет терять клиентов, если не поменяет персонал!!! Я не первая, которая столкнулась с таким отношением, хочется, чтобы начальство обратило внимание на ТАКОЙ ВАЖНЫЙ МОМЕНТ!

K kikita:) 03.07.2012

Burvīgs salons, viss tik tīrs un interjers skaists. Attieksme draudzīga, jaukas meitenes un skaistas kleitas. Man viss ļoti patika. Paldies, par labo attieksmi:) Noteikti ieteikšu jūsu salonu savām draudzenēm:)

L Lilū 26.11.2012

Neizprotu salona politiku, bijām tur ar draudzeni (2012.gada vasarā), viņa meklēja sev kāzu kleitu. Un kolīdz pateica, ka vēlas kleitu cenu kategorijā līdz 350Ls, pārdevēja neparādīja pilnīgi nevienu kleitu. Kad draudzene pati ķērās skatīties kleitu, jo tomēr atnācām uz salonu, tad jau kaut kas jāpaskatās, pārdevēja vien stāvēja blakus un teica - šī kleita maksā 700Ls, šī 500Ls utt. Komentēja katras kleitas cenu, kuru draudzene skatījāt, bet pati tā arī neko nepiedāvāja. Apkalpošana ir ļoti zemā līmenī. Ienākot parastā apģērbu veikalā, kur apģērbs maksā 10, 20 latus, pārdevējas ir krietni motivētākas palīdzēt klientam, bet šajā, kur kleitu cenas ir trīs vai pat četru ciparu skaitļu izteiksmē, pārdevēja izcēlās ar īpašu neprofesionalitāti.
Tagad tuvojas arī mana kāzu diena, un vienu es zinu pilnīgi noteikti - es savu kāju nesperšu šajā salonā!
Dārgs salons, lēta apkalpošana.

P Princesssaa 26.11.2012

Man arī nepatika, arī es tur biju, tikai parādīja kleitas, pat piemērīt nepiedāvāja, tajā pašā laikā biju uz Barona ielas, tuvāk centram, manuprāt Santa saucās, tur superīgi sieviete, man uzreiz piedāvāja vairākus modeļus, ieteica, kura labāk man izskatītos, ņemot vērā auguma nianses, svinību vietu utt...piemērīju, ļoti patika, cena bija adekvāta, bet beigas tomēr izlēmu šut, bet par attieksmi 10, ko nevar teikt par Bonni...

B brigitta 15.03.2013

Fantastisks salons un atsaucīgas meitenes - varu teikt tikai to labāko! Meklēju grieķu (ampīra) stila kleitu līdz 200 LVL, kas manuprāt, nav liels budžets un nevienā brīdī attieksme pret mani nebija nievājošāka vai pazemojošāka, kā meitenei, kura blakus mērījās kleitas no "dārgā gala". Bez tam vienīgais salons, kurā tiešām atnesa mērīt tikai šī stila kleita atbilstošā cenu kategorijā, turklāt par vienu no kleitām godīgi pateica, ka tā ir bijusi 1X dota nomā un pēc ķīmiskās. Pēc kleitas iegādes dāvanā saņēmām šampi. Sīkums, bet patīkami!!!

S Samanta230 12.06.2014

Drausmīga attieksme pret līgavu un apkalpojošais personāls (divas meitenes) ļoti nelaipns, iesaku firmas īpašniek piestrādāt pie savu darbinieka ārējā izskata, sakopiet viņas, likās ka esmu ienākusi maskačkas degvīnu diennakts tirgotavā! Sajūta bija tāda, ja netaisies neko pirkt, tad nemaz iekšā nenāc! Mēs ar draudzeni bijām šokā.
Cenas ir lielas, bet domāju ja man kleita patiktu, tad neskatītos uz cenu un pirktu, bet pēc tādas apkalpošanas un runāšanas principa pēc gāju uz citu salonu. Ļoti nepatīkami tas bija, piekrītu meitenei, kura saka kā ar ūdeni aplieta izgāju, ļoti nepatīkami!

L lexus992 04.10.2014

Piekrītu Samantai, tiešām drausmīga attieksme pret līgavu un apkalpojošais personāls, īpaši jaunāka pārdevēja ir ļoti nelaipna, es esmu līgavas mamma un biju nepatikami pārsteigta ar tādu atteiksmi prēt mūms, stipri iesaku firmas īpašniecei piestrādāt pie savu darbinieka apmacības, mūms arī liekās kā esām ienākusi maskačkas degvīnu diennakts tirgotavā, bijām šokā.Nenopirkām neko, jo piedāvāšana bija zēm jebkādas kritīkas un pēc tādas apkalpošanas un runāšanas principa azgājām uz citu salonu ar adekvātu darbinieci, kur uzreiz saprot ko piedāvāt un uzvēdas ar cieņu. Ļoti nepatīkama pieredze, kas boja cilvēkam garastāvokli nozimigākāja dzīves momentā!

L laurali 27.04.2015

Pilnīgi piekrītu, ka apkalpojošā personāla attieksme pret klientu mainās, līdzko tiek nosaukta cena, kas zemāka par 600 euro. Tiklīdz pateicu, ka nevēlos tērēt vairāk par 400 euro, tā uzreiz drausmīga attieksme. Man pat negribēja ļaut piemērīt kleitu, kas man ļoti patika, jo, redziet, tā maksāja 650 euro. Manuprāt, piemērīt es drīkstu kaut vai miljoniem vērtu kleitu, man nav tā obligāti jāpērk, kā arī es varbūt vēlos redzēt, kas man piestāv un kas ne. Nevienam neiesaku uz šo salonu iet! Protams, ja esiet gatavas maksāt 600+ euro, tad gan jau apkalpošana būs daudz maigāka. Pretīga attieksme! Varētu domāt, ka tās pārdevējas pašas ļoti smalkas dāmas - ar savu uzvedību pierādīja pretējo.

K kāzukleita 13.08.2015

Šodien biju salonā. Attieksme pret klientu zem katras kritikas. Piekrītu citām komentētājām par to, ka tiklīdz tiek nosaukta cenu kategorija līdz 500 EUR, ar tevi neviens īsti negrib runāt. Patiesībā jau pašā sākumā, kad izklāstīju savas vēlmes, uz mani skatījās sarauktu pieri, ar domu "ko tu vispār iedomājies, es nesaprotu ko tu gribi". Es gatavojos precēties pirmo reizi un nezinu, kādas kāzu kleitas man piestāv. Man patiktu, ja kāds man palīdzētu saprast, kas man piestāv, kas patīk, parādītu kādus variantus. Neiesaku nevienai līgavai šo salonu. Kleitu mērīšanai ir jābūt patīkamam piedzīvojumam, nevis kompleksos iedzenošai pieredzei. Vadība, pasekojiet līdzi savām "burvīgajām" pārdevējām. Protams, neredzēju visas pārdevējas, bet mani "apkalpoja" skaista meitene ar melniem, gariem matiem. Absurdi likās, ka arī fotografēt neļāva. Nepārtraukti dzirdēju augstprātīgus komentārus par to kā "mūsu salonā tā un mēs šitā un tā mēs noteikti nedarām un to mēs arī nedarām un tas mums nav un to mums nevajag un mēs uzskatām tā un blablabla". Ai, ziniet, ejiet ieskrieties. Ja nevēlaties pārdot, tad tā nav mana problēma. Paldies un uz neredzēšanos!

L Lepnā Lavīze 14.08.2015

А что вы, невесты -ябеды, такие неграмотные? Не удЕвлена, тОкое, прЕгладевшись, тОкие ... Кто вас таких замуж еще берет? И что своим детям научите?

ž Žagata007 15.09.2016

А что, если не грамотные то замуж не берут? И не рожают? Любят то не за знания русского языка :))))