Atverskapi.lv

(Juridiskā adrese)
Sociālie tīkli:

Atverskapi.lv - Sūdzības un atsauksmes

Atverskapi.lv - krāpšana

krāpšana Labdien, neuzticieties Arturam kuru patiesiba sauc Andreis Mironovs. Sūta viltus bildes ar precēm un gaida naudu uz ''sievas'' - Viktorijas Čemerko kontu LV34HABA0551044221608

Arturs Sosko no Atverskapi.lv - Обман мошенничество

Обман мошенничество Здравствуйте! Пользуюсь услугами сайта atverskapi.lv Купила украшение у девушки под ником Labella. Деньги перевела на данный счёт: LV86HABA0551011936162 Arturs Sosko +37125223888 Посылка так и не была отправлена! Как я поняла по отзывам там много людей кого кинули. Свой акаунт он удалил но может делать новые не перечисляйте деньги на данный счёт!

Atverskapi.lv - Ginta Kolosavska krāpniece

Ginta Kolosavska krāpniece Uzmanību: Ginta Kolosavska krāpniece vairāk inf. Par šo meiteni - meitene 7 un astere ir viens profils andele mandele un atverskapi, pārdod zelta lietas. Grupā facebook ir kā Ginta Ginta. Gribu visus brīdināt uzmanīties no Gintas Kolosavskas mob.26348852, liek viltus sludinājumus. Uzmanieties no šīs pārdevējas.

Mi miinceee 23.03.2018
Komentāri 1 Pārdevēji

Atverskapi.lv Līga Doniņa - Krāpšana

Krāpšana Neuzkerieties vinai parskaita naudu preci neeizsuta pati menesi gaidu ka nau ta nau!: (saka ka izsutita uz citu pilsetu pectam atsutita man! Zvanu uz omnimu ka nau ta nau beigas jau vairak neatbild!: (lv30haba0551040392023 Dagne Pujiņa uz šitadu kontu liek sūtit naudu!: (itka savas draudzenes drebēs tirgo! Nauda nau liela bet skapi vel viņai daudz dargu lietu lai neuzķeras neviens!: (

Daniels Smikersts - Krāpšana sludinājumos internetā

Krāpšana sludinājumos internetā Gribu visus brīdināt uzmanīties ! Daniels Smikersts liek viltus sludinājumus Atver skapi tirgotāju forumā. Viņš ieliek bildīti ar cenu, savāc naudiņu un izdzēšas no profila. Es uzķēros uz Vans apavu zemo cenu un pārskaitīju naudu viņam uz kontu LV77HABA0551031865653 par preci, ko tā arī nesaņēmu. Bez manis uzķērās vēl 2 sievietes. Viena no kurām apmaksāja tos pašus apavus , ko es + vēl vienu pāri citus. Pēc naudas pārskaitīšanas šī persona vairs nereaģēja ne uz vēstulēm, ne ziņām. Viņš Atver...

Oi oioi 30.01.2017
Komentāri 23 Web lapas

Atverskapi.lv - Krāpniece

Krāpniece Neielaidieties ar šo pārdevēju kuras niks ir BeoutyQueen portālā. Noskatīju kurtku no viņas. Pārskaitīju naudu, saņēmu paciņu un šoks. Kurtka netīra, bojāta. Vienkārši šausmas. Rakstīju lai atgriež naudu, pretējā gadījumā eju uz policiju. Uz ko atbilde-neko nevarot izdarīt, lai ejot uz policiju. Īstais vārds Samanta Brice.

Kr Kristinee 10.11.2016

Atverskapi.lv. / Jūlija Kuzminova - preces pārdošana

preces pārdošana Nekādā gadījuma neuzticaties un neko neperkat no šīs meitenes jūlijas Kuzminovas Viņas pers.kods - 270697-1**39, konta nr. - LV07HABA0551040130052. norunājām, ka nosūtīs preci pēc naudas saņemšanas, taču pēc tam izdzēsās no porāla atverskapi.lv. esat uzmanīgas :(

Ma marinuxx 27.09.2016
Komentāri 0 Apģērbs

Atverskapi.lv - pārkāpj likumu dzēš profilus bez attaisnojoša iemesla

pārkāpj likumu dzēš profilus bez attaisnojoša iemesla Ignorējiet šo vietni. Www.atverskapi.lv pārkāpj likumu dzēš profilus bez attaisnojoša iemesla, neatgriežot naudu par samaksāto reklāmu entās reizes. Noteikti griezīšos attiecīgās instancēs. Lai pārskata viņu "noteikumus". Cik tie atbilst ptac likumam.

El Elza Kune 28.08.2016

Atverskapi.lv - Krāpniece

Krāpniece Sveiki, Man ir gadījās situācija kad sarunāju apmainīties ar drēbēm. Meitenei uzticējos un aizsūtīju 5 drēbes un botes kuras apmēram maksāja kopā 160 EUR ( veikalā) . Gaidīju 2 nedēļas, viņa teica ka pakomātā ierakstīja nepareizu numuru un gaidīs kad viņai atpakaļ atdos botes ( kuras viņa man apsolīja ), lai varētu vēlreiz sūtīt. Es pagaidīju nedēļu, tad pajautāju vai viņa saņēma botes atpakaļ? Uz to viņa atbildēja - ''esmu aizbraukusi , neesmu mājās. Mana māsa vakarā aizies līdz pakomātam"...

Re RegīnaS 18.11.2015

Atverskapi.lv - Neizmantojiet stulbākais portāls lv

Neizmantojiet stulbākais portāls lv Silti neiesaku izmantot atverskapi.lv. Administrācija - vairāk nekā stipri dīvaina turklāt tur tusējas vecmeitas un ....

Cr crasyman 21.07.2015

Atverskapi.lv - Krāpniece

Krāpniece Meitene ar segvārdu LadyS tel. 28675885 portālā Atverskapi.lv izvietojusi savus apģērbus. Meitene neierodas uz tikšanos,neceļ telefonu vairākkārt. Sliktie komentāri tiek dzēsti no portāla un labie jautāti draugiem. Šai meitenei uzticēties diemžēl nevar. :(

-m -meitene- 30.04.2015
Komentāri 2 Apģērbs

Atverskapi.lv - Krāpniecība

Krāpniecība Lūcija Ceicāne - krāpniecība

Atverskapi.lv - Krāpniece

Krāpniece Šī dāma ir pārdevusi man it kā oriģinālas DG smaržas. Saņēmot sūtījumu izrādījās,ka smaržas ir lēts ķīnas alkoholu saturošs izsmidzināms ūdens. Mēģinot kaut kā risināt šo jautājumu ar negodīgu pārdevēju uz manam vēstulēm vairs neatbild. Nedz man pirkums, nedz atpakaļ nauda! Uzmanieties no pirkumies no šīs pārdēvējas!links uz profilu - http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=3559Alise Rusānova, LV05HABA0551037195741

Wa warlotka 02.10.2014
Komentāri 3 Apģērbs

no Atverskapi.lv - Arta Dimante ([email protected]) KRĀPNIECE!

Arta Dimante (littlecaalis@inbox.lv) KRĀPNIECE! Naudu saņēma, preci neatsūtīja. Maza netīra krāpniece

Gu Guffa 22.11.2013
Komentāri 3 Pārdevēji

Atverskapi.lv - Atverskapi administrācija bloķē kuru vēlas, bez iemesla!

Atverskapi administrācija bloķē kuru vēlas, bez iemesla! Sanāca negaidīts pavērsiens portālā www.atverskapi.lv biju reģistrējies, piedalījos forumā, diskutēju, kā arī ilgi centos ielikt sludinājumus, ko pārdodu, skaisti visu safotogrāfēju un aprakstīju preces, šis gan bija ilgs process, bet nekas, visu to izdarīju, parādījās arī daži pircēji, kas rakstīja un interesējās, man ir no citiem lietotājiem bija ieliktas pozitīvas atsauksmes, tas nozīmē, ka esmu godīgs lietotājs, neesmu krāpnieks un tamlīdzīgi, jo vērtē tie, kas tirgojās ar mani! Un tad...

Kr kristaps18s 23.06.2013

Atverskapi.lv - apģērbs

apģērbs Esiet uzmanīgi, pērkot, vai manoties ar drēbēm ar šo personu #Bumblebee Vārds, Uzvārds nav zināms, kā arī vai tas ir viltus profils. Šeit ir vinas preces http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12469&showComments=1 , iespējams šīs nav vienīgais profils. amas-neperciet no sis krapnieces neko! Vina dod pazinu kontus un pazud! Es sauksu to pazinu pie atbildibas, ta nevar rikoties-bus maciba! Pati tiku apkrāpta, par to vai saukt viņu pie atbildības vēl padomāšu. Bet citiem iesaku būt uzmanīgākiem.

La laurensy 07.05.2013

Atverskapi.lv - krāpniece

krāpniece Esiet uzmanīgi, pērkot, vai manoties ar drēbēm ar šo personu [slēpt]@inbox.lv. Vārds, Uzvārds nav zināms, kā arī vai tas ir viltus profils. Šeit ir vinas preces http://www.atverskapi.lv/?lp=shop&sid=9961&lg=lv, iespējams šīs nav vienīgais profils, tādēļ, ja Jums atnāk vēstule no viņas, sakarā ar atverskapi, sekojiet IP adresei. Tā ir 78.84.194.251 Pati tiku apkrāpta, par to vai saukt viņu pie atbildības vēl padomāšu. Bet citiem iesaku būt uzmanīgākiem.

Pr primiscious 26.03.2013

Atverskapi.lv - uzmanaties!

uzmanaties! Neko nesūtiet/nepērciet meitenei ar IP adresi 95.68.61.5 . Kad viņa Jums rakstīs uz atverskapi.lv pirmajā vēstulē zem teksta redzēsiet, rakstītāja IP adresi. Viņa veido katru reizi jaunu profilu, pēc katras apkrāptās personas. Esiet uzmanīgi, šītā žurka uzdarbojas. Cik zināms man ir apkrāptas vēl 3 personas. Iespējams vēl daudz citu, kas to noklusē.

Sh shanta 25.03.2013

Atverskapi.lv - krāpniece

krāpniece Neko nesūtiet/nepērciet no personas ar tel.nr 25877469, meitene no Valkas. Sarunājām maiņu, protams vietā neko nesaņēmu, meitene izdzēsa inboxu [slēpt]@inbox.lv un izņēma visus sludinājumus, tagad veido jaunu profilu http://www.atverskapi.lv/?lp=shop&sid=9523&lg=lv , lai atrastu vēl kādu personu, no kā izkrāpt drēbes, JO PAŠAI ACĪMREDZOT NAV KO DOT PRETĪ UN NAV KO VILKT!

Sh shanta 22.03.2013
Komentāri 2 Apģērbs

Atverskapi.lv - krāpjas

krāpjas Neperciet neko no sievietes ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv, vina loti krapjas. Pēc naudas izsutisanas preciiti tā arī nesagaidīju

Gu guna_! 24.09.2012