Atverskapi.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Atverskapi.lv - Sūdzības un atsauksmes

Atverskapi.lv - uzmanaties!

uzmanaties! Neko nesūtiet/nepērciet meitenei ar IP adresi 95.68.61.5 . Kad viņa Jums rakstīs uz atverskapi.lv pirmajā vēstulē zem teksta redzēsiet, rakstītāja IP adresi. Viņa veido katru reizi jaunu profilu, pēc katras apkrāptās personas. Esiet uzmanīgi, šītā žurka uzdarbojas. Cik zināms man ir apkrāptas vēl 3 personas. Iespējams vēl daudz citu, kas to noklusē.

S shanta 25.03.2013
Komentāri 1 Apģērbs

Atverskapi.lv - krāpniece

krāpniece Neko nesūtiet/nepērciet no personas ar tel.nr 25877469, meitene no Valkas. Sarunājām maiņu, protams vietā neko nesaņēmu, meitene izdzēsa inboxu [slēpt]@inbox.lv un izņēma visus sludinājumus, tagad veido jaunu profilu http://www.atverskapi.lv/?lp=shop&sid=9523&lg=lv , lai atrastu vēl kādu personu, no kā izkrāpt drēbes, JO PAŠAI ACĪMREDZOT NAV KO DOT PRETĪ UN NAV KO VILKT!

S shanta 22.03.2013
Komentāri 2 Apģērbs

Atverskapi.lv - krāpjas

krāpjas Neperciet neko no sievietes ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv, vina loti krapjas. Pēc naudas izsutisanas preciiti tā arī nesagaidīju

G guna_! 24.09.2012
Komentāri 1 Apģērbs

Atverskapi.lv - Krāpniece!!!!

Krāpniece!!!! Sveikas! Neko nesūtiet un neuzticieties šādam e-pastam [slēpt]@inbox.lv ! Tā ir krāpniece, kura piedāvā maiņu ar drēbēm. Esmu viņai nosūtījusi drēbes apmaiņā un vēl joprojām neko neēsmu saņēmusi pretī. Cik noprotu, tad viņas portālā atverskapi.lv nav, bet viņas apģērbi ir fotki.lv/lv/MoceHbka/ Viņas dati ir Laura Trapāne, 240689-10328, 28869943, Pasta stacijas adrese- T/C Origo,Stacijas laukums 2 Bet vārds un uzvards noteikti ir izdomats, kā arī personas kods.