www.sudzibas.lv Atverskapi.lv Krāpšana sludinājumos internetā

Daniels Smikersts - Krāpšana sludinājumos internetā

Gribu visus brīdināt uzmanīties ! Daniels Smikersts liek viltus sludinājumus Atver skapi tirgotāju forumā. Viņš ieliek bildīti ar cenu, savāc naudiņu un izdzēšas no profila. Es uzķēros uz Vans apavu zemo cenu un pārskaitīju naudu viņam uz kontu LV77HABA0551031865653 par preci, ko tā arī nesaņēmu. Bez manis uzķērās vēl 2 sievietes. Viena no kurām apmaksāja tos pašus apavus , ko es + vēl vienu pāri citus. Pēc naudas pārskaitīšanas šī persona vairs nereaģēja ne uz vēstulēm, ne ziņām. Viņš Atver skapi saitā bija ienacis tikai vienreiz 4:00 naktī, lai izņemtu savus sludinājumus. Tagad par šo jauko puisi jau ir 2 iesniegumu policijā no viņa pircēju puses.

O

C colose 30.01.2017

Es arī uzķēros uz Daniels Smikersts āķa. Iegādājos džinsas- naudu samaksāju un džinsas, protams, nesaņēmu.
Uzrakstīju iesniegumu policijā.
Cerot, ka šim bezkaunīgam, glumam tipam būs kāda mācība!

G getogame 27.08.2017

Gribat nr un adresi Daniela?

P Pretenzija Pretenzija 02.02.2017

Nu kāpēc Jūs sūtat naudu, jokambīīī?! Tiecieties un saņemat preci, apmaksājiet, ja patīk. Ja viltības, aizturiet, neejiet tikties vieni! Tikties vnm vajag publiskā vietā! Kas , esat mucā spundēti un baroti?!

C colose 02.02.2017

Man liekas, ka kāds cits ne "mucā spundēti un baroti"- pareizāk- mucā audzis un caur spundi barots!
Ir 21.gs- cilvēki iepērkas internetā!

P Pretenzija Pretenzija 02.02.2017

Pareizs labojums! Tik izcila neesmu latviešu valodas terminos un izteicienos!

I Ieva Atkočunas;) 08.02.2017

Es 21.01 pārskaitīju puisim Danielam Smikerstam uz norādīto kontu 25eiro par 2viem apavu pāriem.
Arī ,,ar galiem,,...
Vai tad tiešām mūsu ,,modrā,, policija nevar tādus dabūt rokās. Pat mans 10gadīgais dēls dabūja D.Smikersta IP adresi, pēc kuras bija praktiski 100% redzama viņa atrašanās vieta (kkur t/c Olimpija vai Ķīpsala rajonā). Vai tad mūsu policija ar savām superiekārtām, nevar paņemt šitādus ,,pipukus,, ciet:(:(:(

P Pretenzija Pretenzija 09.02.2017

Lai ir 21 gadsimts nu un?! Eksistē pārdomāta uzticēšanās, izpēte, pirms ko darīt. Es joprojām neuzticos tiem, kam ir uzrādīti konta numuri. Un pārliecinos ar vien vairāk, ka tā ir fascinējoša sajūta, ka esi pareizi rīkojies. Tik daudz hakeru un viltvāržu, kas prot izspiest naudu. Vnk izcili! Un naivie tik uzķeras :D

C colose 09.02.2017

Kur rakstīts, ka bija uzrādīts konta Nr. ?
Ja Jums ir grūtības izlasīt un uztvert izlasīto, un, ja Jums nav izpratnes par to, ko komentējat- tad, lūdzu paturiet savus komentārus pie sevis.

P Pretenzija Pretenzija 09.02.2017

Tev nervi streiko? Atbilde rakstiski par uzticēšanos un neuzticēšanos netā iepirkšanos un konts ir norādīts bildē, izlasi kārtīgi tekstu! Pārgudrība staigājošā! Tfu!

C colose 10.02.2017

Ar ar aprobežotiem, neizglītotiem cilvēkiem nekomunicēšu.
Jūsu neloģiskie, murgainie teksti jau daudz ko par Jums izsaka!

P Pretenzija Pretenzija 10.02.2017

Tev niez?! Varu palīdzēt!

P Pretenzija Pretenzija 10.02.2017

Ja nekomunicē, tad neatbildi! Vēlreiz saku, varu "palīdzēt!"

N niro 10.02.2017

Rakstāt visi iesniegumus policija!

C colose 10.02.2017

Tas jau izdarīts! Tik gaidam ziņas no policijas!

P Pretenzija Pretenzija 10.02.2017

oioi uzrakstiet, kā viss beidzās. Vai noķēra vaininieku.

T trump 15.02.2017

es so krekeri pazistu

T trump 15.02.2017

un zinu kur sis dzivojas ,man jau likas ka sis mazis tarps ko perina

C colose 15.02.2017

Sveiki. Varētu info privāti- [slēpt]@inbox.lv
Labprāt uzzinātu ko sīkāk.

N Negroiids 16.02.2017

Es ta i pilniigaa shokaa, shitas te dienas zaglis no cilveekiem njem to naudu a shis man paraadu nav atdevis, velbs paraavis ko to notiek, es pilniigaa nesaprashanaa. Zosis tik shim skaita naudu a shis par alinjiem nevar atdot naudu. ZAGLIS! Zvaniet polizei un jaakjer ir ciet.

N Negroiids 17.02.2017

Daniels ir tālbraucējs kas dzīvo Zviedrijā, veiksmi dabūt rokā.

O oioi 08.05.2017

Kā gadījies ka Zviedrijā dzīvojošam tālbraucējam jāaizņemas nauda aliņam un internetā jāapkrāpj internetā jaunās māmiņas dēļ pāris desmitiem euro? Kas par h...ņu ? Kautkas te nav loģiski ?

D Duudinja 11.06.2018

Nav loģiski, jo "neigroiids" komentārus ir rakstījis pats Daniels. Zinu to cilvēku, mani arī ir apčakarējis un šāda te ir viņa drausmīgā humorizjūta

G getogame 27.08.2017

Zinu vina nr un adresi