www.sudzibas.lv Atverskapi.lv Atverskapi administrācija bloķē kuru vēlas, bez iemesla!

Atverskapi.lv - Atverskapi administrācija bloķē kuru vēlas, bez iemesla!

Sanāca negaidīts pavērsiens portālā www.atverskapi.lv biju reģistrējies, piedalījos forumā, diskutēju, kā arī ilgi centos ielikt sludinājumus, ko pārdodu, skaisti visu safotogrāfēju un aprakstīju preces, šis gan bija ilgs process, bet nekas, visu to izdarīju, parādījās arī daži pircēji, kas rakstīja un interesējās, man ir no citiem lietotājiem bija ieliktas pozitīvas atsauksmes, tas nozīmē, ka esmu godīgs lietotājs, neesmu krāpnieks un tamlīdzīgi, jo vērtē tie, kas tirgojās ar mani!
Un tad pēkšņi centos ielogoties savā profilā, vispār es ļoti bieži izmantoju šo portālu un esmu pieslēdzies, un tad man parādās teksts, ka Jūsu profils ir bloķēts, lūdzu sazinieties ar administrāciju, ja godīgi es pārbijos, jo negribēju zaudēt savu profilu, priekš kura veltīju tik daudz sava laika. Es nekavējoties uzrakstīju administrācijai uz E-pastu, uz Draugiem.lv Atverskapi lapu, bet atbildes nav nekādas jau divas dienas, galvenais jau, ka es varu redzēt, ka viņi to vēstuli ir izlasījuši, bet neko neatbild, nosūtīju vēl, bet arī tas pats, ne atbilde e-pastā ne draugiem.lv, teicu, ka sūdzēšos, bet arī nezinu kur, tāpēc ceru, ka šis portāls palīdzēs.
Es šo rakstu, tāpēc, ka es pat ļoti labi esmu pārliecināts, ka neesmu pārkāpis nevienu noteikumu Atverskapi.lv, bet viņi mani nobloķēja pa velti un nemaz neatbild, un galvenais ir tas, ka tagad viss tas ieguldītais darbs ir vējā, un arī tas, ka diskusijās tas profils vēl stāv ar manu bildi, un nav izdzēstas tās diskusijas vai mana bilde, jo cita ko turpina komentēt un tas ir pa velti, tiešām nesaprotu šādu Atverskapi.lv rīcību!

K

C crasyman 21.07.2015

nu tapec ka admini tur ir debili dauni un vadiiba veel debilaaka