Atverskapi.lv - Krāpniece

Sveiki, Man ir gadījās situācija kad sarunāju apmainīties ar drēbēm. Meitenei uzticējos un aizsūtīju 5 drēbes un botes kuras apmēram maksāja kopā 160 EUR ( veikalā) . Gaidīju 2 nedēļas, viņa teica ka pakomātā ierakstīja nepareizu numuru un gaidīs kad viņai atpakaļ atdos botes ( kuras viņa man apsolīja ), lai varētu vēlreiz sūtīt. Es pagaidīju nedēļu, tad pajautāju vai viņa saņēma botes atpakaļ? Uz to viņa atbildēja - ''esmu aizbraukusi , neesmu mājās. Mana māsa vakarā aizies līdz pakomātam". Neko no viņas nesaņēmu. Teicu ka iešu uz policiju , uz ko es saņēmu vēstuli no viņas - Es tev botes aizsūtīju, man parādījās , ka botes izņemtas. Tu man apniki, aizsūtīšu tavas lupatas atpakaļ) , un tad viņa sāka ignorēt . Profilu protams viņa izdzēsa, uz vēstulēm tagad neatbild, ignorē. Ir viņas numurs bet kā viņu sauc es nezinu. 29393049 , dzīvo Cēsīs. Meitene bija ar segvārdu -Minchuks22. No tā brīža kad man bija jāsaņem prece pagāja 2 mēneši.

R