www.sudzibas.lv Reserved Darbs RESERVED

Reserved - Darbs RESERVED

Gribu brīdināt jauniešus !!! Ja vēlies sabojāt savu nervu sistēmu tad vari droši iet strādāt šajā uzņēmumā! Visu laiku kaut kādi jauni noteikumi . Prasības aug, bet algu maksāt negrib! Štatu samazināšana tika veikta, tādēļ darbiniekiem ir dubultā uzkrauti darbi! Par virsstundām dubultā nemaksā, pārtraukumus arī neatmaksā! Veikalā vienmēr valda nekartība, jo fiziski nav iepējams tik galā. Vēl RESERVED vari piekopt apkopšanas darbus. Visu dienu vari skraidīt ar slotu rokā. Un vēl , veikalā nav apsardze. Apsardzes uzdevumus izpilda darbinieki , kam reāli nav iespējams tam pieversties , jo ir citi darbi uzkrauti! Ik pēc pus gadu taisa inventerizāciju. Ja parsniedz iztrukumi limitu, tad starpsummu jaatmakaa darbiniekiem no savas niecīgās algas. Vēl ITKĀ ir prēmijas , kuras nav iespējams dabūt. Jo meneša plāni ir tik astronomiski lieli.. Vienvārdu sakot strādasi pa minimālo kā vergs!

R

R reserved 15.04.2015

T/C SPICE

K kreditorsPG 15.04.2015

Dīvaini! Šis nav lētākais veikals. Tad jau ar algu maksāšanu nevajadzētu būt problēmām.

A ahahahahah9 15.04.2015

ierunaajaas losiite kas negrib straadaat. a ko tad tu gribeeji, plikskinaat ar savam makssligajam skropstaam un grauzt nagus pie kases?
STRADAAT VAJAG. LAI NEVAJADZETU GAUZTIES PAR TO KA NEMAKSAA. un pareizi dara ka nemaksaa. jo lai maksaatu, STRAADAT VAJAG!

E ecad 24.04.2015

Nekas jauns tas nav! Ja pircēji uzzinātu kā tiek slaucīti plaukti un mazgātas grīdas, it īpaši t/p ALFA RESERVED veikalā, nekad vairs šim ūķim tuvumā neietu! Drausmas, katru reizi ieejot šajā veikalā liekas, ka nelabi ož.
Veikalu vadītāju attieksme drausmīga, paši pelna grašos, bet no sevis uztaisa par uzņēmuma direktoru.

L Ligita Ozolina 21.06.2015

Esi strādājusi Alfa Reserved?

P peluks. 06.06.2021

Kurā vietā kums par pārtraukumiem maksā? :D

K kasis.oz 24.05.2023

Klausies, jauniņš, pievērs uzmanību,
Te stāsts par uzņēmumu, kas izraisa sasprindzinājumu,
Noteikumi jauni, prasības aug,
Bet alga, man saki, kur paliek, kā lādēs?

Darbinieki kravā dubultu nastu,
Virsstundas izšķīst kā dūmi, dubultā iztrūkst kredīti,
Un pārtraukumi, kas mums, draugs? Tikai laika šķiešana.

Veikalā haoss, bez sakārtības ne solis,
Apsardze, kur ir? To darbiniekiem uztici,
Bet viņiem jau neizturams slodzi pielikt klāt.

APKOPOT, RESERVED, kādu lomu mēs spēlējam?
Ar slotām rokās, vienā rītā to izpeldējam,
Un kur ir drošība? Strādniekiem jābūt meistaram visā.

Inventarizācija reizi pusgadā,
Iztrūkums pārsniedzot limitu - nauda no algas tad,
Un prēmijas, kuras tikai tev itkā pienākas,
Bet mēneša plāni - kosmiska fantāzija.

Strādā kā vergs par minimālo,
Tāds ir likums šajā savādajā sistēmā,
Tāpēc, jauniņš, esi modrs un aizdomājies,
Šis uzņēmums var tevi nopietni pārtraucēt dzīvot mierīgi.