www.sudzibas.lv Kristaps Lejiņš Dirsējs, uzmetējs, krāpnieks

Kristaps Lejiņš - Dirsējs, uzmetējs, krāpnieks

Neiesaku nevienam ņemt darbā šo čali.Palaiž savu lielo, smirdigo muti. Plus vēl cik esmu dzirdējis, izzog cilvekiem naudu. Stasta pasakas. Ka vajag tevocim no australijas parskaitit naudu, vajagot atvert kontu, rezultata pazud ar visu naudu, atstajot jus uz borta ar paradiem un atro kreditoru piedzinejiem

K Kristīne Burve 08.04.2015

Man liekas, ka te uzdarbojas viena milzīga banda no Austrālijas. Bet varbūt pietiek ar vienu sūdzambībeli?

C criss1221 09.04.2015

tu esi slims lohs. tapec kad negrib caur tevim strādat nomelno cilvekus. par laimi zinams mums jau ir par tavām nelikumigajam darbibam kad piedava darbu vacija bet cik lidz sim zinams neviens nav bijis laimigs kas tur aizbraucis un shi informacija ko saki par kristapu ir patiesiba par tevi pasu. driz tavi apcakaresanas darbi beigsies jo policija tevi driz apciemos. un par to ka draudeji pargriezt rikli tu atbildesi tiesas prieksa un cik man zinams nevienu vien esi apvedis ap sturi. tad nu summe pats cik gadinju pasedesi. tu esi slims cilveks un pec tavas ip adreses noteikt tavu atrsanas vietu nebus gruti

A anomalia123 28.11.2016

Latvijā ir daudzi cilvēki ar vārdu Kristaps Lejiņš, vēlams izņemt šo sūdzību, jo tā ir neslavas celšana pārējiem ar tādu vārdu, kam nav nekāda sakara ar šo sūdzību.