www.sudzibas.lv Debenhams , DBH ltd Baltics sia Alga , attieksme pret darbiniekiem , uzņemūms

Debenhams , DBH ltd Baltics sia - Alga , attieksme pret darbiniekiem , uzņemūms

Strādaju kopš DBH pirmsākuma Latvijā kopš 2014 gada sākuma , attieksme no vadības puses sākotnēji bija saprotoša un atalgojums tāpat , bet paejot pāris mēnešiem par (overtime)virstundām vairs izlēma nemaksāt un nākas samierināties ar virstundām, vai pasaka: "raksti atlūgumu". Par darba grafiku- jaunais grafiks tiek sastādīts pēdējā , vai divas dienas pirms jaunā mēneša. Algas izmaksas kavējas. Vadības attieksme kā pret vergiem. Darbinieku trūkumu dēļ , dažreiz pat ilgi jāciešas uz labierīcībām. Ja ir studijās vai skola , un būsi ko "sagrēkojis" apslimis kaut dažas dienas pedējo mēnešu laikā , grafiks būs sastādīts tā lai skolu nebūtu iespējams apmeklēt, vai stipri kavēt, tātad vadības visatļautība. Darbinieku ieteikumi, sūdzības un viedokļi ne tikkai netiek ņemti vērā, bet pat atklāti paņirgājas , sakot :"ja kas nepatīk raksti atlūgumu" Alga 500 Eur uz rokas "ja nebūs pārkāpumu"

C