1a.lv

1012
Apskatīt statistiku

1a.lv - Sūdzības un atsauksmes

1a.lv - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Atnāca salauzts cietais disks. Nākošajā dienā es atvedu uz servisu un prasīju, lai man atgriež naudu. Cieto disku atsūtīja uz servisu un pēc tā laika gaidīju mēnesi. Atnāca man sms ar atteikumu, kad neatgriezīs naudu un neapmainīs pret citu cieto disku. Paildus visam bija garantīja, kuru viņi neņem vērā, jo garantījai izrādās bija defekts.

D Deniss2 25.04.2018
Komentāri 2 Datori

Atrisināta1a.lv - Neeksistējošs serviss

Neeksistējošs serviss Šim kantorim ir niķis pārdot preces kuras nemaz nav pieejamas, no pēdējiem četriem pasūtījumiem esmu saņēmis tieši vienu, pēc laika atnāk zvans un paziņo, ka preces viņiem nemaz neesot, divas nedēļas es gaidīju preci, un divas dienas pirms noliktā piegādes datuma, man pazvanīja un paziņoja, ka tomēr preces nebūšot. Iesaku iespēju robežās izvēlēties citu kantori, šim ir diezgan lielas problēmas ar preču pieejamību

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Neiesaku tērēt laiku pasūtot šajā internetveikalā. Preces, kuras ir mājaslapā neeksistē. Pasūta vienu- atved nepareizās un jāmaksā VĒLREIZ, lai pasūtītu pareizo. Jātērē savs laiks, jo darbinieki paši savas kļūdas nevar novērst. Bizness latviešu stilā. Iegāzt naudu reklāmā, reklamējot preci, kuras nav. Atvainošanās arī nekāda man nepienācās, nepiedāvāja ne atlaidi nākamajam pirkumam, kā arī nepiedāvāja nekādu preci uz nomaiņu - preces klāstu meitene, kura zvanīja un nenosauca savu vārdu...

Atrisināta1a.lv - Krāpšana

Krāpšana Informācija majas lapa neatbilst patiesībai. Pasūtīju speili rakstīts apraksta cusa-03310 atsuta cusa-03309. Biju pasūtīs austiņas atsūtīja veco modeli. Atbilde bilde neatbilst patiesībai jāskatās uz cipariem. Sūtot speli skatījus uz cipariem atkal garam. Gribēju sūtit perforatoru labi ka nepasūtīju jo nezinu ko var atsūtit.

1a.lv - Sliktākais iespējamais serviss un klientu apkalpošana

Sliktākais iespējamais serviss un klientu apkalpošana 09.03.2018. Pasūtīju rotaļlietu. Sazvanījos, precizēju, jā, rotaļlieta ir, varat apmaksāt. Tajā pašā dienā apmaksāju un saņēmu apstiprinājumu, ka apmaksa ir saņemta. Saņemšanas laiks 14.03.2018. Gaidu, nav. Paskatījos pasūtījuma statusu, raksta 21.03. Saņemšu! Zvanu, saku, ka man vajag līdz 17.03. Atbilde - rotaļlieta nav pieejama, atvainojiet! Nu, operatore, kura man trāpījās, protams, nav vainīga, bet nu cūcība pēdēja, labi, ka pazvanīju, rīt jābrauc uz Rīgu pirkt uz dullo kaut ko.

A A25 14.03.2018
Komentāri 0 Bērni

Atrisināta1a.lv - Telefona baterejas defekts

Telefona baterejas defekts 05.03.2018, plkst. 19: 55 pasūtīju jaunu telefonu no 1a.lv saita caur pastu. Telefona modelis Samsung J330F/ds Galaxy J3 Dual(2017) lte 16 gb black, viss gāja labi, tiklīdz naktī pamodos pastīties pūlksteni, un redzēju ka telefons izlādējies, uzliku lādēties. No rīta pamodos, un redzu, ka ne telefons nelādējas, ne slēdzas iekšā. Visu biju izmēģinājis. Pamēģināju citus lādētājus, citus kontaktus, citus telefonus ar oriģinālo lādētāju. Telefons nelādējas.

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 5. Februārī pasūtīju dažas lētas preces kurām vajadzēja atnākt dažu dienu laikā, tā vietā pēc gandrīz 2 nedēļām atnāk 10kg netīra kaste ar mēslojumu kuru man vajadzēja stiept vairākus kilometrus no pakomāta uz mājām. Paziņoju par nepareizu sūtījumu un jau nākamajā dienā viņi bija klāt pakaļ nepareizajam sūtījumam, bet mana prece vēl esot jāgaida. Šobrīd vēl joprojām gaidu savu sūtijumu no 5. Februāra...

AtrisinātaMobilukss/ 1A.lv veikals - Slikts serviss

Slikts serviss Jaunais datora cietais disks uzreiz pēc pirkšanas nalasa datus, nav tpazists datorā - rūpniecības braks. Atnēsu disku servisā, pēc adreses Mūkusalas 41, 3.janvāri. Šodien jau 26.februāris, rezultāta nav. Jau pagājuši 38 darba dienas (54 kalendāra dienas). Dažādus reizēs zvanījuši uz 1a.lv un atbilde vienmēr vienāda: jūsu prece servisā, gaidiet. Servisa pieņemšanas aktā ir noradīts, kā (citāte): "Iekārtas atrašanās laiks SIA MOBILUKSS ir ne ilgāks par 30 darba dienām."

D DmitrijsK 26.02.2018
Komentāri 0 Datori

Atrisināta1a.lv - Dara ko grib.

Dara ko grib. Paši pēc saviem ieskatiem pārbīda piegādes datumus, kā arī atceļ pasūtijumus par kuriem jau ir samaksāts un pasaka ka neesot vairs pieejams. Vairs neiepirkšos un ieteiktu citiem arī neiepirkties, citos internetveikalos ir letāk un liekāla iespēja ka saņemsi pasūtītās preces.

1a.lv - Воровство, обман

Воровство, обман Купил материнскую плату. Пришла - уже Б/У и не рабочая. Сказали отправить назад вместе с чеком об отправке (что бы компенсировать отправку). Через полтора месяца прислали письмо - придите заберите новую материнскую плату. За это время я уже купил новую, причём в этом же магазине. Требую вернуть деньги - не возвращают. ВОРЫ! Вернут деньги - удалю жалобу :-)

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Samaksaju par pasutijumu un gaiduju 10 dienas. Domaju kas ir un kapec nav zinu? Iegaju profila - vel jagaida 2 nedelas un man par to pat nepazinoja neskatoties uz to ka es visu esmu apmaksajis. Uzrakstiju [slēpt]@1a.lv pec 1 dienas man atbildeja : Diemžēl viena prece no Jūsu pasūtījuma nav pieejama, līdz ar to mums nākas atcelt visu pasūtījumu, jo Jūs esat maksājis ar Online karti. Nauda no rezervācijas tiks noņemta 5 darba dienu laikā, atkarīgs no Jūsu bankas. Vairs nekad un neko nepirksu 1a.lv!

R rigads 17.02.2018
Komentāri 0 Veikali

Atrisināta1a.lv - Nepilda saistibas

Nepilda saistibas Pasūtīju planšetdatora apvalku, bet tas izrādījās nekvalitatīvs, tāpēc sūtīju to atpakaļ. Atteikuma tiesību izmantošanas noteikumos kuri ir publicēti tirgotāja mājaslapā 5.punktā ir teikts ka uzņēmums atgriež preces vērtību un piegādes izmaksas. Preces vērtību esmu saņēmusi bet piegādes izdevumi nebija segti. Rakstīju par to bet atbildi nesaņēmu.

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Заказал товар на определенную дату, но тут вдруг подвинулись сроки у поставщиков на целую рабочую неделю, а ждать я не мог, т. К уезжал. Подвели и отказался от заказа. Т. К нужно было именно к этой дате получить. И отдельно когда заказал звонок мне никто не отзвонил, пришлось на следующий день все равно самому перезванивать и выяснять что с моим заказом.

1a.lv - Обман

Обман Нужно было срочно купить ноутбук для работы с графикой для проекта. Нашел нужный за 1475 евро, но везде с матовым экраном, а у "1а" он с глянцевым экраном, но на 75 евро дороже! Прихожу в офис, говорю, что, так и так, у вас точно не ошибка? Отвечают: там 100% глянец! Беру! Получил, распаковал - матовый экран! Обманули и ладно, ведь нужно строчно работать, но включаю - экран раздавлен с боку! Уже 2 недели не вернуть деньги! Проект потерял! Спасибо "1a"

1a.lv - Обман со скидкой.

Обман со скидкой. На товаре был указана скидка 15% до 23:59 "С кодом "SALE15" дополнительная скидка 15%! Предложение в силе до 23: 59! ". Заказал один товар, оплатил и мне его успешно отправили. Час спустя решил заказать еще один такой же товар, но скидку уже удалили, внятного ответа в чате не дают, говорят товар кончился у поставщика, но на сайте указано, что есть в наличии и можно забрать в офисе в течении часа. Отменяют скидку, дезинформируют клиентов и врут потом еще в чате. Раньше проблем с магазином не...

AtrisinātaMobilukss/ 1A.lv veikals - Krāpšanās un blēdība

Krāpšanās un blēdība Pirms dažām nedēļām mēģināju pasūtīt sev vēlamo un it kā noliktavā esošu preci. Izpildīju visas norādes, saņēmu jaukas atbildes uz e-pastu un sms, bet vēlāk izrādījās, ka tie bija klaji meli. Kad biju apmaksājis rēķinu pēc laika atzvanīja pieklājīga vāvere un paskaidroja, ka preces tomēr nav noliktavā. Kaut kad atgriezīšot naudu. Nu pat vēlreiz uzkāpu uz to pašu grābekli: pasūtīju ko citu, speciāli palūdzu lai "operatore" noskaidro vai tiešām ir manis izvēlētās lietas. Varbūt pirmo reizi tā...

Atrisināta1a.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Добрый день! Если есть у вас желание быстро растаться с деньгами и взамен ничего не получить, обращайтесь в данный магазин. Со стороны этого магазина полное отсутствие обратной связи, на вопросы не отвечают, зато счет на оплату выписывают моментально. Не рекомендую связываться с 1a.lv.

D daik03 08.02.2018
Komentāri 0 Pārējās

Atrisināta1a.lv / Verav Classic Bib - Citu preci atsūtīšanas

Citu preci atsūtīšanas Pasūtīju preci Verav Classic Bib pants size 48. Bet man atsūtīja daudz letak classic pelēkstādu. Paprasīju kāpēc, uzrakstīja majas lapa kļūda, bet pazīstamais pasūtīja to pašu preci, viņš saņema, tas ir ņirgāšanās pret pircējiem. Esiet uzmanīgi pret tādam pārdevējam.

Atrisināta1a.lv Lielākais interneta veikals Latvijā - Krāpnieki

Krāpnieki Vājprātīgie zagli tagad ar viņu veļasmašīnu, ne atpakaļ atdot, ne servis viņu jedz sataisiet, 1 gada laika jau 3 reizi remontā, murgs cik jūs man jau esat problēmas radījusi, līzingu atri iesmērēja, ceru kad mans jurists tiks ar jums kartība, reklāma jums krāpnieki cilvēki! Ne Ne Ne!

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Internetveikalā tika veikts pasūtījums precei. Pēc apmaksas veikšanas, atnāca e-pasts "paldies par apmaksu" - došot ziņu, kad prece tiks piegādāta. E-pastam pievienots arī tiešsaistes links uz lapu, kas uzrādīja piegādes datumu. Nedēļas ilgajam piegādes datumam tuvojoties, tas tiek pārlikts par trīs dienām vēlāk. Dienu pirms uzrādītā saņemšanas datuma devāmies uz viņu biroju saņemt citu pirkumu, pretī puisis priecīgs saka, ka otra prece būšot jau rītdien, viss kārtībā. Nākamajā dienā nekāda...