www.sudzibas.lv 1a.lv naetgriež naudu par apraksta neabilstošu preci

Atrisināta1a.lv - naetgriež naudu par apraksta neabilstošu preci

Labdien. 8. Jūnijā iegādājos internetveikalā 1a.lv monitoru ar iebūvētiem skaļruņiem par 169 eur
(pasūtījuma numurs 1102335) . Mājās izrādijās, ka monitorā nav skaņas. Nolēmu izmantot atteikuma
tiesības un atgriezt monitoru. Prece bija atgriezta 9. Jūnijā. Nodošanas brīdī sia mobilukss darbinieks
konstatēja, ka skaņas nav, kaut gan jābūt, un noformēja nodošanas aktu, kur bija atzīmēta naudas
atgriešana. Es vēl noformēju un nosūtīju atteikuma tiesību veidlapu. 20.06.2018. Saņēmu albildi, ka
autorizēts servisa centrs informēja, ka šim modelim nav skaļruņu, kaut gan pēc preces apraksta jābūt,
un solīja tuvākajā laikā atgriezt naudu. 1a.lv pārdeva man monitoru ar funkcijām, kas neatbilst preces
aprakstam. Bēt nauda 169 eur apmērā man netika pārskaitīta līdz šim brīdim.
Darba procesā var rasties kļūdas, bet solīds uzņemums operatīvi labo savas kļūdas. Internetveikals
1a.lv neprot operatīvi atrisināt nelielu problemu par naudas atgriešanu pircējam par preci, kas
neatbilst preces aprakstam.
Neieteicu internetveikalu 1a.lv.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 05.07.2018

Labdien,
Ar Jums sazinājāmies telefoniski un vienojāmies par situācijas risinājumu. Nauda rīt dienas laikā tiks atgriezta uz Jūsu kontu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.12.2018