www.sudzibas.lv 1a.lv Preces piegāde

Atrisināta1a.lv - Preces piegāde

2.08. Plkst 10.30 no rīta interneta veikalā 1a.lv nopirku preci (ledusskapi) , kurai piegādes termiņš uz mājām bija 3.08. Tas bija vissvarīgākais iemesls, kāpēc izvēlējos šo konkrēto preci konkrētajā interneta veikalā. Vēl reizes trīs sazinājos gan pirms pasūtījuma apmaksas, gan arī pēc, lai pārliecinātos, ka preci man piegādās laikus! Abi ar vīru darbā paņēmām brīvu dienu, kā nekā ledusskapis jāstiepj, nevis tējkanna. Un te pēkšņi man šodien paziņo, ka ir mainīti piegādes laiki uz 6.08. ! Kaut kāds absurds! Absolūta nerēķināšanās ar klientu! Sasolīt un pēc tam neizdarīt, tāda laikam ir šī veikala politika! Kauns veikalam 1a.lv. ! Ir jādara iespējamais un pat neiespējamais, lai klients kaut reizi vēl gribētu pie jums ko iegādāties! Bet diemžēl, kā redzu, jums ir pilnīgi cita politika!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.08.2018

Labdien. Sazinājāmies ar Jums telefoniski un vienojāmies par situācijas risinājumu. Ļoti atvainojamies par šo situāciju. Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Jogita G 03.08.2018

Ļoti ceru,ka mūsu vienošanās rezultātā,es ledusskapi
tomēr saņemšu 6.08.,nevis 7.08. kā tikko saņēmu ziņu SMS veidā. Ceru,ka tā šoreiz ir Jūsu goda lieta,šo vienošanos izpildīt precīzi,kā sarunājām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jogita G 06.08.2018

Paldies! Kaut arī ar lielām problēmām ,ledusskapis ir atgādāts līdz norunātajai vietai! Ceru,ka darbosies nevainojami.

J

Dainis 03.08.2018

Kāds tam sakars ar politiku? :D Tas ir interneta veikals, viņiem viss atkarīgs no piegādātājiem loģistikas untt.

J Jogita G 03.08.2018

Tad nevajag savā lapā rakstīt absurdus solījumus!

WТF 03.08.2018

Trīs reizes sazinājāties? Bet palasīt sūdzības laikam vispār nebija laika? Uz to arī balstās politika, uz aitām.

J Jogita G 03.08.2018

Paldies,bet šobrīd tiešām jūtos kā aita! Kaut kas tāds prātā ienākt nevarēja!