www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes laiks

Atrisināta1a.lv - Piegādes laiks

Pasūtīju savam mazdēlam datoru protams detaļas izvēlējāmies paši un izvēlējos opciju "komponentu salikšana". Veicām pasūtījumu 18. Jūnijā. Apmēram pēc 3-4 dienām bija statuss, ka detaļas ir jau atvestas un ka notiek datora salikšana. Pagāja jau 11 dienas un joprojām tā teikt viņi liek datoru. Sazinoties caur e-pastu par iemeslu, atbildi viņi devuši nav. Brīdinājums neizvēlēties komponentu salikšanu, jo jūs zaudēsiet pamatīgu laiku procesā.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Labdien,
Jūsu izvēlētās komponentes nav saderīgas. Centāmies ar Jums vairākas reizes sazināties telefoniski, lai informētu par nesaderību, diemžēl, nesekmīgi. 3.07. 14:03 esam nosūtījuši Jums e-pastu. Lūgums, pārbaudīt e-pastu un sniegt mums atbildi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ilze Apsīte 18.07.2018

Jā, paldies! Godīgi nezināju, ka vaina būtu ar saderību.

N NIKAVERA 12.07.2018

магазин паршивый; ассортимент сделали больше, а клиентский сервис упал ниже плинтуса; сроки доставки двигают вперед, не сообщая об этом клиенту; в день доставки клиент "обязан" сам звонить и писать чтобы узнавать о статусе; в ответ некомпетентны сотрудницы отвечают: "не получил смс, ну и сам дурак, остальное не комментируем"; доставка 2 недели ( :) товар везут с "ТОГО СВЕТА"?), :) дефицит, как при СССР