www.sudzibas.lv 1a.lv Maldinoša informācija preces aprakstā

Atrisināta1a.lv - Maldinoša informācija preces aprakstā

Diemžēl jau kārtējo reizi nācies vilties, iepērkoties internetveikalā www.1a.lv, kas sevi pozicionē kā lielāko spēlētāju Latvijā esošo internetveikalu vidū. Veicu pasūtījumu, jo vēlējos iegādāties palīgritenīšus sava bērna velosipēdam ar 12 collu riepām. Izvēlējos riteņus Ferts FSTRW-016 pa 4,79 EUR, kuru aprakstā skaidri un gaiši bija norādīts, ka tie ir paredzēti velosipēdiem ar riteņiem 12" – 20". Klāt pievienotajā fotogrāfijā ir labi redzams, ka velosipēdam ar 12 collu riepām šie palīgriteņi neder. Attiecīgi ir veltīgi iztērēta nauda un zaudēts laiks, gaidot pirkuma piegādi, kas par divām dienām aizkavējās. Nevēlos nekādas atlaides nākamajam pirkumam, bet kompensāciju preces vērtībā. Pasūtījuma numurs #1145281.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.07.2018

Labdien! Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot brāķētu preci. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam brāķētas preces. Jāatzīst, ka katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nevar, bet šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Ja, prece tiek saņemta ar defektu, lūgums uzreiz sūtīt informāciju e-pastā [email protected] ar problēmas aprakstu, lai mēs pēc iespējas ātrāk varētu sazināties ar piegādātāju un atrisināt situāciju.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.11.2018

K

K Kaspars 20.07.2018

Lai internetveikalam nerastos iespēja izlabot preces aprakstu un pēc tam tēlot nezinīšus, pievienoju arī ekrānšāviņu ar palīgriteņu aprakstu no veikala mājas lapas.

D Dontkillmyvibe 21.07.2018

Pārskrūvē skrūves normāli.

K Kaspars 21.07.2018

Un kā, tavuprāt, ir normāli? Tu domā, ka es pirmoreiz kaut ko lieku kopā?

K Kaspars 21.07.2018

Ir nereāli pārlikt skrūvi uz augstāko caurumu, jo tad garākā metāla detaļa, kas ir pieskrūvēta pie riteņa ass, gluži vienkārši griežas iekšā palīgriteņa plastmasas diskā.

K Kaspars 21.07.2018

Lai būtu skaidrība, pievienoju vēl fotogrāfijas. Šajā gadījumā vienkārši fiziski nav iespējams uzmontēt palīgriteņus tā, lai velosipēda pakaļējais ritenis nekarātos gaisā.