www.sudzibas.lv 1a.lv 3 produkti no 1a, neviens neder

Atrisināta1a.lv - 3 produkti no 1a, neviens neder

Pasūtīju 3 preces no 1a.lv
Telefona aizsargstikliņu un 2 datora austiņas.
Stikliņš neder, ar atgriešanu čakarējas 100 gadus.
Pirmstam iegādājos dažādus telefonus, 2 portatīvos datorus un stacionāro datoru pa daļām liku. Viss kārtībā. Telefoni gan atnāca visi ne tādās krāsās kā pasutiju.
Vienas austiņas pārstāja darboties uzreiz pēc iegādes. Otras austiņas jau izpakojot nedarbojas.
Ņemot vērā to, cik ilgi "atgriež" naudu psr pirmo preci, ar pārējām negribu nervus beigt.
Līdz šim visas preces nāca labā stāvoklī, bet pēdējās 3 nekam neder. Esmu bez naudas un bez preces. Vairs 1a tiešām neiepirkšos. Iepirkos, jo šķita drošs variants. Dārgāk kā dažas alternatīvas, bet drošāk. Pareizi? Galīgi nepareizi.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.07.2018

Labdien,
Centāmies ar Jums sazināties telefoniski, diemžēl neveiksmīgi. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot brāķētu preci. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam brāķētas preces. Jāatzīst, ka katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nevar.
Darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu šo situāciju, pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību arī turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jurģis 30.10.2018

J