Uzdot jautājumu

Jautājumi

gaiģezers

kāda atieksme uzņemšanas nodaļā?

Turība

Sveiki!Lūdzu pastāstiet, kāda sir atsauksmes par Biznesa augstkolu ''Turība''Kādi tur pasniedzēji (cik stingri) utt..

J Jānis 24.05.2010
Komentāri 12 Izglītība

ARS Dr Egils Purmalis

Vai kadam ir nacies arsteties pie onkologa Egila Putmalja? Kadas ir atsauksmes?Vai kads var ieteikt labu neirokirurgu?

veikals KID PLANET

Кто- нибудь сталкивался с гарантийным обслуживанием в этом магазине? Давали вам гарантийный талон при покупке или ставили штамп на чеке?

Nordea bankomāti

Nesen noņēmu nelielu summu no Nordea bankomāta. Pārskatot onlain bankā savu budžetu, konstatēju, ka komisijas maksa ir 2.30LVL. Nodomāju, ka tā ir laupīšana, tā ka esmu Krājbankas klients, piezvaniju viņiem un prasiju, šamie teica, ka ar nordea viņiem nav nekādu līgumu un naudu izņemt vajagot citā bankomātā. Bet mans jautājums ir šāds - vai tad likumā nav kādu robežu par operāciju likmēm starp svešu banku bankomātiem? Jo šāda komisija ir neattaisnoti augsta.

GRP - darbs Care Farme - skotijā.kādas atsauksmes?

GRP - darbs Care Farme - skotijā.kādas atsauksmes?

Divasd reizes novelk no kartes pa vienu pirkumu!!

Ko man iesākt, ja man nav saglabājies čeks!

bērnu ķirurgs

Kadas atsauksmes par dr. Juri švekli?

Nometnes bērniem

Kādas atsauksmes ir par mirandas nometnēm? Vai droši var uz turieni sūtīt bērnu?

S Stella 29.04.2010
Komentāri 8 Ceļojumi

E-pasts

Nevaru atveert @one.lv .Taa kaa nevaru atveert savu e-pastu, tad atbildi suutiet pa telefonu Nr.26845968.Ar cienu -I.R.

I Iveta 29.04.2010
Komentāri 3 Internets

csdd

velos sakt macities braukt, vai man obligati jaiestajas autoskola lai iznemtu macibu tiesibas un cik tas maksa?

OCTA

Cik ilgā laikā pēc avārijas apdrošināšanas kompānijai jāizmakā OCTA?

palīdziet

Sveiki! Vai kādam ir bijis kāds sakars ar NIGĒRIJAS kredītdevējiem! Piedāvātās summas ir vilinošas un ar zemiem procentiem..

Bērnu ārsts Pārdaugavā (Botāniskā dārza rajonā)

Meklēju labu bērnu ārstu/ pediatru Pārdaugavā (Botāniskā dārza apkaimē) - varbūt varat kādu labu ieteikt, vai tieši otrādi - pie kā notiekti nevajadzētu?Man līdz bērniņa dzimšanai ir ~2mēneši :), tā ka pēdējais laiks sameklēt.

atvaļinājums

Darba devējs palika parādā divas nedēļas no pagājušā gada nopelnītā atvaļinājuma.Es gribu šogad izmantot likumīgi atvaļinājumu, bet darba devējs paskaidro, ka oficiāli nevaru paņemt šo atvaļinājumu. Viņš man piedāvā: divas nedēļas varēšu neiet darbā, bet saņemt darba algu par šo laiku. Cik tas ir likumīgi? Vai darba devējs var ar manu atvaļinājumu rīkoties kā grib?Kur es varu grizties pēc padoma un palīdzības, jo es tāda neesmu viena.Iepriekš pateicos!

D dzidra 20.04.2010
Komentāri 1 Izglītība

Breketes

Sveiki! Taisos likt breketes bet nezinu kur to varētu lētāk un labāk izdarīt!?Esmu daudz lasījusi par klīnikām kas breketes liekot nekvalitatīvi un ļoti dārgi!Vai kāds varētu padalīties pieredzē?un vai ir iespējams likt breketes kredītā?Paldies jau iepriekš :)

Valsts Nodarbinātības Aģentūra

Ar ko nodarbojas Paševicas privātbodīte, - Valsts Nodarbinātības Aģentūra pārējā laikā, kad neshēmo kārtējās korupcijas shēmas ?

Lattelecom (inets+Interaktiva)

Jautajums sekojosh,Veletos zinat vai Latvija var kko iesakt lai butu taisnigums.Situacija:Ir pieslegs Internets 2(lidz 8mb/s)(Bez TV ta ari ira)Nesen tika piesegta interaktiva TVInterneta atrums ir krities dubulta.(ar ieslegtu televiziju)Lattelecom atbilde:Tas ir normali ka televizija panem nost tadu atrumu.ja velaties atraku internetu, piesledziet "Internets 3".Ne liguma ne Lattelecom.lv nekur nav minets ka televizija pa 50% samazinas interneta atrdarbibu.Ligums par televiziju tika pieslegt...

G Girts 15.04.2010
Komentāri 6 Internets

par aviokompāniju Wizzair

Neiesaku izmantot jaunās aviokompānijas Wizzair pakalpojumus,ja vien jums ir dārgs jūsu laiks un nauda,labāk izmantot pārbaudītās!Š.g.13.aprīlī bija plānots reiss 19.20 uz Londonu(Luton)W6 671,kurš izlidoja ar 3 st.novēlošanos-iemesls bojāts priekšējais stikls.Tāpēc tika nokavēts autobuss,bija jāgaida vēl 8st.nākošais un papildus jātērē 60mārciņas un rezultātā nokavēta darba diena!

I Ināra 14.04.2010
Komentāri 8 Ceļojumi

переезд в Россию

Здртвуите!я гражданка России с постояным видом на жительство в Латвии.В мае выхожу замуж за россиянина и переезжаю в Питер.Скажите я могу сохранить вид на жительство