Uzdot jautājumu

Jautājumi

Bezdarbnieka pabalsts

Jautājums man sekojoš. Bezdarbnieka statusu ieguvu 18.12.2009, darbiniece, kura reģistrē, teica, ka uz VSAA nav jāiet. Tomēr aizgāju 28.12.2009. uz VSAA, kur biju šokā, ka man par šīm 10 dienām pabalstu nemaksās. Vai tiešām nevar neko darīt?Uz doto brīdi vērsos NVA, kuri man pateica, lai vēršos VSAA. Nu kārtējais futbols sākās. Es darbu jau esmu atradusi, bet žēl, ka godprātīgi esmu maksājusi nodokļus, un par bezdarbnieku kļuvu otro reizi (pirmā bija, kad sēdēju ar bērnu mājās). Vai ir man vērts rakstīt VSAA?

D Dace 01.02.2010
Komentāri 4 Pārējās

kreditfirmas

vai tik man liekas bet latvija manuprat ir paradijusas firmas kas tiek nodibinatas it ka par sms kreditkompanijam bet neko neizsniedz tik iekase komisiju? piem goldcredit.lv viasms.lv vai startcredit.lv mmscredit.lv un ta apm!

Nodarbinātības Valsts aģentūra

Kā jūs domājat, vai tas ir normāli, kad tikai nedaudzi uzņēmumi- firmas, neizprotamu apsvērumu dēļ, saņem darbiniekus uz 3 mēnešiem- par kuriem maxā naudu, arī tam atsūtītajam - maxā stipendiju - NO KURIENES? No NODARB, VALSTS AĢENT. !!! Tāpat, nevienam neizprotamie kursi, kuros tiek tērēti miljoni, Un tas viss tikai tādiem uzņēmumiem- kuriem tur ir nodibināts kārtīgs BLATS !!!! Tā ir prātam neaptverama tirgus kropļošana, un pat pirmklasniekam skaidrs- nenormālākā korupcija.. Vai finansu ministrs negribētu painteresēties, kam aizplūst tie miljioni, no tik nepieciešamās ES atbalsta naudas ?

Знахарка

Люди отзовитесь!!!Не подскажите может кто знает.В Юрмале есть знахарка Луция, может кто знает телефон или адрес??? Вроде слышал давно что, она сама умерла но осталась ее дочка принимать людей?! Подскажите пожалуйста. Очень надо!!!! ( Или подскажите проверенную знахарку, целительницу другую).

darba iekartosanas agenturas

Sveiki vai kads zin kaut ko par darba iekartosanas agenturu avotu iela 1 riga. vai ir uzticama vai ne? nevaru atrast starp licencetajam tapec jautaju kadam varbut ir bijusi daroshana. ?

Krāpniecība

Atcaucieties cilvēki,kurus ir apkrāpis vai izkrāpis naudu Edgars Gotfridsons!!!

darbs uk

Vai kadam ir bijusi darisana ar darba iekartotaju VIKTORU, kurs atsaucas uz GAP PERSONNEL

Vai pedeja laika,kads ir braucis stradat caur firmu GPR

Lasot komentarus,mati celas stavus! Gribetu zinat vai tiešam ta ir ka stasta! Man piedavaja braukt,uz spraģeļiem! Kada ir situacija tadag tur,paldies .........

A Andris 23.01.2010
Komentāri 1 Ceļojumi

stamotalogija

Ne dumal chto v Rige problema najti stomatolaga ,skoljko ne pishi kak ob stenku golovoj,nu izveniajusj,provincija ,znachit bude iskatj v Litve ili v Estoniji)))

расторгнуть договор

Меня обманула КОМПАНИЯ LIVAS, я хочу расторгнуть договор.Но не могу найти по какой причине я могу это сделать, но обманули довольно сильно, подвязав к себе на 2 года.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛЛУЙСТА!!!!

Pieaugušu bērnu parādi

Pienāca zvans, ka manam pilngadīgajam dēlam ir 2 parādsaistības, zinu, ka viņš ņēma SMS kredītu un Openkredītu 50 Ls, tas bija novembra mēnesī. Tagad zvanītāja informēw, ka parāds ir 120 un 119 lati katram. Vai šos parādus var ignorēt???

Vozvrat nalogov

Mozhet kto znajet. Jesli ja vozmu spravku s raboti, gde budet ukazano, chto kursi, korotije ja prowla v avtowkole na kat. B, bili nuzhni dlja raboti, mne vernut chastj deneg za uchjobu?

У кого требовать возврат денег?

На рынке была фирма,которая торговала одеждой,я купила брак,ничего возвращать мне не собирались,я жаловалась в центр защиты по правам потребителей,мне пришло решение,что фирма обязана вернуть мне деньги,но теперь этой фирмы на рынке нет,где мне их искать и у кого требовать возврат денег?

Cik jāmaksā par līguma lauzšanu ar Lattelecom TV?

Nopirku virszemes TV dekoderu un palietoju 5 mēnešus. Sapratu, ka vēlos labāku kvalitāti un vairāk kanālu, tāpēc vēlos pāriet pie cita operatora. Man ir noslēgts līgums uz 2 gadiem ar Lattelecom, taču nekur viņu mājaslapā nevarēju atrast, cik liels ir līgumssods šādā gadījumā, ja es laužu līgumu pirms tiem 2 gadiem? Kādam ir pieredze?

kritiens

Pastāstiet lūdzu ko darīt, ja esmu nokritusi uz slidenas vietas un sasitos, kam var sudzeties un kādas darbības ir jāveic.

I ilona 18.01.2010
Komentāri 3 Pārējās

stamotologija

Posovetujte gde v Rige kachestvenno plombirujut i vstavliajut zubi,konechno ne v kosmicheskih cenah .Spasibo.

Deguna korekcija

Vēlos, lai padalāties pieredzē tie, kuri taisīja deguna korekcijas jeb rinoplastikas operāciju Latvijā! Interesē pie kā taisījāt un atsauksmes. Un nevaru nekur atrast cik maksā deguna korekcija pie Zaržecka? Lūgšu nenovirzīties no tēmas! ;] Paldies! ;]

Dermatologs

Скажите пожалуйста в зиепниеккалнской поликлиники есть хороший дерматолог...Или посоветуйте если знаете хорошего, нужна срочно помощь...Спасибо

Dzeramā ūdens transportēšana

Vai ir kāds cilvēks, kas zina par dzeramā ūdens transportu - temperatūru, kāda veida tilpnēs tiek transportēts, cik ilgi, kādso apstākļos - kā tas vispār notiek Latvijā?

darbs SIA Vaide

kadas ir jusu domas par so firmu? varbut kadam ir darba pieredze ? jo vini jau gandriz dadu mekle sekretari. Vai tad tik gruti atrast cilveku? ir verts versties?

A axa 12.01.2010
Komentāri 2 Karjera / Darbs