Nordea bankomāti

Nesen noņēmu nelielu summu no Nordea bankomāta. Pārskatot onlain bankā savu budžetu, konstatēju, ka komisijas maksa ir 2.30LVL. Nodomāju, ka tā ir laupīšana, tā ka esmu Krājbankas klients, piezvaniju viņiem un prasiju, šamie teica, ka ar nordea viņiem nav nekādu līgumu un naudu izņemt vajagot citā bankomātā. Bet mans jautājums ir šāds - vai tad likumā nav kādu robežu par operāciju likmēm starp svešu banku bankomātiem? Jo šāda komisija ir neattaisnoti augsta.

V Valdis 12.05.2010

Atbildes (4)

H harijs 12.05.2010

Krīze,- ne tikai valsts laupa, bet arī bankas.

L linda 14.05.2010

Jālasa bankas cenrādis, tur jābūt norādītai komisijas maksai par izņemšanu citu banku bankomātos.

B Baņkieris 15.05.2010

lasiet līgumu un bankas cenrādi.
Jebkurai bankai ir cenrādis, cik viņi ņem komisijas maksu par naudas izņemšanu no svešas bankas bankomāta.
Ir iespējas, kā nemaksāt komisijas maksu:
1) - izņemiet naudu tikai savas bankas automāta;
2) - ņemiet naudu no tādas bankas automāta, kurai ir līgums ar jūsu banku par bezkomisijas naudas izņemšanu.

Zinu ka ar Krājbankas izdotu karti bez maksas naudu var izņemt Swedbankas, SEB bankas automātos.

E edmunds 17.05.2010

Ja valsts savos likumos sāks atrunāt visādas muļķības un sīkumus, tad tie likumi simtiem dienā būtu jāizdod. Normāli cilvēki sākumā domā, pārbauda, pēc tam dara. Tie, kuriem galvas nav, maksā komisijas. Un tad nebrīnies. Valstij nav jādomā tavā vietā, draudziņ.

Pievienot atbildi