Uzdot jautājumu

Jautājumi

SIA VERNE

Vai ir kāds strādājis vai strādā firmā SIA VERNE ?Piedāvā darbu celtniecībā holandē,intersē kādi tur darba apstākļi, algas un tt.

I Ingus 26.02.2010
Komentāri 1 Būvniecība

darbs sia verne

Interesē atsauksmes par celtnieka darbu firmā Sia Verne.

E-mācības Turībā

Vai kāds varētu padalīties ar savu pieredzi, kā ir mācīties tālmācībā Turībā, vai šī sistēma labi funkcionē?Vai pasniedzēji atbild uz uzdotajiem jautājumiem? Vai ir kādas problēmas vai nav??? Paldies jau iepriekš!

L Laura 24.02.2010
Komentāri 5 Izglītība

likumiba

Veikalā prasa parakstu ,ka atbrīvošanas gadījumā ERGO karte jāatgriež .Karti saņemot ir paraksts par to ,ka tas ir kompānijas īpašums.Vai tas ir likumīgi ?Ja jau vajag kādu izmest ,tad likumīgi ,bez šantāžas .

APREIKINS

Sakiet lūdzu ko lai es iesaku,darba devejs partrauca darba attieciebas uz savstarpejo vienosanos 2009.gada 15.decembri apreikinu un algu neesmu sanemis ,nesen uzzinaju kad uznemums paslidinats par maksat nespejigu.Kad sazinos ar direktoru izsmelosas atbildes nav un skaidro,kad so naudu diez vai sanemsu,bet par 2009gada izsniektaja no darba paziņojumā par algas nodokli ta summa jau ir ieksa.

M Maris 22.02.2010
Komentāri 1 Būvniecība

ja esmu pasutijusi bileti uz martu ar Raynair,bet neatnak uz e pastu?

sakiet ludzu ko lai daru ja esmu pasutijusi lidojumam ar Raynair bileti bet bilete nav atnakusi uz manu e pastu? Cik ilga laika tiek atsutita bilete izprintesanai?

I Ieva 20.02.2010
Komentāri 6 Ceļojumi

tera.lv

kādas ir atsauksmes par šo internet veikalu?

R Raikonen 19.02.2010
Komentāri 13 Internets

tele2 mobilais internets

Tagad lūdzu konkrēti-vai kāds to lieto?Kādas atsauksmes? Man doma ņemt tādu,pieslēgt pie portatīvā.

Nodarbinātības Valsts Aģentūra ???

Ar ko nodarbojas šī iestāde ? Vai tiešām viņi rīko šoferu kursus strādājošajiem, pilnīgi par brīvu , to Valsts var atļauties ?

neizmaksā algu un par neizmantoto atvaļinājumu

Aizeju no darba pēc savās gribas.Pēdējā darba diena piektdiena, izsniedz nodokļu grāmatiņu un paziņojumu par IIN.Pirmdien jau strādāju jaunā darbā.1.Algu un par neizmantoto atvaļinājumu šajā dienā neizmaksāja.2. nodokļu grāmatiņā svītriņas nodokļa vietā un algas vietā, taču grāmatveža paraksts ir un strādāts no 04.01-12.02, pie tama paziņojumā par IIN norādīts ieturētais nodoklis un alga.P.S.Aizgāju no valst s iestādes, ministrijas

pravila vozdenija

Gde ja mogu kupit knigu o teoriji vozdenija v velikobritaniji

Proline-D datoru servis.

Nu ir tads jautajums .Es iedevu datoru remonta sai firmai un tas bija 18.12.09un vini teica ka par diagnostiku bus maks 15-20 LS un runa bija ka dators bus gatavs uz pirmajiem gada menesiem(2010 gada) bet ka nezij ta nebij zinas no viniem tad es apciemoju vinus un vini saka kautko darit tikai tad un vakar man bija tad s zvans no vinu puses ka datoru nevar sataisit un jums bus jamaksa 25.ls bet un ka viniem tur slegums bet es nesaprotu kapec man butu jamaksa tie 25 .ls ja bija runa par 15 - 20 un vel man vaidzeja gaidit 2 menesus gandriz ko es varu darit?

G Gatis 11.02.2010
Komentāri 3 Datori

Atsauksmes par SIA Efija2

Vēlos uzzināt vairāk par uzņēmumu SIA Efija2, vai kāds/a ir saskāries ar šīs firmas 'plusiem' un 'mīnusiem'?

A aiga 11.02.2010
Komentāri 2 Tirdzniecība

Vai kāds ir iepircies šaja veikalā? Es veicu pasūtijumu,samaksāju...tad attapos,ka paciņu sūta laikam no UK. Un no UK arī man zudušas paciņas no cita veikala.Tagad gaidu,kas būs...

laiki

Labdien ,veletos uzinat kados laikos iet busins uz Rīgu no Rēzeknes ,piemēram 12 februāri?

autoskolas

Labdien! Gribu iesākt macīties autoskolā. Vai kads var pateikt cik aptuvēni tas varētu izmaksāt un ieteikt kādu autoskolu?

Cobrey farm

vai kads ir stradajis Anglija, ferma Cobrey farm?vai ir jega uz turieni braukt?kadi tur sadzives apstakli?

alimenti

Ja v dannij moment rabotaju v UK ,so mnoj prozivajut nesoversenoletnie deti,ja razvedena i polucala alimenti ot gosudarstva,t.k bivsij muz ih ne platil,i vot teper ja polucila pisjmo ot sudebnogo ispolnitelja kotorij soobscaet cto alimenti bolse ne budut platit v svjazi s tem cto ja prozivaju na dannij moment ne v Latvii,na kakom osnovanii ja bi hotela uznat i kogda viwel takoj zakon,u nas uze pol LV rabotaet za granicej i cto teper ne nado platit alimenti,a kuda smotrit komitet po zascite...

I irina 02.02.2010
Komentāri 4 Mūzika

Tele Media SIA

Vai kāds ir strādājis/strādā šajā uzņēmumā ? kādi + un -www.cv.lv viņu darba sludinājums: meklējam klientu konsultantustāv , jau vairāk par gadu , tad jau laikam tur kautkas nav kartība !kadi jūsu vertējumi ?

Посольство

Подскажите пожалуйста сайт ПОСОЛЬСТВА ТУРЦИИ В ЛАТВИИ!!!

A Andrejs 01.02.2010
Komentāri 0 Ceļojumi