Uzdot jautājumu

Jautājumi

zoba sapes

Jus izrakstat ceku lai samaksatu banka?.Vaj jasamaksa uz vietas ?

kredit

Pasakiet ludzu,ta ir taisniba,ka pec informacijas ar e-mail-var sanemt aizdevumus no [slēpt]@inbox.lv

Unastyle skola

Sveiki.Vēlējos dzirdēt atsauksmes par Unastyle skolu.Konkrētāk-vizāžistiem.Vai ir kāda/s ,kas beidzis šo skolu? Vai ir vērts iet mācīties? Kādas perspektīvas? Ko ieguvāt?Vai pēc programmas beigšanas,ir iespēja strādāt šajā jomā?paldies!

parādi

Vai iespējams uzzināt, vai es neesmu kādā no parādnieku firmu sarakstiem. Paskaidrošu. 2006.g. biju Tele 2 kliente-- tikai zelta zivtiņa. Es no tās atteicos, pārgāju uz LMT.Šobrīd formēju līgumu , izrādās Tele2 man ir parāds Ls 7.00. Kā , kur radušies šie 7 lati parāds noskaidrot vairs nevar, bet kāpēc mani nebrīdināja jau 2006.gadā , vai vienkaārši atsūtot vēstuli, jo dzīvokli nomainīju tikai 2009 gada janvārī. Nācās nomaksāt.

Kazas

Vai ir iespejams izlaicigi apreceties par naudu

A A. 16.11.2009
Komentāri 1 Drošība

vienaldziba

Vai tiesam nevar kaut ka kontrolet arstus?Kur lai rakstu sudzibas?Rezeknes veselibas aprupes centrs ir loxiem,tada vienaldziba,pilnigi uzsplaut par tevi,un tavu slimibu un sapi.Kad zvani ko jautat,tad vai nu rupji atbild vai noliek klausuli,sakot ka vini neko nevar padarit.Un tas nemot vera ka esmu gatava maksat,bet vini negrib sutit ne uz kadam analizem un aparatiem.

un manu delu ir redzejusi rbus alergalogi

manu delu ir redzejusi vismaz 10alergalogi.un paslaik esam arzemes kur manu delu uzrauga arzemju arsti.un zinat viss tas+ pats kas latvija ja tev nav naudas ko iegrust kadam d..... tad neviens nekustina pat pirkstu........,latvija vareju iedot kukuli arstam un tad vel arsti nolaiz rokas....ludzu pasakat tad man to arstu kurs nav redzejis manu delu rigas slimnica,un jums nak prata jokot.man gan nee,jus zinat cik vinam gruti,ka vinam sap.un ka man sap,ka cilv eki nesaprot n ka var domat ka nevedu...

berns ar alergiju.manam bernam tiesam ir problemas.

luk tam pedejam komentetajam velos pateikt,ka var rakstit tadas stulbas atbildes,ja mans delins tiesam mokas,ludzu kas velas redzet kads izskatas mans delins diendiena rakstat z e mail adresi [slēpt]@delfi.lv,es varu paradit dela bildes.ka var jums nakt prata ka es varetu jokot par savu mazo delinu.pedejam komentetajam nav smadzenu manuprat.

Naudas atgriešana no Credit Union

Pirms 4 gadiem, tika ieguldīta noteikta naudas summa iekš Credit Union (Credit Union Group S.A.) Pirms gada tika atsūtīta A4 formāta vēstule ar visiem papīriem, ieguldītās naudas konta info (naudas plūsma utt.) Kopā kādas padsmit lapas. Esmu mēginājis sakontaktēt CU pa e-mail, lai palīdz ar naudas atrgriešanu(refund), kas īsti jādara, kāds info un kādas lapas jāizpilda un jāsūta atpakaļ [slēpt]@crunion.com), bet atbildes nav jau vairāk kā mēnesi.Varbūt kāds ir saskāries ar šo kantori, un ir...

Ģimenes aptiekas karte

Man jau vairākus gadus ir Gīmenes aptiekas karte, kurai termiņš ir līdz oktobrim. Pagājušājā gadā man oktobrī neiedeva atlaidi, jo nebija uzrakstīts lūgums kartes derīguma termiņa pagarināt. Šogad jau savlaicīgi uzrakstīju oktobra vidū lūgumu pagarināt kartes lietošanas derīguma termiņu. šodien eju uz aptieku, atkal man nedod atlaides, neesot uzrakstīts lūgums. Tā arī man atlaidi neiedeva - gribi pērc zāles, gribi nepērc. Jautājums - kāpēc?

M Mārīte 10.11.2009
Komentāri 2 Pārējās

Western Union

Man atnāca uz e-pastu vēstule kur rakstīts ka esmu laimējis 10,000ls kautkāda "Western Union KAMERŪNA Ziemassvētku iepakojumā". Vai tā varētu būt taisnība, vai ari kautkāds naudas izspiešanas veids?

berns ar sausmigam alergijam

manam puisitim ir sausmiga alergija uz visu kas salds.tad vel uz visiem piena produktiem,tad vel uz mikstajam mebelem,paklajiem uz majas putekliem.un vel ja mans bernins ed graudu izstradajumus tad vins pless sevi visu lidz asinim,vai mums nepienakas grupa?mes jau mokamies kops dzimsanas puikam 2gadini.puisitis man piedzima 1,440gr neiznests un lidz mums iet tas drausmigas alergijas itka,berns nevar but ar tiru adinu bez sistemu palidzibas.man jau nav vairs speka.vai kads var ieteikt ko...

Ires liguma lausana Uk

Lugums palidzet ar gudru un sapratigu padomu...Ko darit un ka pareizak rikoties sada situacija, kad ir parakstits ires ligums pirmdienaa...mantas tika parvestas uz jauno majokli, taja pasa diena, vakara tika konstatets, ka maja ir "bedbugs", blaktis.... +vel visadi apgrutinajumi..Tiklidz konstatejam kukainus, pazinojam agenturai...nakamaja diena atnaca izpust indi, atteicamies dizvot taja maja, uzraxtijam pamatotu vestuli agenturai..Mantas nostaveja 2 dienas, 3diena mantas parvedam uz citu...

Aizdevums

Varbut zinat kadu kas man paris dienu laika var aizdot 2000 LVL, kas nepieciesami esoso kreditsaistibu segsanai?

namu pārvalde

Naš dom hočet ujti ot organizacii, kotoraja nas obsluživaet. "KSA māju serviss". No mi ne znaem- kuda ujti. Ne hočetsja snova popastj v plohie ruki.Požalujsta, esli kto-to DOVOLEN svoim domoupravleniem, podelitesj informaciej. Zaranee spasibo.

обхозяйствование

Наш дом хочет уйти от фирмы, которая нас обслуживает " KSA māju serviss ". Но мы не знаем - куда уйти. Не хочется снова попасть в плохие руки. Пожалуйста, если кто-то ДОВОЛЕН своим домоуправлением, поделитесь информацией. Заранее спасибо.

izdevīgums

pasakiet taču kāds,ko ir izdevīgāk ravēt puķes,vai kartošku ja no kartoškas ir labsajūta tikai 2 stundas,vai puķes no kurām ir skaistums nedēļu?

Vai vel kādam tā ir gadijies?

Viss nopietnakais sākās pagājušā gada 2.septembrī,kad man traumu institūtā uztaisjija operāciju mugurkaulā.No tās reizes man džinkst kreisajā pusē galva,pēdējā laikā novērojama izklaidiba un dezorientācija,dažreiz līdzsvara traucējumi.Vispār mana labā atmiņa sākusi mani pievilt.Nu labi,par atbalsi ,ko nopirku nestāstīšu,nav svarīgi... Vakar braucu majās un pekši nesapratu,kur atrodos.Navigators rādija kādus 9km līdz majām... Ko darīt šādā situācijā?Vai alkohols varētu līdzēt,es domāju pa 50...

Zobu balināšana

Tā ir norm cena 100 -140 Ls? Vai tie līdzekļi, ar kuriem balināt mājās pats, ir tikpat iedarbīgi, kā balinot pie zobārsta? Varbūt kāds var ieteikt Jelgavā, kur labāk to darīt (zobi diezgan tumši, lai gan nesmēķēju, kafiju tēju dzeru 2x dienā)

skandāls

tā meteorīta krišana bija TELE2 triks,bet ļaudis mēļo ka tā kāpšana vanšu tilta pilonā esot LMT.reklāma kur cilvēks izmisīgi meklē tīlkla zonu,jo viņam nav LMT pieslēgums.

J jurka 27.10.2009
Komentāri 7 Reklāma