Proline-D datoru servis.

Nu ir tads jautajums .Es iedevu datoru remonta sai firmai un tas bija 18.12.09un vini teica ka par diagnostiku bus maks 15-20 LS un runa bija ka dators bus gatavs uz pirmajiem gada menesiem(2010 gada) bet ka nezij ta nebij zinas no viniem tad es apciemoju vinus un vini saka kautko darit tikai tad un vakar man bija tad s zvans no vinu puses ka datoru nevar sataisit un jums bus jamaksa 25.ls bet un ka viniem tur slegums bet es nesaprotu kapec man butu jamaksa tie 25 .ls ja bija runa par 15 - 20 un vel man vaidzeja gaidit 2 menesus gandriz ko es varu darit?

G Gatis 11.02.2010

Atbildes (3)

G Garāmejot 13.02.2010

Ja Tu rakstītu bez kļūdām, tad varētu saprast Tavu sāpi.
Gan jau, ka kaut ko nestāsti līdz galam. Droši vien, kamēr šie iztīrīja Tavu datoru no kartupeļu mizām... Un tad ieraudzīja, ka tur nav ko remontēt...

H harijs 13.02.2010

Nesataisīja nemaksā! Griezies patērētāju biedrībā. Diagnostika netika veikta Tavā klātbūtnē ,tātad nebija.

E ervi 14.02.2010

Es izmantoju IT uzņēmumus kuros neņem naudu par nepabeigtiem darbiem. Arī diagnostika ir nepabeigts darbs. Ne jau diagnozes mums ir vajadzīgas , bet rezultāts. Diagnozes vajag pašiem meistariem. Tāpēc izvēlaties uzņēmumus kur par tukšu gaisu neliek masāt

Pievienot atbildi