Uzdot jautājumu

Jautājumi

par darba kaitīgumu

Strādāju medicīnas iestādē, saņemu procentos piemaksu par kaitīgumu. Vai man pienākas papildus dienas pie atvaļinājuma ? Otrs jautājums cik stundu darba laiks 7 vai 8 stundas. Kādreiz pie kaitīga darba skaitījās 7 stundu darba diena. Kā ir tagad ? Paldies. Ar cieņu Lilija

bezalgas atvalinajumi

cik tiesigi ir vaditaji spiest,lai darbinieks nemtu bezalgas atvalinajumu.tiko sieva ies darba no bernu kopsanas atvalinajuma un jau pec paris menesiem jaiet bezalgas atvalinajuma uz menesi.

O oskars 19.03.2010
Komentāri 3 Izglītība

inserviss group kredit

umerla moja mama,ostaviv dolg v inserviis group na svojo imja.skazite,etot tolg anulirujetsja v svjazi so smertju cheloveka?

Ceļojumu aģentūras.

Labdien.Vai kāds nošejienes var padalīties ar informāciju par aģentūru "LAIMTURE", kādas atsauksmes par ceļojuma organizēšanu.

Kam te negaršoja ZIF pankūks :D

Kam te negaršoja ZIF pankūks :D

Lauzt darba līgumu

Vēlos lauzt darba līgumu ar esošo darba devēju, jo ir atrasts labāks darbs un atalgojums.Vai varu to izdarīt, negaidot mēnesi?Kāds likuma pārkāpums var būt pēc tam sagaidāms?Vai tas tik vienkārši var notikt?

контроль в Rigas Satiksme

Народ скажите пожалуйста что делать если контролёр в жёлтых жилетках поймал меня на там основании что я не зарегистрировал свой э-талон?Я хотел зарегистровать когда увидел контролёров но водитель заблокировал аппараты. Котролёр сказал ждите вызовем полицию...Что полиция мне сделает? Как не заплотить штраф, и как получить э-талон от контролёра обратно?

tvt

почему непоказывает 1 канал орт

A aleksejs 16.03.2010
Komentāri 0 Reklāma

Sia "Verne"

Мне предлогают работу в фирме Sia "Verne". Кто сталкивался или работал в означенной фирме- отзовитесь ! Очень интересует условия труда и оплата !

Par TV paketi

Labdien!Jau kādu brīdi netiek rādīts kanāls TV 1000 Upeslejās. Vienīgais kanāls, kas rādīja normālas filmas. Pārējos visos kanālos, izņemot 5 Latvijas kanālus, tiek rādīti bojeviki. Vai šī kanāla rādīšana atsāksies, jeb jāatsakās no IZZI pakalpojuma? Ar cieņu,Guntra no Upeslejām

izzi

Vai, kāds var pateikt par IZZI marta akciju. kura notika no 08.-10.03.2010. Akcija: internets-kabeļtelevīzija-gigitālā+dekoders bez maksas?

īres maksas celšana

Man ir tāds jautājums! Vai pilsētas Dome drīkst celt īres maksu no 35.uz 50.sant.kvm? Runa ir par Salaspils Domi.Pats dzīvoju Rīgā,man īres maksa ir 35.sant.Kur varētu painteresēties par šo jautājumu?

Aizvainojums

Labrīt!Vakar saņēmu savā pasta kastītē zīmīti ar šādiem vārdiem:невзрачное личико и плохая фигура многим женщинам помогли попасть в рай! Mani šie vārdi ļoti appbēdināja un aizskāra, jo es nevienu neesmu apvainojusi, lai saņemtu ko tādu . Zīmite bija rakstīta uz parastas rūtinu lapas ar zilu tinti. Vēlos noskaidrot, ka man rikoties un cik liels sods ir sim rakstitajam? Paldies par atbildi jau ieprieks :)

boomtime

Zdrastvujte.Podskazite cto delatj???sin(8let) NA RAZVLEKALSJA na bomtaime po svojej gluposti na 283 lata? jesli voobse neplatitj?

N natalja 05.03.2010
Komentāri 5 Internets

О налогах

Добрый день! Очень нужен совет. проблема в следующем: человек никогда не работал ,в 2009 году,в фирме N , но сейчас он узнал что у него возникли проблемы в VID из-за чёго что у него был непонятно какой доход от этой фирмы N. ни один из номеров этой фирмы не является действующим. Как поступить? И где искать решение проблемы? Заранее спасибо

ka r'ikotes

Ko dar'it ja firma jau menesi nevar izmaksat galigo aprekinu baro tikai ar solijumiem Firma ir sia icer bullu iel'a 4345

A Aivars 03.03.2010
Komentāri 4 Pārējās

Laipa grupa

Vai kāds gadijumā strādā šajā kompānijā?Kādas atsauksmes?

koli4estvo wtuk v upakovke

obrawaete li vnimanie na to skoljko v pa4ke 4aja, dopusmim, paketikov 4aja gde napisano dolzhno bitj 25 wtuk?! a na samom dele ix 24.... v pa4ke ribnix palo4ek dolzhno bitj 10 ( eto napisano na upakovke) a ix vsego 9..... ???? kto nibudj stalkivalsa?!

Internets

Podskazite stoit li podklucat internet Lattelekom OPTIKA 100 mbits?Cto horowego i u kogo esli on estj skazite kak rabotaet????

A Andrey 26.02.2010
Komentāri 4 Internets