izzi

Vai, kāds var pateikt par IZZI marta akciju. kura notika no 08.-10.03.2010. Akcija: internets-kabeļtelevīzija-gigitālā+dekoders bez maksas?

L lude 11.03.2010

Atbildes (4)

I inka 13.03.2010

...tikai ne izzi....ar rēķiniem viņi kļūdās visu laiku...vakar pat biju pie viņiem birojā...atnāca rēķins 60 lati...izrādās kļūdījās par 34 latiem...inets lēns..es nožēloju jau 100 reizes.ka aizgājām uz viņu kompāniju..atbildību nenes ne par ko..

K Klient 13.03.2010

Tiešām, tikai ne izzi, mēsls visnenormālākais. Nenožēlo ierīkošanas naudas kam normālākam.

A apis 14.03.2010

Nem labak lattelecom, izzi vienas problemas

K katarina 15.03.2010

tiešām, tiešām, tiešā, tikai ne IZZI. Nepareizi rēķini, slikta pakalpojumu kvalitāte (pēdējā mēneša laikā kabeļtelevīzija atslēgusies reizes 17-tieši vakar 11X. Tagad visa info ir tikai arābu valodā. Vienas vienīgas problēmas ar internetu, pēc bojājuma pieteikšanas man nelaipni paskaidro, ka maksāšu pati, bet pats meistars jāgaida 3-4 dienas (iepriekšējo reizi bija atstiepis bojātu modēmu. Pat līgumu pārformējām 3x, pēdējais līgums netika reģistrēts datu bāzē un visus pakalpojumus atslēdza. Bardaks baisss... serviss nekāds, attieksme augstprātīga. Ļoti nožēloju

Pievienot atbildi