Uzdot jautājumu

Jautājumi

yess.lv

Vēlos atsauksmes par jūsu pieredzi ar šo firmu darbā ārzemēs!

G gaga 25.08.2010
Komentāri 6 Ceļojumi

riman

Sveiki es iestajos skola Riman par edinashanas pakalpojumu specialistu. man ir jautajums es esmu lasijusi daudzas diskusijas un daudzi raksta ka shi skola nav no labakajam, ka attieksme ir briesmiga un materiali visi pasham ir japerk, ta ir?ko jus domajat par sho skolu?

V Violeta 25.08.2010
Komentāri 1 Izglītība

Valodu kursi

Septembrim tuvojoties, meklēju angļu valodas kursus Rīgā. Varbūt kāds pēc pieredzes var kaut ko ieteikt? Vai tieši otrādi neieteikt. Paldies jau iepriekš.

S Sigita 23.08.2010
Komentāri 1 Izglītība

Autoskola Mustangs- miljoniem Dāvanu kartes ?

Visi interneta portāli pārpildīti - ar autoskolas Mustangs Dāvanu kartēm. Varbūt kāds var atmaskot šo afēru ?

Ilgtermiņa ceļojumi uz ASV?

Labdien gribetos uzzinat no tiem kuri ir braukusi uz ASV vaj no tiem kas vispar zinat kaut ko par braukshanu uz Ameriku. Vaj mums ir vajadzigas kadas vizas apmeklejot ASV? Cik ilgi mes varam tur palikt? Jo cik es sapratu ka turists tu var tur palikt ne vajrak par 90 dienam un velak jums jaatgriezas majas. Bet ja es gribetu tur palikt vajrak neka gadu ko tad man darit? Jo es tur braukshu pie sava drauga neka darbiniece bet ka apmekletaja . Vienkarsak butu patejkt ka es tur gribu palikt uz ilgu lajku bet ne ka darbiniece kas man jadara laj es tur varetu palikt uz ilgu terminu ne mazak par gadu ?

E Eva 18.08.2010
Komentāri 1 Ceļojumi

sudziba

kadas ir atsauksmes par agenturu Roberto Mac LTD,agentura ir Anglija

Par preces atgriešanu.

Es no Jums esmu iegādājusies Masāžas krēslu (slim) līzingā 2009.gada jūnija mēnesī. Ir turpmākas grūtības maksāt tekošos maksājumus. Vai ir iespējam Jums atgriest krēslu, kaut vai nesaņemot atpaķaļ samaksāto naudu, lai nevajadzētu turpmāk veikt maksājumus. Ja nē, tad kādas vēl ir iespējas?

Atsauksmes par biznesa ideju konkursu "Ideju Kauss".

Kādas ir Jūsu atsauksmes par biznesa ideju konkursu "Ideju Kauss"? Vai esat tajā piedalījušies, vai ir piedzīvota kāda vilšanās (nerunājot par to, ka noraidīta pati jūsu biznesa iecere)? Personīgi man ir dalītas jūtas: no vienas puses apsveicama iespēja ideju gjenerēšanai, no otras puses- saņemts ļoti virspusīgs un aprobežots to izvērtējums (tik pat labi es savu ideju varētu aprakstīt kādā interneta forumā, un saņemtie komentāri, iespējams, būtu lietderīgāki par "Ideju Kausa" ekspertu sniegumu). Varbūt šis konkurs ir aizsegs ideju nosmelšanas iespējai kādai trešajai personai par labu?

Biznesa augstskola ''Turība''

Sveiki!Man interesēdazī jautājumi par šo skolu.Cik stingri ir pasniedzēji, vai ir iespēja visiem nolikt eksāmenus, kādi ir kritēriji par iestāšanos? (par visām fakultātēm)Vai uzņem ari tādus kuriem valodas nav stiprā puse?Ja man visur ir E limenis, vai uzņems?

J Jānis 15.08.2010
Komentāri 4 Izglītība

Air Baltic rokas bagaza

Sen neesmu lidojusi ar AirBaltic, tapec nezinu, cik strikti vinji ir parbaudot pasazieru rokas bagazu? Vai vienmer liek likt uz svariem vai arii tikai tad, ja izskataas pa lielu/smagu? Man ir biski vairaak par 10kg svara zinjaa, bet negribas to paris kg delj maksaat papildus par somu. Viss, ko var, tiks salikts kabataas/uzvilkts muguraa/tiks turets rokas, :)))), bet vienlga par smagu. Lidosu no Gatwikas uz Rigu. Paldies par atbildem!

? ?????? 10.08.2010
Komentāri 9 Ceļojumi

par credit.24 un vivus.lv

Sveiki,vai kādam ir pieredze ar kredītkompānijām credit24 un vivus.lv?Iepriekš paldies:)

Par firmu

Vai kādam ir kāda informācija par firmu SIA"PROFNAT" (SIA"ProfMedLuxForm")? Esmu ieinteresēta viņu pakalpojuma izmantošanā. Varbūt kādam ir pieredze....

Veterinātārsts

Vakar, man bija gāja un redz notikums vietā Bulduri pludmale mala meža, neveiksmīga kaija nespēj lidot, kaija mugura bija asinis. man bija pieņemšu līdz kaija, brauc uz Asari, Asaru propress 2. man bija došu kaija, veterinātārsts bija īgns un nespēj izlabot kaija veselības stāvokli. viņš teica, ka "Kaija lai notiek iemidzināt, atpakal pludmale!" Kāpēc veterinātārsts neprot izlabor savalas putni, citu dzīvnieki? Kāpēc veterinātārsts saņemšu diplomdarbs prakse, bet neprot izlabot un izglabēt savalas putni un meža dzīvnieki???

S Sandris 07.08.2010
Komentāri 2 Dzīvnieki

econom.lv

ktoto sli6al o podobnom portale econom.lv? stoit li podavatj tuda zajavku ot lica firma v kotoroj rabotaju ili net?

S Sergejs 06.08.2010
Komentāri 1 Internets

Daugavpils Universitāte

Pastāstiet kāds, vai DU var iegūt kvalitatīvu izglītību ar reālām zināšanām un kā ir ar lekcijām vai viņas tiek pasniegtas latviešu valodā vai pārsvarā krievu?

L Liina 05.08.2010
Komentāri 6 Izglītība

gausums..

Manā uznēmuma iekšējo pārkapumu sadaļā,ir tāds punkts,ka '' gausībā'' ,man tas liekas jocīgi,bet par to var saņemt brīdinajumu ar ierakstu personiskā lietā,cik tas ir likumīgi?

Real Proff autoskola.

Labdien!Ko Jūs varētu teikt par autoskolu " Real Proff " ?

Atestāta oriģināls

Lieta tāda ka pirms kāda laika iestājos augstskolā. Pēc pāris mēnešiem radās problēmas ar veselību kā dēļ nācas partraukt mācības. Studiju maksa bija 1300 ls gadā un es noslēdzu līgumu ka maksāšu 2 daļās proti katru semestri pa 650 ls. Iestājoties skolā no manis tika paņemts atestāta oriģināls. Esmu samaksājis pusi no 650 proti 325 ls. Vēl 325 ls jāsamaksā. Tagad vēlos izņemt dokumentu orģinālu lai iestātos citā skolā bet man nedod. Saka ka jāsamaksā vēl 325 ls. Jautājums tāds vai viņi drīkst man nedod atestāta orģinālu?

A Artūrs 30.07.2010
Komentāri 3 Izglītība

baltas tiesibas

no cik gadiem var dabut baltas tiesibas

suņi

Vai aut kur Pierīgas rajonā var peldēties jūrā ar suņiem par to nesaņemot sodu. Var būt ir kādas citas ūdenskrātuves , atskaitot Daugavu, nu kur būtu tīrs ūdens un ne pārāk dziļš, ar lēzenu ieiešanu.

K KRANCIS 25.07.2010
Komentāri 1 Dzīvnieki