Uzdot jautājumu

Jautājumi

Настойки, ликеры!

Всем привет!Хотел узнать может кто знает, хочу купить НАСТОЙКУ,ЛИКЕР,ВИНО на змеях, или других ядовитых животных...Говорят очень полезная вещь... Раньше видел в магазинах но теперь просто как смело с прилавков эти напитки!!!!Пожалуйсто помогите))))Обычно продают эти настойки с кобрами в нутки бутылки!!!!

par krāpniecību

0.09.10. pasūtīju mēbeles ineta majas lapā accenta outlet. elektroniski saņēmu rēķinu, veicu priekšapmaksu. rēkinā norādīts, ka preci piegādās 2 nedēļu laikā. termiņš netika ievērots, man paskaidroja, ka ražošanā tehnika bija salūzusi, piekritu vēl nedēļu gaidīt, tad paziņoja: mašina aizgāja uz jūsu pusi, bet prece palika, nezin kā tas gadījās, lai pagaidot vēl nedēļu, es atteicos un iesniedzu elektroniski atteikuma iesniegumu 13.10.10., saņemu elektronisku atbildi pēc mana pieprasījuma, ka...

grafika.lv

Kāds ir sadarbojies ar grafika.lv!? Neatrodam ne viņu SIA nosaukumu, ne adresi - cik vien zināms, tā bieži mainīta Liepājas ietvaros.Kādam varbūt ir kāda informācija???

P pols 18.10.2010
Komentāri 3 Pārējās

Apsardzes Firma Skorpion

Vai tiešām ir tā ka tajā firmā nemaksā arī tagad ??? vienkārši izlasiju no citiem kas aptuveni pirms gada rakstija par to ..

J Jānis 18.10.2010
Komentāri 1 Drošība

Kam pieder?

Sakat lūdzu?Kam pieder vai kurš ir saimnieks garažām kuras atrodas Pērnavas ielā 44 vai Vārnu ielas 16 pagalmā īsti nezinu pareizo adresi.Kur var griesties pēc palīdzības lai atrast saimnieku?

kur meklēt palīdzību?

mums piekdien pieslēdza apkuri.Viss jau būtu ļoti labi un jauki,ja vien tas prieks nebūtu bijis tik īss!Pēkšņi tajā paša naktī notika siltumtīklos kaut kāda avārija(ne mūsu mājā),un tad apkure pazuda.Tad svētdien atkal atjaunojās apkure,bet ak vai!visā mājā(33 dzīv)vairs nav iespējams dabūt siltumu radiatoros.Pusei no dzīvokļiem atseišķos radiatoros siltums ir,citiem vispār nav.Ir atgaisots,ir saukti speciālisti ,gan no apsaimniekotājiem,gan siltumtīkliem.Viņi tik noveļ vainu viens uz otru,bet skaitītājs tik skaita uz priekšu.Kur mums griezties pēc palīdzības?

Par algam

Ludzams Sergeja kungam Scogolevam atmaksat naudu Bauskiniekiem par padarito darbu!!!!

Autbusi

Pasakat lūdzu, ko nozīmē ''ekspress autobusi'', jeb ekspresis, vai kas tāds, jo lasīju ka tie esot Rīgā bijuši bet vairāk nav un nesaprotu kas tie tādi ir...paldies

Meklēju

Kā var atrast tēvu kurš aizgāja no ģimenes pirms 15.gadiem?Kur es varu vērsties lai uzmeklētu cilvēku?Zinu tikai vārdu un uzvārdu-Juris Skračs.

M Meita 13.10.2010
Komentāri 3 Pārējās

MSC Latvia SIA

Labdien,Vai kādam ir kādi komentāri, atsauksmes par firmu MSC Latvia?http://www.msclatvia.com/Būšu pateicīga par informāciju.Paldies.

D Dina 13.10.2010
Komentāri 6 Pārējās

tarifi

sakiet ludzu cik leila iela 16 ir jamaksa par konteineru izvesanu menesi,mes esam 4 gimenes,cik katram sanak maksat

pirmstiesas bridinajums

man namu parvalde Kurzemes Nami atsutija pirmstiesas bridinajumu es stradaju viena pati ,civilvirs ir bezdarbnieks ir divas meitas ,griezos socialaja dienesta pan ir pieskirts trucigas gimenes status tas bus speka pec divam nedelam ,paradu palidzes dzest socialais dienests ko man darit ,ja tiks iesudzets tiesa ?ligumsots katru menesi sastada aptuveni 40.00 vai tas ir taisnigi?

Rīgas 1. privātā vidusskola - Atsauksmes

Atsauksmes Gribētos uzzināt atsauksmes par Rīgas 1. privāto vidusskolu, kas labs, kas slikts...

S skolnieks 06.10.2010
Komentāri 30 Izglītība

трудоустройство

есть ли какая информация по трудоустройству на фабрику Vion

datora diagnostika

Ļaudis, iesakiet lūdzu labu firmu datora diagnostikas veikšanai!

V ViktorijaB 29.09.2010
Komentāri 4 Datori

Zilais Duršlags

Labs vakar ieliku jautājumu par to kur tad palicis šis ''smieklīgais'' attēls bet kas to būtu domājis Sūdzības lv izņēma ārā šo jautājumu:D Nez kāpēc?? Varbūt pasi dabūjuši pa biksēm:D

? ?? 28.09.2010
Komentāri 3 Dzīvnieki

visparejs

Diagn . Seku paradibas pec4 cerebraliemACMsinistra un dextra baseinos ar abpusejiem vaskulariem perekiem , psihoorganisku sindromu , simptomatisku epilepsiju ,epileptiskais statuss , kavernoza angioma kreisas puses bazalo gangliju lokalizacija . Smadzenu tuska . Gailezera slim . un kliniskas psihologes dr . Veitneres atzinums -slimn . vajadziga patstaviga aprupe . Kur griezties , lai kartotu 1 gr . invaliditati ?

27 000000

Vai tiešām 27oooooo Ls Dienvidu Tilta pazudusī nauda tā arī izkūpēja?

Jūsu lapa

Kāpēc jūsu lapa e-pasta adresi, kas beidzas @apollo.lv uzskata par kļūdainiem pēdējos divus burtus tāpat arī autentikācijas kodā ciparus atzīst bet burtus uzrāda kā kļūdu

V viktors 23.09.2010
Komentāri 0 Internets

Vardi pie kristbam

Kursh var palidzet, - mani ar manu masu kristeja mazjnjas (1 un4 gadinj) katoljbaznica Sarkandaugava. Visi radi aizsaulee un tagad mes nezinam, kadus vardus mums iedeva, ka vajag baznicaa?, pierakstija baznicas gtamata. Ljoti labi atceros - kas mus kristeja (ari nomira tas svetais Tevs), zinu kura kosteli, aptuveni datumu - varbut vinjas arhiva vares palidzet? Ko jazina, kad brauskim noskaidrot ? Ljoti ludzu atbildet , kas kaut ko var iesakt!!!