Rīgas 1. Tālmācības vidusskola

SIA „V.V. mācību centrs”
Adrese: Andreja Saharova iela 35 - 315,
Rīga
Latvia - LV-1082
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20 21 22 00
Informācija: Juridiskā adrese
„Iklāvi”, Iecavas novads, LV-3913
Kategorija: Izglītība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
3
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas 1. Tālmācības Vidusskola - Diskriminācija

Diskriminācija Mācos jau diezgan ilgi šajā skolā, iepriekš problēmu nebija, bet tad pienāca 12. Klašu izlaidumu laiks. Problēma ir tāda, ka vairākiem skolēniem netiks izsniegti atestāti cietajos vākos un lentas kā pienākas visiem absolventiem. Saņems pilnu komplektu tikai tie, kuri ieradīsies uz izlaidumu, bet tie, kuri dažādu iemeslu netiks, tiem tiks izsniegtas parastas baltas lapas plastmasas kabatiņās vai arī mapēs ar skolas logo. Tā ir vistīrākā diskriminācija! Kāpēc skola nevar izsniegt visiem...

Rīgas 1. Tālmācības Vidusskola - Krāpšana

Krāpšana Fuj esmu maksimāli neapmierināts!!! Visur baneri, ka vidusskola BEZMAKSAS, BET TAS VISS IR MELI! Apsurds. Uzrakstīju skolas administratorei vai ir bezmaksas tālmācība. Vai es varu nākt mācīties. A ziniet ko viņa? Nē, bezmaksas ir apskatīt sistēmu un viss. Nopietni un viss??? Nekur saitā normāli nevar atrast cenu rādi. No sākuma rakstīts, ka reģistrācija maksā naudu un tad vēl semestra maksa, kad pajautāju cik jāmaksā nosauc summu kas neatbilst! RAZVODS NEEJIET UZ TURIENI!!! ČAKARĒ CILVĒKUS!!!!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes