Rīgas 1. Tālmācības Vidusskola - Krāpšana

Fuj esmu maksimāli neapmierināts!!! Visur baneri, ka vidusskola BEZMAKSAS, BET TAS VISS IR MELI! Apsurds. Uzrakstīju skolas administratorei vai ir bezmaksas tālmācība. Vai es varu nākt mācīties. A ziniet ko viņa? Nē, bezmaksas ir apskatīt sistēmu un viss. Nopietni un viss???
Nekur saitā normāli nevar atrast cenu rādi. No sākuma rakstīts, ka reģistrācija maksā naudu un tad vēl semestra maksa, kad pajautāju cik jāmaksā nosauc summu kas neatbilst! RAZVODS NEEJIET UZ TURIENI!!! ČAKARĒ CILVĒKUS!!!!

Atbilde no Rīgas 1. Tālmācības vidusskola Support Pārstāvja atbilde 05.04.2016

Labdien, I.K. draudziņ,

Paldies par Tavu vēstījumu, esam to saņēmuši un kā jau Tu pareizi rakstīji, tad pie mums var nākt mācīties arī par brīvu, saņemot līdz pat 100% atlaidi no mācību maksas, ja esi kādā no atbalstāmajām personu grupām. Vairāk par šo vari uzzināt: http://r1tv.lv/lv/aktuali/jaunumi/vidusskola-par-brivu-piesakies-un-sac-macities

Ja Tev ir jelkādi jautājumi, droši raksti mums uz e-pastu: [email protected] vai zvani mums pa tālruni: 20 21 22 00

Kā iegūt vidējo izglītību neejot uz skolu? Mācies tālmācībā pie Nr.1 tālmācībā - Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā (http://www.r1tv.lv) #MāciesViegli!

B burbuleens 08.03.2017

Tajā skolā viss ir 100% kārtībā, kā arī viss tiek skaidri un gaiši paskaidrots arī mājaslapā. Noteikti ieteiktu šo skolu citiem

E Elīna 24.09.2017

Es arī neatradu neko par maksu mājaslapā.

R Rīgas 1. Tālmācības vidusskola Support Pārstāvja atbilde 24.09.2017

Sveika Elīna,

Informācija par mācību maksu un atlaidēm vari atrast mūsu mājas lapā - https://www.r1tv.lv/lv/macibu-atlaides un https://www.r1tv.lv/lv/macibu-maksa

L Landscape 19.01.2018

Jā, mani arī viss apmierina!

A Andis Vebergs 18.01.2020

Tā kuņa ar kuru parakstīju līgumu, es uzskatu ka viņa nepaskaidroja visus lielos punktus 1) piemēram ka nepieciešams obligāti dators 2) naudu neatgriež ja mācības nemaz neuzsāk. Es neēsmu drošs vai sieviete kuras nr ir +37120212200 vispār var strādāt skolā, viņas attieksme ir tik de****, pārlasot saraksti. Neiesaku šo skolu labāk klātienē vai citu neklātienes skolu.