Rīgas 1. Tālmācības Vidusskola - Nekrietna rīcība

Skolas e-vidē nav pieejami visi macību materiāli un on-line stundu ieraksti.

Skola maksājumus liek veikt caur linku e-pastā, nenorādot rekvizītus un liedzot iespēju maksājumu veikt ar pārskaitījumu.

Kopumā skolas administrācijai ir ļoti necienīga un nelaipna attieksme pret vecākiem. Esmu ļoti vīlusies, šķiet, ka neko citu kā reklāmu ielikt aŗī administrācija neprot.

Administrācija bez brīdinājuma bloķē skolnieka kontu. Situācija, bija kavēta mācību maksas samaksa 3 darba dienas (kas radās dēļ tā, ka mācību maksu var maksāt tikai ar karti un no sava pamatkonta un nezināmiem linkiem es spiest nevēlējos), bez brīdinājuma skolnieka konts tika bloķēts un bērna nevarēja piekļūt mācību stundām (kuru ieraksti netiek saglabāti).

12.11.2023

Atbilde no Rīgas 1. Tālmācības vidusskola Support Pārstāvja atbilde 22.11.2023

Labdien!

Lūgums precizēt skolas nosaukumu par ko ir rakstīta sūdzība, ir vairākas tālmācības vidusskolas ar līdzīgu nosaukumu. Izskatot sūdzību, secinām, ka sūdzība nav par Rīgas 1. Tālmācības vidusskolu (Maskavas iela 257B).

1. Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā maksājumi tiek veikti caur izglītojamā profila sadaļu "maksājumi" ar maksājuma karti vai uz līgumā norādīto konta numuru.
2. Konts netiek bloķēts, ja maksājums ir kavēts 3 dienas. Tiek nosūtīta atgādinājuma sms, ja maksājums ir kavēts.
3. Visas konferences tiek ierakstītas un saglabātas, izglītojamiem ir pieejami visi konferenču ieraksti, arī no iepriekšējā mācību gada.