Rīgas 1. Tālmācības Vidusskola - Diskriminācija

Mācos jau diezgan ilgi šajā skolā, iepriekš problēmu nebija, bet tad pienāca 12. Klašu izlaidumu laiks. Problēma ir tāda, ka vairākiem skolēniem netiks izsniegti atestāti cietajos vākos un lentas kā pienākas visiem absolventiem. Saņems pilnu komplektu tikai tie, kuri ieradīsies uz izlaidumu, bet tie, kuri dažādu iemeslu netiks, tiem tiks izsniegtas parastas baltas lapas plastmasas kabatiņās vai arī mapēs ar skolas logo. Tā ir vistīrākā diskriminācija! Kāpēc skola nevar izsniegt visiem absolventiem atestātus un absolventu lentas kā pienākas! Skolēni jau sāk šaubīties par šo skolu, vai tiešām saņems to, par ko tik daudz maksāja, lai tiktu tik tālu un beigtu vidusskolu... Tiek sabojāts svētku noskaņojums visiem, kuri tika šādā situācijā, ļoti cerēja uz to, ko saņem visi skolu beidzot. Šis ir viens liels nē : /
ja jau tā ir kā dāvana no skolas, tad kāpēc nevarat uzdāvināt visiem šo prieku?

02.07.2021